N-18: karščiausios pozos, kai moteris viršuje

 (22)
Seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Esi ką nors girdėjusi apie lūžusius penius? Tikrai, mes nejuokaujame – būna ir taip! Žurnalas Advances ir Urology paskelbė vyrukams pačias pavojingiausias sekso pozas.

Taigi, garbinga pirmoji vieta atiteko JOJIKĖS pozai. Blogai, nes būtent ši poza daugelio apklausų duomenimis vyrams labiausiai patinka, o moterims teikia didžiausią malonumą. Anot statistikos, daugiau nei pusė penio traumų atvejų nutinka mėgaujantis seksu, kuomet moteris viršuje. Paaiškinti tai labai paprasta: visa kontrolė tenka moteriai, o jeigu penis netikėtai išslysta ar pakrypsta, moteris gali nespėti laiku sustoti ar paprasčiausiai net nepajusti, kad kažkas yra ne taip.

29% penio traumų nutinka mylintis ŠUNIUKO poza. Esą tokioje pozoje judėjimo tempas dažniausiai būna gana greitas, todėl ne visuomet pavyksta laiku sukontroliuoti įsiskverbimo kampą. Mažiausiai problemų sukelia pozos, kuomet vyras būna viršuje, mat tokiu būdu jis gali kontroliuoti įsiskverbimo gylį bei kampą ir judėjimo greitį. Pajutęs menkiausią diskomfortą, vyras instinktyviai sustos.

Iš tiesų tikimybė sulaužyti savo brangiausiojo pasididžiavimą – labai jau menka. Todėl dalinamės su tavimi pačiomis karščiausiomis (ir, akivaizdu, pavojingiausiomis!) sekso pozomis, kai moteris viršuje. Karštos ir nepamirštamos tau nakties!

1. Pasodink savo partnerį į neaukštą, bet tvirtą krėslą ir paprašyk jo šiek tiek tiek pražergti kojas. Atsisėsk ant jo, sulenk kojas jam ties krūtine (pėdomis remkis į kėdę). Mylimajam glamonėjant tavo klubus, sėdmenis ar krūtinę, tu gali judėti aukštyn – žemyn, laikydamasi už krėslo atlošo ir lengvai jį sūpuodama.

2. Tegul partneris patogiai atsisėda ant fotelio, blogiausiu atveju – ant lovos krašto, kad kojomis tvirtai remtųsi į žemę. Apžerk partnerį atsisukusi į jį veidu, prisitrauk kuo arčiau jo kūno, kojas sulenk per kelius ir pasidėk jam už nugaros. Atsilošk atgal ir rankomis atsiremk į žemę.

3. Šiam seksualiniam pratimui bus reikalinga kėdė su aukšta nugarėle ir pagalvėlė. Lai tavo vyrukas patogiai atsisėda ir šiek tiek pražergia kojas. Pati apsižerk jį, atsisuku veidu į veidą, rankomis atsilošk į jo kelius, kojas užsidėk ant jo pečių ir pradėk lėtai judėti. Partneriui tereikia prilaikyti tave už liemens, stebėti ir mėgautis. Pagrindinį „darbą“ atlieki tu.

4. Paguldyk partnerį ant nugaros ir atsisėsk ant jo apžergdama kojomis. Tada jis sukryžiuoja savo kojas ir keliasi, kol jūs abu atsiduriate sėdimoje padėtyje veidu vienas į kitą. Susijungę į tokį savotišką „mazgą“, jausdamiesi vienu kūnu, sūpuokite pirmyn – atgal.

5. Tegul tavo partneris atsisėda vonioje, kad nugara remtųsi į vonios galą, o kojos būtų šiek tiek sulenktos. Apsižerk jo klubus, atsukusi jam nugarą, ir pasilenk į priekį, kad krūtinė liestųsi su jo kojomis.

6. Jis guli išsitiesęs ant nugaros ir pilnai atsipalaidavęs. Tu atsisėdi ant jo, atsisukusi veidu, kojas pasidedi ties jo pečiais, o rankomis remiesi į pagrindą ties jo keliais. Kad galėtum jaustis tvirčiau, pečiais partneris gali prispausti tavo pėdas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.