N-18: kalėdinės pozos aistringai tavo ir jo šventei dviese

 (80)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai Kalėdų maratonas prabėgs ir pagaliau galėsi atsipalaiduoti, surenk sau ir mylimajam aistringą vakarą! Portalas Cosmopolitan.com siūlo kelias labai karštas pozas, kurias gali išbandyti!

1 Dovanų kojinė
Įprastai Misionieriaus pozai suteik šventinio naujoviškumo. Atsigulk ant paties lovos krašto, suglaustas kojas pakelk į viršų. Mylimasis tegu į tave įsiskverbia stovėdamas, o kojas šiek pakreipia į šoną (patogumo dėlei jas uždėk ant vaikino peties). Suglaustos kojos suteiks papildomų malonių pojūčių.

2 Tai bent pasivažinėjimas rogutėmis!
Rask stalą (tiks ir sofos atlošas), kurio paviršius būtų viename lygmenyje su vaikino intymia vieta. Tada atsigulk ant pilvo, kad sėdmenys būtų ties pačiu kraštu, o kojos nusvirę. Mylimasis tegu stipriai suima tave už šlaunų, pakelia kojas ir įsivaizduoja kiek seksualesnę vadelių su rogėse važnyčiojamais Kalėdų senelio elniais, versiją.

3 Snieguolės striptizas
Tegu mylimasis patogiai įsitaiso ant sofos ar kėdės, o tu sėskis jam ant kelių pasisukusi nugara į jį. Iš lėto leisk jam į tave įsiskverbti. Pėdomis remkis į grindis ir šiek tiek palink į priekį. Geidulingai suk ratus klubais tarsi profesionali striptizo šokėja. Vaikinas neliks tau skolingas – laisvomis rankomis glamonės visą tavo kūną neaplenkdamas ir pačios intymiausios vietelės.

4 Kalėdinės žaislų istorijos
Įsitaisykite šoninėje 69 pozoje ir pasitelkite visą turimą intymių žaisliukų arsenalą. „Užsikurk“ vibratorių, o mylimasis tave tuo pat metu tegu įaudrinėja mažyčiu klitorio stimuliatoriumi. Patikėk, tave šie pagalbininkai gan greit įkaitins, tačiau jei savo aistrą dar gali bent kiek kontroliuoti, mylimajam užmauk varpos žiedą ir masturbacijos rankovę. Jei vaikino nebaugina žodis „analinis“, į pagalbą pasitelk analinį kaištį ir tuo pat metu jį apdovanok oraliniu seksu. Užduotis tikrai ne iš lengvųjų susidoroti su visais šiais mechanizmais, bet atliekamų ir nereikalingų žaislų šiuo atveju negali būti.

5 Šventinės vizijos
Šiek tiek modifikuok Misionieriaus pozą – tavo pečiai tegu būna ties pačiu lovos kraštu, o galvą atlošk atgal taip, kad pačiame veiksmo įkarštyje imtum regėti Kalėdines vizijas. Rizikinga ir galvą apsukanti poza? O taip!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!