N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

UŽDRAUSTA MEILĖ

Tavo naujasis kolega. Buvęs vaikinas. Gal net geriausias vyro draugas? Fantazuoti apie kitus - normalu, ir tai tikrai nereiškia, kad nemyli savo antrosios pusės ar nesimėgauji seksu su juo. Kartais tokios fantazijos tiesiog parodo, kad realybėje tau trūksta šiek tiek daugiau pikantiškumo, mažos kibirkštėlės, kuri įžiebtų aistrą. Paįvairink savo seksualinį gyvenimą naujais, dar nebandytais elementais. Keletą labai karštų idėjų rasi COSMO straipsnyje „Kraują kaitinančios idėjos blogoms mergaitėms".

PAKLUSNIOJI IR DOMINATORĖ

Gyvenime dažnai ieškome atsvaros, o tai atsispindi ir seksualine prasme. Todėl visiškai natūralu, jeigu darbe valdinga ir griežta vadovė lovoje nori pabūti paklusniąja. O dominavimo variantas dažnai priimtinesnis tiems, kurie realiame gyvenime dažniau vykdo kitų paliepimus. Šis rolių žaidimas gali būti labai intriguojantis, tik svarbu atrasti tarpusavio supratimą ir seksualinių fantazijų įgyvendinimo nesieti su realiais jausmais santykiuose. Lovos žaidimai yra lovos žaidimai.

SEKSAS TRISE

Apie šį variantą svajoja tikriausiai 99% žmonių. Kartais grupinio sekso fantazijos scenarijuje tavo partnerio net nebūna - įsivaizduoji besimėgaujanti seksu su dviem visiškai nepažįstamais žmonėmis. Įdomu tai, kad šią fantaziją tik labai retas ryžtasi paversti realybe. Galbūt dėlto, kad realybėje atsiranda tikrai nemažai kliūčių - kur rasti patikimą trečiąjį asmenį, kaip pažaboti savo pavydo jausmą matant partnerį su kitu žmogumi ir t.t. Bet kuriuo atveju šios fantazijos tikrai nereikia baimintis - tai tiesiog natūralus noras išbandyti kažką naujo.

SEKSAS VIEŠOJE VIETOJE

Kodėl seksas persirengimo kabinoje ar paplūdimyje atrodo kur kas labiau jaudinantis, nei savo lovoje? Adrenalino antplūdis ir mintis, kad kas nors gali judu užklupti, labai paaštrina emocijas ir fizinius pojūčius. Siūlome tau išbandyti alternatyvų variantą, kuris tikrai pakutens jausmus: mylėkitės naktį tiesiai priešais langą. Jei namuose nedegs šviesa, niekas jūsų nepastebės, o adrenalino vis tiek netrūks.

SEKSAS SU MERGINA

Daugumai ši fantazija tampa ne tik netikėta, bet net ir bauginančia. Ar tai reiškia, kad esi biseksuali? Ar reikės kažką keisti savo gyvenime? Greičiausiai ne - tai viso labo tavo noras išbandyti kažką naujo. Atkreipk dėmesį kada pradedi apie tai fantazuoti. Jei pradėjusi galvoti apie kitą moterį tu susijaudini - gali būti, kad ir realybėje jauti potraukį dailiosios lyties atstovėms, o jeigu pradedi apie tai fantazuoti tik tuomet, kai jau esi susijaudinusi - greičiausiai tai tėra viena iš tų fantazijų, kurios neturi nieko bendro su tikraisiais tavo jausmais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!