Reklama

Moterys turi teisę į orgazmą – vyrai gali padėti

 (6)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyrams orgazmas gali atrodyti įprastas dalykas, nutinkantis kone kiekvieną kartą mylintis. Tačiau moterų situacija kitokia – dėl biologinių mūsų kūno skirtumų kai kurioms moterims pasiekti orgazmą nėra lengva. Tačiau tai nereiškia, kad jos neturi teisės į orgazmą ar turėtų susitaikyti su tuo, kad ne kiekvienas lytinis aktas baigiasi visišku pasitenkinimu.

Siekdamas kovoti su šia nelygybe miegamajame, lytinės gerovės prekės ženklas „Durex“ neseniai pradėjo kampaniją #OrgazmasVisiems, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad moterys, kaip ir vyrai, nori pasiekti orgazmą ir turi lygiai tokią pačią teisę tai padaryti. Be to, yra keletas dalykų, kuriuos gali padaryti vyrai, kad padėtų savo mylimajai pasiekti orgazmą – tereikia trupučio pastangų ir pagalbos.

Kuo gali padėti vyrai?

Visų pirma, pradėkite daugiau galvoti apie jos patiriamą malonumą. Palyginus su vyrais, daugumai moterų reikia daugiau laiko apšilti. Seksologai rekomenduoja bent pusvalandį skirti bučiniams ir viso kūno glamonėms – vyrai turėtų nepamiršti pasigrožėti savo mylima moterimi, leisti jai atsipalaiduoti ir jaustis savimi pasitikinčia. Pasirūpinkite jos pojūčiais, stebėkite kaip ji reaguoja į jūsų prisilietimus, paklauskite, kas ją užveda, ir darykite tai, ko ji pageidauja.

Antra, pamirškite mitą, kad prezervatyvai sumažina malonumą sekso metu. Malonumą greičiau mažina lytiniu keliu plintančių ligų ar nepageidaujamo nėštumo baimė. Be to, prezervatyvai gali ne sumažinti, bet padidinti sekso teikiamą pasitenkinimą. O kai kurie iš jų yra specialiai sukurti galvojant apie moterį ir jos patiriamą malonumą.

Naujieji stimuliuojamieji prezervatyvai „Durex Intense“ būtent tokie – jie padengti stimuliuojamuoju geliu, kuris sukuria šilumos, šalčio ar dilgčiojimo bangas intymiose jūsų partnerės kūno vietose. Gelis sustiprina malonius pojūčius ir leidžia jai lengviau pasiekti orgazmą, o prezervatyvo iškilimai ir ranteliai stimuliuoja papildomai. Matydamas, kaip jo moteris pasiekia palaimos viršūnę, didesnį susijaudinimą bei malonumą patirs ir vyras. Stimuliuojamasis gelis „Durex Intense“ gali būti naudojamas ir atskirai – vartotojų apklausos parodė įspūdingus skaičius: 8 iš 10 moterų, naudojusių šį gelį, pasiekė orgazmą.

Ne viskas sukasi aplink aktą!

Filmuose moterys dažnai patiria orgazmą lytinio akto metu. Tačiau realybė kiek kitokia – vos ketvirtadalis moterų patiria orgazmą per sueitį, o likusiems 75 % norint patirti visišką malonumą reikalinga klitorinė stimuliacija. Vyrai turėtų atkreipti dėmesį į šią intymią moters kūno zoną. Klitoris turi apie 8 tūkstančius jautrių nervinių galūnių (beveik dukart daugiau nei varpa), tad su juo reikėtų elgtis švelniai (nebent partnerė pageidauja priešingai) ir stebėti, kaip moteris reaguoja į prisilietimus ir bučinius šioje zonoje.

Klitorinė stimuliacija – tiesiausias kelias į moters orgazmą. Aptarkite, kas jai patinka ir išbandykite papildomas pagalbines priemones – lubrikantus, masažuoklius ar vibruojančius varpos žiedus. Šios priemonės sukurtos remiantis išsamiais tyrimais ir moters anatomijos analize, užtrukusia ne vienus metus, tad išbandyti juos tikrai verta.

Užsakymo nr.: PT_74941616

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.