Moters laiškas meilužei: tu niekada nebūsi jam pirmoje vietoje

 (107)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai kiekviena iš mūsų bent kartą yra pagalvojusi, kas būtų, jeigu vyras susirastų kitą. Ką pasakytum sutikusi ją gatvėje. Kaip pasielgtum tą akimirką, kai tiesa išaiškėtų. Nežinome kas slepiasi po šio laiško autorės istorija, bet dalinamės jos žodžiais, skirtais visoms meilužėms. Jeigu nori pasidalinti savo mintimis ar išgyvenimais, tavo laiško laukiame el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Jis sako, kad myli tave? Jis tiesiog neišdrįsta pasakyti tau tiesos: man gera su tavimi dul***tis. Ir jam paprasčiau ką nors gražaus tau nupirkti, nei kiekvieną kartą samdyti prostitutę. Juk niekas nenori girdėti tiesos - seksas už pinigus. Ir patys vyrai niekada nenori to pripažinti. Jis nori galvoti, kad yra geras ir kažko vertas pats iš savęs, kad jis neperka meilės ir laimės. Todėl jis tau ir pats sau meluoja, kad myli, o tu meluoji, kad tau nereikia jo pinigų. Tikiuosi, tu bent jau turėjai sveiko proto nesusidėti su vedusiu ir nieko tau duoti negalinčiu vyru?

Nėra jokios meilės ten, kur egzistuoja melas. Jeigu vyras meluoja vienai moteriai - savo žmonai - vadinasi jis meluoja visiems, tame tarpe ir tau. Jei manai, kad jis negali būti su tavimi tik dėl to, kad šeimoje yra vaikų - tai melas. Nėra jokių išimčių, jokie vaikai nesulaikys vyro, kuris pavargo būti šeimoje ir įsimylėjo. Kai žmonės myli vienas kitą, jie būna kartu nepaisant aplinkybių. Ir jeigu tu manai, kad reikia tik šiek tiek laiko, o tuomet jis paliks savo žmoną ir ateis pas tave... Turiu blogų žinių: jis tiesiog tave dul**na ir to jam pakanka.

Visos tos jo kalbos tėra pasiteisinimai, jis gali kalbėti ką tik nori, bet faktas lieka faktu: tu nesi su juo. Tu - ne ta moteris, kurią jis pasirinko. Jeigu tu būtum jam reikalinga, jis jau būtų išsiskyręs su savo žmona. Ir realiai tu neturi jokių perspektyvų, nes laukdama jau padarei didelę klaidą - leidai jam suprasti, kad esi pasiryžusi susitaikyti su esama situacija. O jeigu sugebėjai pakentėti metelius, pakentėsi ir ilgiau - tol, kol jam pagaliau atsibosi. Viskas, ką tu dabar darai - tai švaistai savo laiką. Vienintelė kompensacija už jam skirtą savo gyvenimą gali būti jo pinigai, bet dar klausimas ar jis tau turi ką duoti. Nes duos jis tik tiek, kiek liks po visų išlaidų šeimai.

Niekada nepateisinsiu vyro, kuris yra neištikimas savo žmonai - jokios vidurio amžiaus krizės, jokie žmonos charakterio bruožai negali būti to priežastimi. Nes jeigu vyras tikrai pavargo, jis gali susirinkti savo daiktus, išeiti pakelta galva ir tuomet iš naujo kurti savo gyvenimą. Tai būtų vyriška ir sąžininga. Neištikimas vyras yra paprasčiausias bailys, nesugebantis prisiimti atsakomybės už savo veiksmus. Tačiau kalbu ne apie jį, o apie tave. Jeigu tavo moralė leidžia būti tuo žaisliuku, kuris patenkins svetimo vyro įgeidžius - būk, bet bent jau gauk iš to naudos. Nes vyras tai išeis, o tau liks bent jau nauji bateliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.