Moteris viršuje: dešimt būdų kaip paįvairinti jojikės pozą

 (40)
Jeigu reikėtų išsirinkti geriausią pozą seksui, ko gero tai būtų jojikės – bent jau vyrai taip tikrai mano! O ir tau ši poza turėtų patikti, juk būdama viršuje gali valdžią perimti į savo rankas ir kontroliuoti savo orgazmą. Štai keletas patarimų.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žaisk savo krūtimis
Krūtys ir speneliai – viena iš svarbiausių erogeninių vietų tavo kūne. Masažuok, spaudyk, glostyk jas, daryk viską, kad pasijaustum laiminga. O tavo vyrukui tokie vaizdai tikrai patiks!

Jodinėk
Įsijausk į raitelio vaidmenį ir pabalnojusi savo vaikiną, suteiksi sau didesnę judėjimo erdvę, galėsi pati kontroliuoti įsiskverbimo kampą, gylį ir jėgą. Be to, vyrai šį jojikės variantą laiko ypatingai seksualiu reginiu. Taigi – dviguba nauda.

Pasitelk pastiprinimą
Poza „mergina iš viršaus“ idealiai tinka papildomam stimuliavimui panaudojant įvairius sekso žaisliukus, tarkim, vibruojančius žiedus.

Suspausk kojas
Jeigu būdama jojikės padėtyje kojas pritrauksi arčiau kelių, įsitemps dubens raumenys ir sustiprės klitorio trintis į penį.

Sureguliuok ritmą
Seksas – tai ne greičio lenktynės. Tačiau išbandyk visokį ritmą ir skvarbos gylį, kad galėtum suprasti kas tau labiausiai tinka. Tu gali judėti klubais ne tik pirmyn atgal, bet ir sukti juos ratu – tai geriausias būdas jūsų kūnams „prisitrinti“ vienam prie kito.

Valdyk
Valdingumas ir seksualumas eina greta, o padėtyje „mergina iš viršaus“ šie dalykai tiesiog neatskiriami. Jeigu tau norisi pabūti „blogiuke“ ir valdyti savo vaikiną, gali pririšti jį per riešus prie lovos, o akis uždengti šilkine juosta. Tu pasijausi padėties valdove ir gundytoja, o tavo vaikinas liks sužavėtas nuo tokios staigmenos.

Į pagalbą pasitelk rankas
Seniai žinomas triukas, kuris niekada nepaves: užsiimant seksu jojikės pozoje, pasitelk savo rankas, kad pajaustum dar didesnį malonumą, glostydama ir glamonėdama klitorį. Vaikinas tikrai tam nesipriešins, dar daugiau – jis bus priblokštas nuo šio stulbinančio reginio.

Žiūrėk jam į akis
Viena iš aistringo sekso paslapčių slypi tarpusavio „chemijoje“ ir atmosferos įelektrinime. Norėdama sustiprinti artumo jausmą, žiūrėk jam tiesiai į akis ir nenusuk jų į šoną. Toks akių kontaktas fizinį malonumą papildo emociniu.

Prisiglausk
Vietoj sėdėjimo ant partnerio stačiu kampu, pabandyk visu kūnu atsigulti ant jo krūtinės. Taip jūs pajausite ne tik didesnį artumą, bet ir gausite papildomą stiprų pojūtį, kuomet liesis jūsų abiejų oda, speneliai, lūpos...

Perkelk veiksmą ant grindų
Seksas lovoje – gerai, tačiau seksas naujose, neįprastose vietose – sveika. Atgaivink savo jojikės pojūčius visą veiksmą perkeldama ant grindų. Nepamiršk minkšto ir švelnaus kilimėlio, juk po meilės šėlsmo nenorėtum ant savo kūno matyti mėlynių ar nubrozdinimų pėdsakų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!