Moteris egoistė – likimų laužytoja, kokioje barikadų pusėje bebūtų – ar meilužė, ar žmona

 (3)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galbūt jau skaitei prieš kelias dienas mūsų publikuotą Audronės laišką „Moteris, kurios nori kiekvienas vedęs vyras“. Dabar dalinamės su tavimi Jurgitos nuomone: „Tikėjausi rasti kokia gi ta trokštama moteris turi būti, bet radau, kokia visgi geriau nebūti. Todėl labai noriu pasidalinti savo mintimis apie suvaidintus santykius, moteris be skrupulų bei įsuktą "meilužė - žmona - meilužė" verpetą. Gal moterys įsiklausys ir nutrauks tą žaidimą...

Niekada nesusikursi ilgalaikės laimės žaisdamas kitų gyvenimais. Moterys, kada nustosite manipuliuoti vyrais – jie nėra marionetės, nesugebančios protauti, jausti bei spręsti patys. Labai populiaru galvoti, kad “moteris renkasi vyrą”, o ne du žmonės nusprendžia būti kartu. Ir ne tik galvoti, bet ir veikti: “..pagaliau apsiprato ir susiprato, kad tavo žodis paskutinis”, “bet tokia taktika veikia”, “būtų pasielgusi gudriau - nekėlusi skandalų ir ultimatumų”… Tai citatos iš skaitytojos Audronės neseniai paskelbto laiško.

Graudu buvo skaityti. Kaip ir graudu už vyrus, padarytus kažkokiais palinksinčiais galvą, kažką numykiančiais panosėje ožkyčiais ir bailiais, kurie vietoje to, kad spręstų poroje kylančias problemas, ieško paguodos nuošaly arba susiranda kitą variantą dar prieš skyrybas, nes bijo nors kiek pabūti vieni. Graudu ir už moteris, kurios kelia sau kažkokius tikslus kitų žmonių sąskaita, kuria vizijas, strategijas kaip įgyvendinti tai, ko siekiama – statusas, sutuoktinis, vaikas. Tokios neparodo savo tikrojo veidelio, kol nepasiekia, ko nori. Jos užsideda kaukes, vaidina susikurtus vaidmenis, garsiai reiškiasi, rezga intrigas, vilioja joms tinkamus vyrus, nes gal laikrodėlis tiksi, ar šiaip patogu būtų. Ir naiviai mano, kad pastūmus moterį, ne siena juk, taps nugalėtoja amžiams.

Graudu už tokią šeimą, kai dviejų žmonių santykiai yra vien tik išskaičiavimas bei komforto sau, pabrėšiu – SAU, kūrimas: “pastebėti tai sunku: jis ir toliau uždirbinėja pinigus, vakarus leidžia namuose, savaitgaliais susitinka su draugais”. Ar tai aplinkybės, apibrėžiančios poros darną?

“Tiesą sakant, tau ir pačiai to nelabai reikia” (skaitytoja turi omeny intymų poros gyvenimą) – graudu… Ir tada viskas tampa logiška. Poros santykiai yra tiesiog farsas, teatras sukurtas aplinkiniams, o ne laimingas dviejų žmonių ryšis. Kur yra nuoširdumas, atsidavimas, meilė, pagarba vienas kitam? Net neabejoju, kad esant tokiems santykiams, atsiras trečias, “viską sugriaunantis”. Griaunantis? Bet juk “nieko neprašo”, “nerodo iniciatyvos”. O ką - viską? Juk iš aprašyto poros gyvenimo yra likęs tik tas bendras gyvenimas, jokio intymumo, jokio vienas kito palaikymo, jokio tarpusavio supratimo, o tik “nebesiginčija ir iš tiesų net nelabai reaguoja į tavo pretenzijas”.

Peršasi klausimas, o tai kas buvo iki to: ginčai ir pretenzijos? Gal todėl vyras “staiga pavargo”? Buvo įvardinta: “Juk jums gera kartu, ne taip, kaip tau su buvusiu vyru”… Visgi nebuvo gera su buvusiu vyru… “Jis pats eina pas ją” ir tai nėra fantazijos triukas, “piešiantis nepaprastą kitą moterį”, o adekvati reakcija į moterį, “kuri nieko nereikalauja”, “bet užtat daug duoda”.

Moterys, einančios “iškelta galva” ir žinančios, “kad esi nepriklausoma moteris, kuriai visas pasaulis po kojomis”, būkite malonios – eikite iškelta galva, bet ne per kitų žmonių likimus, nes jums po kojomis - galimybės, o ne žmonės. Nemąstykit banaliai bei stereotipiškai, kad visi ar visos taip elgiasi, raskite savyje nors kruopelytę empatijos bei meilės artimui ir nutraukite tą uždarą ratą - “ir vieną dieną tave pastebi jis – kitos moters vyras”….

Ir pabaigai: “jis išėjo, meilužė tapo žmona, o ji tapo meiluže”. Kaip ir visata viską išbalansavo ir Dievas sudėjo taškus ten, kur kažkada žmogus neleido. “Akis už akį”, “dantis už dantį”….

Nuoširdžių bei atsidavimo kupinų artėjančių švenčių!
Išsiskyrusi ir laisva Jurgita

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!