Misionieriaus poza kitaip: ką galėtum išbandyti?

 (75)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Misionieriaus poza - viena populiariausių ir, pripažinkime, bene paprasčiausių. Tačiau ji turi ir trūkumų. Vienas iš pagrindinių tas, kad šios klasikinės sekso pozos metu nelabai jaudinamas klitoris, o juk didžioji dalis moterų patiria būtent klitorinį orgazmą. Išspręsti šią problemą gali padėti Edwardo Eichelo siūloma lytinio suderinamumo technika (coital alignment technique). Kaip ir įprastai, vyras atsigula ant moters, jo kojos būna išorėje, įsiskverbia ir šiek tiek pasislenka aukštyn, kad jo kūnas liestųsi prie moters gaktikaulio. Svarbiausias dalykas šioje technikoje – judėjimas ne vienam prieš kitą, o ta pačia kryptimi. Tokiu būdu sukuriama švelni trintis, jaudinanti klitorį, tačiau įsiskverbimas nėra gilus.

Svarbiausia, kad tu jaustumeisi patogiai ir galėtum pakankamai laisvai judėti kartu su partneriu. Kad taip ir būtų, dalį savo svorio jis turėtų perkelti ant rankų ir kelių. Tuomet tu galėsi šiek tiek kilstelėti savo dubenį (kad trintis būtų dar didesnė) ir reguliuoti jūsų judėjimo ritmą.

Tai, kad vyras viršuje, dar nereiškia, kad turi tik gulėti ir negali kontroliuoti jo judesių bei reguliuoti ritmo. Pasitelk į pagalbą kojas! Apsivyk jomis vyrą ties pačiais klubais, taip tavo dubuo šiek tiek pasikels ir įsiskverbimas bus dar gilesnis. Arba sulenk kojas per kelius ir pakelk dubenį, kad visas tavo svoris tektų pečiams ir pėdoms. Tavo vyras tegul remiasi delnais ir blauzdomis.

Jei tavo partneris nėra apdovanotas OHO dydžio pasididžiavimu, jums abiem turėtų patikti ši „misionieriaus“ pozos variacija: sulenk kojas ties keliais ir prisitrauk jas prie krūtinės. Padais įsiremk savo vyrukui į pečius, o jis rankomis gali remtis į lovos pagrindą arba prilaikyti tave už sėdmenų, bet tokiu atveju jam vertėtų atsiklaupti, kojas praskėtus taip, kad tavo užpakaliukas atsidurtų tiesiai jam tarp kojų. Tokioje pozicijoje pirštais jis galės jaudinti ir tavo klitorį.

Dar vienas variantas: po užpakaliuku pasidėk vieną didelę arba kelias pagalves, kad dubuo būtų pakilęs, o nugara remtumeisi į lovos pagrindą. Kojas iškelk į viršų, šiek tiek sulenk per kelius ir atmesk atgal, sau link galvos. Tegul tavo partneris atsigula ant tavęs, savo rankomis apglėbdamas tavo pečius, o savo pečiais prispausdamas tavo kojas. Viena jo koja ištiesta, o kita sulenkta į šoną, kad jis galėtų laisvai atsispirti ir atlikti judesius. Arba jis gali tiesiog klūpėti.

Įsiskverbimo kampas – ne mažiau svarbus, nei gylis, todėl nebijokite paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, tegul partneris vieną tavo koją sulenkia ir atremia sau į krūtinę, o kitą koją apsižergia. Įsiskverbimo kampas gausis nevisai tiesus, tačiau frikcijų metu sukant klubus, galima pasiekti nepakartojamą malonumą.

Na, o jei vis dėlto labiau mėgsti visiškai klasikinį „Misionieriaus“ pozos variantą, siūlome pabandyti labai paprastą paįvairinimą: atsigulk taip, kad apatinė tavo kūno dalis (maždaug iki krūtinės) būtų ant lovos, o viršutinė - už lovos ribų. Atsipalaiduok, ištiesk rankas ir leisk savo galvai ir rankoms nusvirti žemyn. Pražerk kojas, kad tavo partneris galėtų laisvai įsiskverbti ir tiesiog mėgaukis savo vyro judesiais. Gulint tokioje pozoje, į galvą plūstelėjęs kraujas paaštrins pojūčius ir suteiks dar daugiau malonumo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.