Misionieriaus poza kitaip: ką galėtum išbandyti?

 (75)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Misionieriaus poza - viena populiariausių ir, pripažinkime, bene paprasčiausių. Tačiau ji turi ir trūkumų. Vienas iš pagrindinių tas, kad šios klasikinės sekso pozos metu nelabai jaudinamas klitoris, o juk didžioji dalis moterų patiria būtent klitorinį orgazmą. Išspręsti šią problemą gali padėti Edwardo Eichelo siūloma lytinio suderinamumo technika (coital alignment technique). Kaip ir įprastai, vyras atsigula ant moters, jo kojos būna išorėje, įsiskverbia ir šiek tiek pasislenka aukštyn, kad jo kūnas liestųsi prie moters gaktikaulio. Svarbiausias dalykas šioje technikoje – judėjimas ne vienam prieš kitą, o ta pačia kryptimi. Tokiu būdu sukuriama švelni trintis, jaudinanti klitorį, tačiau įsiskverbimas nėra gilus.

Svarbiausia, kad tu jaustumeisi patogiai ir galėtum pakankamai laisvai judėti kartu su partneriu. Kad taip ir būtų, dalį savo svorio jis turėtų perkelti ant rankų ir kelių. Tuomet tu galėsi šiek tiek kilstelėti savo dubenį (kad trintis būtų dar didesnė) ir reguliuoti jūsų judėjimo ritmą.

Tai, kad vyras viršuje, dar nereiškia, kad turi tik gulėti ir negali kontroliuoti jo judesių bei reguliuoti ritmo. Pasitelk į pagalbą kojas! Apsivyk jomis vyrą ties pačiais klubais, taip tavo dubuo šiek tiek pasikels ir įsiskverbimas bus dar gilesnis. Arba sulenk kojas per kelius ir pakelk dubenį, kad visas tavo svoris tektų pečiams ir pėdoms. Tavo vyras tegul remiasi delnais ir blauzdomis.

Jei tavo partneris nėra apdovanotas OHO dydžio pasididžiavimu, jums abiem turėtų patikti ši „misionieriaus“ pozos variacija: sulenk kojas ties keliais ir prisitrauk jas prie krūtinės. Padais įsiremk savo vyrukui į pečius, o jis rankomis gali remtis į lovos pagrindą arba prilaikyti tave už sėdmenų, bet tokiu atveju jam vertėtų atsiklaupti, kojas praskėtus taip, kad tavo užpakaliukas atsidurtų tiesiai jam tarp kojų. Tokioje pozicijoje pirštais jis galės jaudinti ir tavo klitorį.

Dar vienas variantas: po užpakaliuku pasidėk vieną didelę arba kelias pagalves, kad dubuo būtų pakilęs, o nugara remtumeisi į lovos pagrindą. Kojas iškelk į viršų, šiek tiek sulenk per kelius ir atmesk atgal, sau link galvos. Tegul tavo partneris atsigula ant tavęs, savo rankomis apglėbdamas tavo pečius, o savo pečiais prispausdamas tavo kojas. Viena jo koja ištiesta, o kita sulenkta į šoną, kad jis galėtų laisvai atsispirti ir atlikti judesius. Arba jis gali tiesiog klūpėti.

Įsiskverbimo kampas – ne mažiau svarbus, nei gylis, todėl nebijokite paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, tegul partneris vieną tavo koją sulenkia ir atremia sau į krūtinę, o kitą koją apsižergia. Įsiskverbimo kampas gausis nevisai tiesus, tačiau frikcijų metu sukant klubus, galima pasiekti nepakartojamą malonumą.

Na, o jei vis dėlto labiau mėgsti visiškai klasikinį „Misionieriaus“ pozos variantą, siūlome pabandyti labai paprastą paįvairinimą: atsigulk taip, kad apatinė tavo kūno dalis (maždaug iki krūtinės) būtų ant lovos, o viršutinė - už lovos ribų. Atsipalaiduok, ištiesk rankas ir leisk savo galvai ir rankoms nusvirti žemyn. Pražerk kojas, kad tavo partneris galėtų laisvai įsiskverbti ir tiesiog mėgaukis savo vyro judesiais. Gulint tokioje pozoje, į galvą plūstelėjęs kraujas paaštrins pojūčius ir suteiks dar daugiau malonumo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...