Merginų išpažintys: po šito – jokio sekso!

 (34)
Kartais skaitydamos COSMO merginų išpažintis krizename iki negalėjimo. TOKIŲŲŲ istorijų sulaukiame, kad kartais sunku ir patikėti, jog taip gali būti. Šį kartą (ir jau ne pirmą) – netikėtumai meilės guolyje!
Seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nebijok ir tu papasakoti savo istorijos. Užpildyk apačioje esančią anketą ir pasidalink savo patirtimi. O tuo pačiu paskaityk ir senesnes merginų išpažintis, kurias rasi ČIA ir ČIA.

„Draugų vakarėlyje susipažinau su nerealiai gražiu vaikinu. Na jau toks gražus buvo, kad pati negalėjau patikėti, jog man taip nuskilo. Aišku, ilgai netempiau ir nevaidinau nekaltos. Atvažiavome į mano namus, pradėjome nusimetinėti drabužius... Tas pilvo presas, tie raumenukai... Ir tas siaubingas grybelis ant jo 100 metų nekirptų kojų nagų. Rimtai, manęs vos nesupykino“ - Asta.

„Vieną vakarą sumaniau nustebinti savo išrinktąjį oraliniu seksu. Visuomet būname susitvarkę, tačiau tą syk iš po jo trumpikių šmėkštelėjo gausus miškas. Nenorėdama įžeisti vaikino stengiausi nekreipti dėmesio į jo nesutvarkytus miškus. Po kurio laiko pajutau gerklėje plauką. Įsivaizduojat tą jausmą? Puoliau į vonią skalauti burnoje įstrigusio plauko, kosėjau, žiaugčiojau ir t.t. Mano draugas tikriausiai pamanė, kad nuo jo penio mane taip siaubingai supykino. Dabar jei norim gauti oralinio – susitvarkome“ - Rūta.

„Mylėjausi su savo nauju vaikinu šuniuko poza, ir iš tos vietelės pradėjo sklisti keisti garsai, tarsi gadinčiau orą. Aš tai žinau, kad taip būna, kai į vaginą patenka oro, bet mano draugas, panašu, to nesuprato. Jo nesibaigiantis žvengimas atšaldė visą aistrą. O kai įsižeidusi pradėjau rengtis, dar leptelėjo „Tai ko dabar pyksti, bezduke“. Ta prasme... Rimtai? Ar po šito dar gali būti koks nors seksas?“ - Vaida.

„Su draugu mylėjomės jo namuose ir pamiršome užsidaryti duris. Buvau nusisukusi į kitą pusę, todėl nepamačiau, kad ant lovos įsitaisęs visą procesą stebėjo jo labradoras. Jis ne šiaip sėdėjo, o žiūrėdamas į mus ore imitavo lytinį aktą. Fui, buvo žiauriai nejauku“ - Virginija.

„Po vieno vakarėlio kažkaip netikėtai atsidūriau lovoje su nauju pažįstamu. Buvau padauginusi, todėl viskas baigėsi tik bučiniais. Seksui tiesiog nebeturėjau jėgų. Nulūžau, bet tikriausiai vos kelioms akimirkoms, nes pramerkusi akis pamačiau mane apsižergusį tą patį vyruką, kuris žiūrėdamas į mane miegančią, tiesiog tampė savo Mykoliuką. Šlykščiau jau nebūna“ - Pasibaisėjusi.

„Dabar net gėda prisipažinti, kad net pusę metų draugavau su tokiu mulkiu. Kiekvieną kartą prieš mylintis jis prašydavo oralinio, bet aš to paties iš jo kažkaip nesulaukdavau. Na, kentėjau, galvojau, kad gal jam drovu, gal dar kažką... Į užuominas jis tarsi nereagavo. Kartą gurkšnodami su draugais pradėjome kalbėti apie seksą. Maniškis visų akivaizdoje leptelėjo: „Čiulpti – mergos darbas, jei nenori kad diedas pas kitas eitų, o laižo tik lo****“. Visų akys iškart nukrypo į mane. O aš ką, atsistojau ir ramiai išėjau, pasiūliusi susirasti kitą „darbininkę“ - Jūratė.

„Vienas vaikinas po sekso leido sau pašmaikštauti: „Jei visus tavo pilvo riebalus perkeltume į papus, būtum tobula“. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas su juo“ - Dovilė.

PAPASAKOK SAVO ISTORIJĄ

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...