Merginų išpažintys: po šito – jokio sekso!

 (34)
Kartais skaitydamos COSMO merginų išpažintis krizename iki negalėjimo. TOKIŲŲŲ istorijų sulaukiame, kad kartais sunku ir patikėti, jog taip gali būti. Šį kartą (ir jau ne pirmą) – netikėtumai meilės guolyje!
Seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nebijok ir tu papasakoti savo istorijos. Užpildyk apačioje esančią anketą ir pasidalink savo patirtimi. O tuo pačiu paskaityk ir senesnes merginų išpažintis, kurias rasi ČIA ir ČIA.

„Draugų vakarėlyje susipažinau su nerealiai gražiu vaikinu. Na jau toks gražus buvo, kad pati negalėjau patikėti, jog man taip nuskilo. Aišku, ilgai netempiau ir nevaidinau nekaltos. Atvažiavome į mano namus, pradėjome nusimetinėti drabužius... Tas pilvo presas, tie raumenukai... Ir tas siaubingas grybelis ant jo 100 metų nekirptų kojų nagų. Rimtai, manęs vos nesupykino“ - Asta.

„Vieną vakarą sumaniau nustebinti savo išrinktąjį oraliniu seksu. Visuomet būname susitvarkę, tačiau tą syk iš po jo trumpikių šmėkštelėjo gausus miškas. Nenorėdama įžeisti vaikino stengiausi nekreipti dėmesio į jo nesutvarkytus miškus. Po kurio laiko pajutau gerklėje plauką. Įsivaizduojat tą jausmą? Puoliau į vonią skalauti burnoje įstrigusio plauko, kosėjau, žiaugčiojau ir t.t. Mano draugas tikriausiai pamanė, kad nuo jo penio mane taip siaubingai supykino. Dabar jei norim gauti oralinio – susitvarkome“ - Rūta.

„Mylėjausi su savo nauju vaikinu šuniuko poza, ir iš tos vietelės pradėjo sklisti keisti garsai, tarsi gadinčiau orą. Aš tai žinau, kad taip būna, kai į vaginą patenka oro, bet mano draugas, panašu, to nesuprato. Jo nesibaigiantis žvengimas atšaldė visą aistrą. O kai įsižeidusi pradėjau rengtis, dar leptelėjo „Tai ko dabar pyksti, bezduke“. Ta prasme... Rimtai? Ar po šito dar gali būti koks nors seksas?“ - Vaida.

„Su draugu mylėjomės jo namuose ir pamiršome užsidaryti duris. Buvau nusisukusi į kitą pusę, todėl nepamačiau, kad ant lovos įsitaisęs visą procesą stebėjo jo labradoras. Jis ne šiaip sėdėjo, o žiūrėdamas į mus ore imitavo lytinį aktą. Fui, buvo žiauriai nejauku“ - Virginija.

„Po vieno vakarėlio kažkaip netikėtai atsidūriau lovoje su nauju pažįstamu. Buvau padauginusi, todėl viskas baigėsi tik bučiniais. Seksui tiesiog nebeturėjau jėgų. Nulūžau, bet tikriausiai vos kelioms akimirkoms, nes pramerkusi akis pamačiau mane apsižergusį tą patį vyruką, kuris žiūrėdamas į mane miegančią, tiesiog tampė savo Mykoliuką. Šlykščiau jau nebūna“ - Pasibaisėjusi.

„Dabar net gėda prisipažinti, kad net pusę metų draugavau su tokiu mulkiu. Kiekvieną kartą prieš mylintis jis prašydavo oralinio, bet aš to paties iš jo kažkaip nesulaukdavau. Na, kentėjau, galvojau, kad gal jam drovu, gal dar kažką... Į užuominas jis tarsi nereagavo. Kartą gurkšnodami su draugais pradėjome kalbėti apie seksą. Maniškis visų akivaizdoje leptelėjo: „Čiulpti – mergos darbas, jei nenori kad diedas pas kitas eitų, o laižo tik lo****“. Visų akys iškart nukrypo į mane. O aš ką, atsistojau ir ramiai išėjau, pasiūliusi susirasti kitą „darbininkę“ - Jūratė.

„Vienas vaikinas po sekso leido sau pašmaikštauti: „Jei visus tavo pilvo riebalus perkeltume į papus, būtum tobula“. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas su juo“ - Dovilė.

PAPASAKOK SAVO ISTORIJĄ

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.