Merginų išpažintys: po šito – jokio sekso!

 (117)
COSMO merginos atvirai pasakoja apie baisiausius ir juokingiausius savo lovos nuotykius! Ir tau teko patirti kažką panašaus? Pasidalink savo istorija su mumis!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Turiu nedidelę krūtinę, todėl dėviu liemenėles su pakietinimu. Viena pažintis klube turėjo baigtis labai karšta naktimi, bet atsegęs liemenėlę jis paklausė „O kur tavo papai?“. – Violeta.

„Susipažinau su vienu labai dailiu ir savimi pasitikinčiu vyruku. Prisipažinsiu atvirai – tikrai nevaidinau nekaltos ir ilgai netempiau laiko. Nuvažiavome pas jį į svečius, griuvome į lovą, trumpa preliudija ir... dar trumpesnis seksas. Nemeluoju – tai truko ne ilgiau 15 sekundžių! Suprasčiau, jei vaikinas buvo labai susijaudinęs ir taip jau nutiko, bet jis tiesiog nusirideno nuo manęs ir atsigulė ant nugaros ir lyg niekur nieko. Matyt, 15 sekundžių jam yra standartas. Daugiau su juo nesimatėme“ – Lorkė.

„Turėjau vaikiną, kuris patenkinti moterį tikriausiai mokėsi iš porno filmų. Suimdavo už plaukų ir judėdavo kaip pneumatinis kūjis – monotoniškai ir tikrai negailėdamas jėgų! Stengiausi kažkaip pabandyti gražiai jam užsiminti, kas man patiktų, bet jis ir vėl grįždavo prie savo. Ilgai kartu nebuvome“ – Dovilė.

„Nesu prieš oralinį, bet kai naujas vaikinas per pirmą mūsų naktį tiesiog suėmė mano galvą ir pradėjo lenkti ją žemyn... Sorry, bet aš tą padarysiu tada, kada pati norėsiu. Apsirengiau, išėjau ir daugiau su juo nesusitikau“ – Deimantė.

„Visi sako, kad dydis nesvarbu. Žinokite, aš su tuo tikrai nesutinku. Kai pirmą kartą bandžiau pasimylėti su nauju draugu, kurio daikčiukas buvo švelniai tariant nedidukas... Aš tiesiog nesupratau, kas mes apskritai mylimės!“ – Aušra.

„Dariau vaikinui oralinį, su mintimi, kad tai tik labai karšta įžanga, o jis įsigudrino neperspėjęs baigti man į burną“ – Pasipiktinusi.

„Mano draugas, su kuriuo kartu buvome jau daugiau nei metus, sekso metu sugebėjo ištarti buvusios vardą. Po to sekso nebuvo mažiausiai mėnesį“ - Diana.

„Su draugu kartą pradėjome kalbėtis apie seksą trise. Pasakiau, kad galbūt kada nors ir sutikčiau tai išbandyti, o jis su didžiausiu entuziazmu pareiškė, kad tada ta trečia bus Sandra – mano geriausia draugė. Galėjo bent jau nutylėti, kad slapta svajoja išd***** mano draugę“ – Rasa.

„Nesu labai liekna, bet ir tikrai ne storulė. Su nauju draugu laukė pirmas kartas, todėl šiek tiek drovėjausi ir paprašiau išjungti šviesą. O jis sako: „Gėdijiesi? Žinok lašinukai tai ir per drabužius matosi“. – Agnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.