Merginų išpažintys: po šito – jokio sekso!

 (117)
COSMO merginos atvirai pasakoja apie baisiausius ir juokingiausius savo lovos nuotykius! Ir tau teko patirti kažką panašaus? Pasidalink savo istorija su mumis!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Turiu nedidelę krūtinę, todėl dėviu liemenėles su pakietinimu. Viena pažintis klube turėjo baigtis labai karšta naktimi, bet atsegęs liemenėlę jis paklausė „O kur tavo papai?“. – Violeta.

„Susipažinau su vienu labai dailiu ir savimi pasitikinčiu vyruku. Prisipažinsiu atvirai – tikrai nevaidinau nekaltos ir ilgai netempiau laiko. Nuvažiavome pas jį į svečius, griuvome į lovą, trumpa preliudija ir... dar trumpesnis seksas. Nemeluoju – tai truko ne ilgiau 15 sekundžių! Suprasčiau, jei vaikinas buvo labai susijaudinęs ir taip jau nutiko, bet jis tiesiog nusirideno nuo manęs ir atsigulė ant nugaros ir lyg niekur nieko. Matyt, 15 sekundžių jam yra standartas. Daugiau su juo nesimatėme“ – Lorkė.

„Turėjau vaikiną, kuris patenkinti moterį tikriausiai mokėsi iš porno filmų. Suimdavo už plaukų ir judėdavo kaip pneumatinis kūjis – monotoniškai ir tikrai negailėdamas jėgų! Stengiausi kažkaip pabandyti gražiai jam užsiminti, kas man patiktų, bet jis ir vėl grįždavo prie savo. Ilgai kartu nebuvome“ – Dovilė.

„Nesu prieš oralinį, bet kai naujas vaikinas per pirmą mūsų naktį tiesiog suėmė mano galvą ir pradėjo lenkti ją žemyn... Sorry, bet aš tą padarysiu tada, kada pati norėsiu. Apsirengiau, išėjau ir daugiau su juo nesusitikau“ – Deimantė.

„Visi sako, kad dydis nesvarbu. Žinokite, aš su tuo tikrai nesutinku. Kai pirmą kartą bandžiau pasimylėti su nauju draugu, kurio daikčiukas buvo švelniai tariant nedidukas... Aš tiesiog nesupratau, kas mes apskritai mylimės!“ – Aušra.

„Dariau vaikinui oralinį, su mintimi, kad tai tik labai karšta įžanga, o jis įsigudrino neperspėjęs baigti man į burną“ – Pasipiktinusi.

„Mano draugas, su kuriuo kartu buvome jau daugiau nei metus, sekso metu sugebėjo ištarti buvusios vardą. Po to sekso nebuvo mažiausiai mėnesį“ - Diana.

„Su draugu kartą pradėjome kalbėtis apie seksą trise. Pasakiau, kad galbūt kada nors ir sutikčiau tai išbandyti, o jis su didžiausiu entuziazmu pareiškė, kad tada ta trečia bus Sandra – mano geriausia draugė. Galėjo bent jau nutylėti, kad slapta svajoja išd***** mano draugę“ – Rasa.

„Nesu labai liekna, bet ir tikrai ne storulė. Su nauju draugu laukė pirmas kartas, todėl šiek tiek drovėjausi ir paprašiau išjungti šviesą. O jis sako: „Gėdijiesi? Žinok lašinukai tai ir per drabužius matosi“. – Agnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...