Merginų išpažintys: neįsivaizduojate, ko jis norėjo lovoje...

 (154)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Merginų išpažintys - viena mėgstamiausių mūsų temų. Kartais sulaukiame tokių istorijų, kad juokiamės iki ašarų. Šį kartą - apie keistus, juokingus, kartais bauginančius ir labiausiai įsiminusius vyrų pageidavimus lovoje. Paskaityk ir jei prisiminei kažką panašaus iš savo gyvenimo - būtinai pasidalink su mumis!

„Su vienu vaikinu draugavome keletą mėnesių. Lovoje viskas buvo labai gerai, mūsų poreikiai atitiko, bet aš esu iš tų žmonių, kuriems norisi išbandyti kažką naujo. Pasiūliau jam keletą drąsesnių idėjų ir paklausiau apie ką jis svajoja. Tą kartą vaikinas nieko neatsakė, matyt susidrovėjo, bet visas mano fantazijas įgyvendino. Kartą labai audringai mylėjomės ir prieš orgazmą jis paprašė įkišti jam pirštą į analinę angą. Prisipažinsiu - esu siūliusi kitiems vaikinams tai išbandyti, nes girdėjau, kad ta vietelė - slapta vyrų erogeninė zona, bet nė vienas nesutiko. Aš tikrai nebuvau prieš, tik kadangi nesu to dariusi, ne viskas pavyko labai sklandžiai. Patarsiu toms, kurios nori tai išbandyti su savo draugu - a) kišti greituoju būdu be lubrikanto - ne pati geriausia idėja; b) priauginti nagai ir tokie eksperimentai - nesuderinamas dalykas“ - Vita.

„Nežinau, gal čia tik man vienai tai pasirodė šlykštu, bet mano draugas norėjo labai jau keisto dalyko - pabaigti mano burnoje ir kad aš tą spermą po truputį išspjaučiau. Ne tai, kad išspjaučiau, o kad leisčiau jai lėtai išbėgti iš burnos ir tekėti man per veidą. Nežinau kaip visa tai būtų atrodę, nes tik kartą esu leidusi baigti burnoje ir žiaugčiojau dar turbūt gerą pusvalandį“ - Bevardė.

„Po gero vakarėlio su vaikinu lovoje pradėjome atvirauti, pasakoti savo slaptas fantazijas. Jis išsidavė, kad labai norėtų pabandyti seksą trise. Aš gal ir nebūčiau prieš, todėl pasakiau, kad ateityje variantas visai įmanomas. O jis iškart pasakė „Tai su Sandra arba Vika, ok?“ Kad geriau mane suprastumėt, paaiškinsiu: Sandra - mano geriausia draugė, o Vika - jo buvusi mergina. Ta prasme, vaikinukas jau apgalvojęs ką dar be manęs norėtų išdulkinti ir jo pasirinkti variantai manęs tikrai nedžiugina. Tai kaip jaustis? “ - Lina.

„Vienas vyrukas, su kuriuo reguliariai susitikdavome tik tam reikaliukui, panoro, kad aš visa apsipilčiau aliejumi. Gal porno filme kokiam matė? Kaip tą aliejų paskui nusiplauti?“ - Gražuolė.

„Turėjau draugą, kuris oralinio sekso metu labai susijaudindavo, kai su savo įnagiu plekšnodavo man per žandus. Reikėdavo daug pastangų, kad tramdyčiau juoką, bet jeigu žmogus to nori, tai man gi neskauda...“ - Violeta.

„Aš visada už eksperimentus ir manau, kad beveik viskas sekse yra normalu, jeigu tai priimtina abiems. Prisimenu vieną mane gana stipriai nustebinusį norą - vaikinas panoro įpilti man į vaginą alaus, o aš turėjau jį išpurkšti kaip fontanas. Nesutikau. Nors idėja visai originali“ - Justė.

„Mano buvęs draugas tuo metu neturėjo darbo. Kartą jis užsiminė, kad galima būtų užsidėti ant veido kaukes ir mylėtis prieš kamerą, kad norintys galėtų stebėti internetu. Iš pradžių pagalvojau, kad juokauja, bet jis pasirodo jau buvo susiradęs tam skirtus puslapius ir susižinojęs, kiek už tai mokama. Greitai tarp mūsų viskas baigėsi. Kiek žinau, darbo jis ir dabar neturi, bet iš kažko gyvena. Tai gal visgi rado man pamainą šiam darbeliui?“ - Nesakysiu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!