Merginų išpažintys: mano intymiausi „netyčiukai“

 (11)
Vaikinui skirtą intymią žinutę netyčia išsiunti kam nors kitam. Tokio apsirikimo padariniai – nenuspėjami!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Vyras dirbo iki vėlumos. Nusiunčiau jam užuominą, kas jo laukia vakare. Bet tą žinutę gavo mano pusamžis kolega. Pastebėjusi klaidą puoliau atsiprašinėti. Gavau atsakymą: „Nieko baisaus, pasijutau reikalingas“, - A.L.

„Susipažinau su šauniu vaikinu. Juokais išsiaiškinome, kad man reikia daugiau praktikos lovoje, o jis pasiryžo man padėti. Ta proga parašiau draugei, kaip džiaugiuosi nauja pažintimi, bet žinutę išsiunčiau jam! Puoliau jo atsiprašinėti, kad esu tikra višta. O jis atsakė, kad jau pasiilgo šitos vištos“, - Milda.

„Nusprendžiau skirtis su savo vaikinu. Parašiau SMS, kad viskas baigta, bet netyčia išsiunčiau ją savo bosui – patraukliam trisdešimtmečiui. Tai pastebėjusi parašiau jam kitą SMS, kad neskaitytų pirmosios, bet buvo jau per vėlu. Kitą dieną bosas reikšmingai kelis kartus į mane pažiūrėjo, o vakare pakvietė kavos. Pasikalbėjome iš širdies. Štai jau treji metai esame vyras ir žmona“, - Ema.

„Norėdama paruošti vaikiną laaabai romantiškam vakarui, parašiau jam truputį nepadorią žinutę. Kaip tik tada į kabinetą užsuko direktorius, todėl pasistengiau ją kuo greičiau išsiųsti. Grįžusi namo glaustausi apie mylimąjį, užuominas vis mėtau, o jis nesupranta, apie ką kalbu. Paaiškėjo, kad jokios žinutės negavo. Pirmadienį direktoriaus pavaduotojas, kurio vardas toks pats kaip mano vaikino, mane pamatęs keistai šyptelėjo ir paklausė: „Tai kaip savaitgalis?“ Viską supratau“, - Sigita.

„Su vaikinu nesimatėme mėnesį. Vieną savaitgalį gaunu iš jo SMS: „Dabar važiuoju kai ko pamylėti, parašyk, ar vakare geriam“. Supratau, kad tai adresuota jo draugui. Nebereikėjo jam dėl manęs vargintis“, - Rima.

„Susipykau su draugu. Vėliau, bežiūrint jausmingą filmą, pabudo sąžinė. Parašiau draugui labai gražią žinutę. Jis neatrašė, o rytą sulaukiau skambučio. Kažkoks įsiutęs vyrukas mane aprėkė. Pasirodo, žinutę nusiunčiau jo žmonai – savo kolegei, kuri neturėjo įsivedusi mano numerio. Vyrukas tikriausiai manė pagavęs žmonos meilužį“, - Jūratė.

„Siunčiau intymią žinutę neseniai pažįstamam žmogui. Netrukus jis man paskambino – jo balso irgi dar nebuvau gerai įsidėmėjusi – ir pasisiūlė atvažiuoti. Tik nustebau, kai paklausė, kur gyvenu. Atveriu duris, o ten stovi visiškai nepažįstamas vyrukas. Pasirodo, gavęs tokią žinutę jis nusprendė nepraleisti progos ir išbandyti laimę. O gal kas gausis. Bendraujame iki šiol kaip draugai“, - Vilma.

„Rašiau žinutę savo vaikinui, bet labai jau buvau užsisvajojusi ir per klaidą išsiunčiau ją savo draugei – jo buvusiajai. Neabejoju, kad ji suprato kam žinutė buvo skirta, bet nieko nepakomentavo“, - Laima.

„Išsiskyrusi su vaikinu iš pykčio ištryniau jo numerį. Po kelių mėnesių jaučiausi beprotiškai pasiilgusi, todėl išsiunčiau gražią žinutę, kurioje rašiau, kaip stipriai jį myliu ir noriu vėl susitikti. Pasirodo, numerio mintinai aš vis dėlto nemokėjau ir supainiojusi vieną skaičių nusiunčiau kitam vyrui. Tą žinutę perskaitė jo žmona ir man dar labai ilgai teko ją įtikinėti, kad nesu jauna pagyvenusio jos vyro meilužė ir tikrai neketinu ardyti šeimos“, - Diana.

„Norėjau savo naujam vaikinui padėkoti už nuostabią pirmąją mūsų naktį, tačiau žinutę nusiunčiau savo buvusiajam. Tas man tuojau paskambino baisiai įniršęs. Susibarėm, aš padėjau ragelį, tačiau kitą dieną jis man vėl paskambino, atsiprašė, kad taip ant manęs supyko ir pakvietė išgerti arbatos. Padvejojusi sutikau. Nuo tos dienos vėl esame kartu. Kartais pavydas ne toks ir blogas dalykas“, - Agnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.