Merginų išpažintys: mano intymiausi „netyčiukai“

 (11)
Vaikinui skirtą intymią žinutę netyčia išsiunti kam nors kitam. Tokio apsirikimo padariniai – nenuspėjami!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Vyras dirbo iki vėlumos. Nusiunčiau jam užuominą, kas jo laukia vakare. Bet tą žinutę gavo mano pusamžis kolega. Pastebėjusi klaidą puoliau atsiprašinėti. Gavau atsakymą: „Nieko baisaus, pasijutau reikalingas“, - A.L.

„Susipažinau su šauniu vaikinu. Juokais išsiaiškinome, kad man reikia daugiau praktikos lovoje, o jis pasiryžo man padėti. Ta proga parašiau draugei, kaip džiaugiuosi nauja pažintimi, bet žinutę išsiunčiau jam! Puoliau jo atsiprašinėti, kad esu tikra višta. O jis atsakė, kad jau pasiilgo šitos vištos“, - Milda.

„Nusprendžiau skirtis su savo vaikinu. Parašiau SMS, kad viskas baigta, bet netyčia išsiunčiau ją savo bosui – patraukliam trisdešimtmečiui. Tai pastebėjusi parašiau jam kitą SMS, kad neskaitytų pirmosios, bet buvo jau per vėlu. Kitą dieną bosas reikšmingai kelis kartus į mane pažiūrėjo, o vakare pakvietė kavos. Pasikalbėjome iš širdies. Štai jau treji metai esame vyras ir žmona“, - Ema.

„Norėdama paruošti vaikiną laaabai romantiškam vakarui, parašiau jam truputį nepadorią žinutę. Kaip tik tada į kabinetą užsuko direktorius, todėl pasistengiau ją kuo greičiau išsiųsti. Grįžusi namo glaustausi apie mylimąjį, užuominas vis mėtau, o jis nesupranta, apie ką kalbu. Paaiškėjo, kad jokios žinutės negavo. Pirmadienį direktoriaus pavaduotojas, kurio vardas toks pats kaip mano vaikino, mane pamatęs keistai šyptelėjo ir paklausė: „Tai kaip savaitgalis?“ Viską supratau“, - Sigita.

„Su vaikinu nesimatėme mėnesį. Vieną savaitgalį gaunu iš jo SMS: „Dabar važiuoju kai ko pamylėti, parašyk, ar vakare geriam“. Supratau, kad tai adresuota jo draugui. Nebereikėjo jam dėl manęs vargintis“, - Rima.

„Susipykau su draugu. Vėliau, bežiūrint jausmingą filmą, pabudo sąžinė. Parašiau draugui labai gražią žinutę. Jis neatrašė, o rytą sulaukiau skambučio. Kažkoks įsiutęs vyrukas mane aprėkė. Pasirodo, žinutę nusiunčiau jo žmonai – savo kolegei, kuri neturėjo įsivedusi mano numerio. Vyrukas tikriausiai manė pagavęs žmonos meilužį“, - Jūratė.

„Siunčiau intymią žinutę neseniai pažįstamam žmogui. Netrukus jis man paskambino – jo balso irgi dar nebuvau gerai įsidėmėjusi – ir pasisiūlė atvažiuoti. Tik nustebau, kai paklausė, kur gyvenu. Atveriu duris, o ten stovi visiškai nepažįstamas vyrukas. Pasirodo, gavęs tokią žinutę jis nusprendė nepraleisti progos ir išbandyti laimę. O gal kas gausis. Bendraujame iki šiol kaip draugai“, - Vilma.

„Rašiau žinutę savo vaikinui, bet labai jau buvau užsisvajojusi ir per klaidą išsiunčiau ją savo draugei – jo buvusiajai. Neabejoju, kad ji suprato kam žinutė buvo skirta, bet nieko nepakomentavo“, - Laima.

„Išsiskyrusi su vaikinu iš pykčio ištryniau jo numerį. Po kelių mėnesių jaučiausi beprotiškai pasiilgusi, todėl išsiunčiau gražią žinutę, kurioje rašiau, kaip stipriai jį myliu ir noriu vėl susitikti. Pasirodo, numerio mintinai aš vis dėlto nemokėjau ir supainiojusi vieną skaičių nusiunčiau kitam vyrui. Tą žinutę perskaitė jo žmona ir man dar labai ilgai teko ją įtikinėti, kad nesu jauna pagyvenusio jos vyro meilužė ir tikrai neketinu ardyti šeimos“, - Diana.

„Norėjau savo naujam vaikinui padėkoti už nuostabią pirmąją mūsų naktį, tačiau žinutę nusiunčiau savo buvusiajam. Tas man tuojau paskambino baisiai įniršęs. Susibarėm, aš padėjau ragelį, tačiau kitą dieną jis man vėl paskambino, atsiprašė, kad taip ant manęs supyko ir pakvietė išgerti arbatos. Padvejojusi sutikau. Nuo tos dienos vėl esame kartu. Kartais pavydas ne toks ir blogas dalykas“, - Agnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.