Merginų išpažintys: mano blogiausias pasimatymas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pakikenk, pasidžiauk, kad ne tu su tais vaikinais į pasimatymą ėjai, ir pasvarstyk, o ką pati darytum, pakliuvusi į tokią situaciją.

„Per pirmąjį pasimatymą vaikinas paprašė, kad paimčiau jį iš jo namų. Na, keistokas siūlymas, bet sutikau. Kai atvykau, pamačiau, kad jo namai iš tikrųjų yra jo senelės namai. Vaikinas šoko mane supažindinti su savo seserimi, dviem tetomis, dviem dėdėmis, močiute, trimis pusseserėmis ir mama. Tada pasakė, kad norėtų nuvykti į zoologijos sodą, būtų smagu, kad ir jo giminaičiai važiuotų. Pirma, į mano automobilį tokia minia niekaip nebūtų tilpusi, antra, nuo mūsų miesto iki zoologijos sodo – gera valanda kelio. Ir aš visiškai nenorėjau trenktis kur nors su būriu nepažįstamų žmonių. Labai neromantiška“, – ADA.

“Su geriausia drauge nutarėme eiti į dvigubą pasimatymą. Vaikino, su kuriuo ketinau susitikti, gyvai dar nebuvau mačiusi – mes tik kelias savaites susirašinėjome, ir aš buvau sužavėta jo gebėjimo bendrauti. Realybėje vaikinas pasirodė esąs daug žemesnis, nei buvo sakęs, bet tai – niekis. Blogiau, kad visą vakarą teko iš jo žodį pešti. O blogiausia, kad vakare orui atvėsus mano draugės vaikino paragintas duoti man savo švarką, atsakė: “Jos rankos netreniruotos, jai netiks.” Žiauru”, – SANDRA.

“Vaikinas pasikvietė mane į namus. Bet nuvykusi supratau, kad jam tiesiog reikėjo žmogaus, kuris nuvežtų jį kur nors pavalgyti. Jis nusipirko didžiulį kepsnį ir valgė jį, nė nepaklausęs, gal ir aš norėčiau. Tiesą sakant, ir gerai, nes aš – vegetarė”, – EMILĖ.

“Buvau bebaigianti farmacijos studijas. Per mūsų pirmąjį pasimatymą vaikinas paklausė, ar galėčiau jam slapta parūpinti tam tikrų tablečių, ir dar primygtinai klausinėjo, kokia bus mano alga, kai baigsiu mokslus. Fui”, – JOANA.

“Mama atvyko į svečius, ir aš nutariau ją supažindinti su savo vaikinu – pakviečiau abu vakarienės į madingą restoraną. Pasinaudojusi proga, kai aš nuėjau į tualetą, mama vaikino pasiteiravo, kokie jo ketinimai mano atžvilgiu. Jis atsakė: “Jeigu aš su ja miegu, vadinasi, mano ketinimai yra labai aiškūs.” Grįžusi pastebėjau, kad kažkas ne taip, nes mano mama visą laiką buvo pabrėžtinai mandagi. Tiesą sakant, apie tą pokalbį ji prasitarė tik po kurio laiko, kai aš tą vaikiną mečiau”, – MINGAILĖ

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.