Merginų išpažintys: mano blogiausias pasimatymas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pakikenk, pasidžiauk, kad ne tu su tais vaikinais į pasimatymą ėjai, ir pasvarstyk, o ką pati darytum, pakliuvusi į tokią situaciją.

„Per pirmąjį pasimatymą vaikinas paprašė, kad paimčiau jį iš jo namų. Na, keistokas siūlymas, bet sutikau. Kai atvykau, pamačiau, kad jo namai iš tikrųjų yra jo senelės namai. Vaikinas šoko mane supažindinti su savo seserimi, dviem tetomis, dviem dėdėmis, močiute, trimis pusseserėmis ir mama. Tada pasakė, kad norėtų nuvykti į zoologijos sodą, būtų smagu, kad ir jo giminaičiai važiuotų. Pirma, į mano automobilį tokia minia niekaip nebūtų tilpusi, antra, nuo mūsų miesto iki zoologijos sodo – gera valanda kelio. Ir aš visiškai nenorėjau trenktis kur nors su būriu nepažįstamų žmonių. Labai neromantiška“, – ADA.

“Su geriausia drauge nutarėme eiti į dvigubą pasimatymą. Vaikino, su kuriuo ketinau susitikti, gyvai dar nebuvau mačiusi – mes tik kelias savaites susirašinėjome, ir aš buvau sužavėta jo gebėjimo bendrauti. Realybėje vaikinas pasirodė esąs daug žemesnis, nei buvo sakęs, bet tai – niekis. Blogiau, kad visą vakarą teko iš jo žodį pešti. O blogiausia, kad vakare orui atvėsus mano draugės vaikino paragintas duoti man savo švarką, atsakė: “Jos rankos netreniruotos, jai netiks.” Žiauru”, – SANDRA.

“Vaikinas pasikvietė mane į namus. Bet nuvykusi supratau, kad jam tiesiog reikėjo žmogaus, kuris nuvežtų jį kur nors pavalgyti. Jis nusipirko didžiulį kepsnį ir valgė jį, nė nepaklausęs, gal ir aš norėčiau. Tiesą sakant, ir gerai, nes aš – vegetarė”, – EMILĖ.

“Buvau bebaigianti farmacijos studijas. Per mūsų pirmąjį pasimatymą vaikinas paklausė, ar galėčiau jam slapta parūpinti tam tikrų tablečių, ir dar primygtinai klausinėjo, kokia bus mano alga, kai baigsiu mokslus. Fui”, – JOANA.

“Mama atvyko į svečius, ir aš nutariau ją supažindinti su savo vaikinu – pakviečiau abu vakarienės į madingą restoraną. Pasinaudojusi proga, kai aš nuėjau į tualetą, mama vaikino pasiteiravo, kokie jo ketinimai mano atžvilgiu. Jis atsakė: “Jeigu aš su ja miegu, vadinasi, mano ketinimai yra labai aiškūs.” Grįžusi pastebėjau, kad kažkas ne taip, nes mano mama visą laiką buvo pabrėžtinai mandagi. Tiesą sakant, apie tą pokalbį ji prasitarė tik po kurio laiko, kai aš tą vaikiną mečiau”, – MINGAILĖ

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.