Merginų išpažintys: košmaras, o ne pasimatymas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su vaikinu nuėjome į trečiąjį pasimatymą. Kaip tik tada jis prisipažino, kad gyvena mamos pusrūsyje. Skamba nekaip, bet vis tiek sutikau nuvažiuoti į tą jo irštvą (o kaipgi kitaip tokią vietą vadinti?). Kai pradėjome glamonėtis, jis išsitraukė penį ir garsiai bei laaabai smardžiai pagadino orą. Pamatęs mano paklaikusias akis, ramiausiai atsakė: „Na, visokio š**o nutinka.“ Moviau iš to rūsio ir ištryniau tą vyruką iš savo gyvenimo“, – Eva.

„Pirma, jis pavėlavo. Tada užsisakė butelį šampano ir nė nemanė jo man pasiūlyti. Paskui padavėjo paprašė maisto ir labai brangaus deserto. Kai atnešė sąskaitą, pasakė: „Gal gali už mane užmesti? Atiduosiu.“ Užmečiau. Pakeliui į namus vaikinas sustojo degalinėje ir vėl paprašė manęs pinigų – degalams. Nedaviau ir... buvau išprašyta iš automobilio!“ – Karolina.

„Per trečiąjį pasimatymą su vaikinu, kuris man visai patiko, nuėjau į futbolo rungtynes. Nieko apie tai neišmaniau, bet tikėjausi, kad jis man ką nors paaiškins. Aha, pasvajok! Visą laiką jis susirašinėjo su kita mergina ir pasakojo, kaip jos pasiilgo. Buvome taręsi po rungtynių važiuoti pas jį, bet po tokios preliudijos pasakiau, kad skubiai turiu grįžti namo“, – Jolita.

„Vairuoju automobilį, todėl vaikinas paprašė prigriebti jį iš tėvų namų. Automobilyje iš karto pradėjome pliurpti. Staiga jo mama pasibedė į langą. Ji atnešė mums kelis šaldyto vandens buteliukus, kad nepatirtume dehidratacijos, jeigu kartais išgertume alkoholio. Bet aš juk vairuoju!“ – Sandra.

„Kol vakarieniavome, vaikinas nesiliovė kalbėti apie pinigus. Paskui prisėdome ant suoliuko Jis paėmė mano ranką ir tarė: „Gražios rankos, einu iš proto dėl rankų. Ir dar man patinka pėdos. Ar galiu tau jas pamasažuoti?“ Pasiūlymo atsisakiau. Eiti į antrą pasimatymą – taip pat“, – Vilė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.