Merginų išpažintys: košmaras, o ne pasimatymas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su vaikinu nuėjome į trečiąjį pasimatymą. Kaip tik tada jis prisipažino, kad gyvena mamos pusrūsyje. Skamba nekaip, bet vis tiek sutikau nuvažiuoti į tą jo irštvą (o kaipgi kitaip tokią vietą vadinti?). Kai pradėjome glamonėtis, jis išsitraukė penį ir garsiai bei laaabai smardžiai pagadino orą. Pamatęs mano paklaikusias akis, ramiausiai atsakė: „Na, visokio š**o nutinka.“ Moviau iš to rūsio ir ištryniau tą vyruką iš savo gyvenimo“, – Eva.

„Pirma, jis pavėlavo. Tada užsisakė butelį šampano ir nė nemanė jo man pasiūlyti. Paskui padavėjo paprašė maisto ir labai brangaus deserto. Kai atnešė sąskaitą, pasakė: „Gal gali už mane užmesti? Atiduosiu.“ Užmečiau. Pakeliui į namus vaikinas sustojo degalinėje ir vėl paprašė manęs pinigų – degalams. Nedaviau ir... buvau išprašyta iš automobilio!“ – Karolina.

„Per trečiąjį pasimatymą su vaikinu, kuris man visai patiko, nuėjau į futbolo rungtynes. Nieko apie tai neišmaniau, bet tikėjausi, kad jis man ką nors paaiškins. Aha, pasvajok! Visą laiką jis susirašinėjo su kita mergina ir pasakojo, kaip jos pasiilgo. Buvome taręsi po rungtynių važiuoti pas jį, bet po tokios preliudijos pasakiau, kad skubiai turiu grįžti namo“, – Jolita.

„Vairuoju automobilį, todėl vaikinas paprašė prigriebti jį iš tėvų namų. Automobilyje iš karto pradėjome pliurpti. Staiga jo mama pasibedė į langą. Ji atnešė mums kelis šaldyto vandens buteliukus, kad nepatirtume dehidratacijos, jeigu kartais išgertume alkoholio. Bet aš juk vairuoju!“ – Sandra.

„Kol vakarieniavome, vaikinas nesiliovė kalbėti apie pinigus. Paskui prisėdome ant suoliuko Jis paėmė mano ranką ir tarė: „Gražios rankos, einu iš proto dėl rankų. Ir dar man patinka pėdos. Ar galiu tau jas pamasažuoti?“ Pasiūlymo atsisakiau. Eiti į antrą pasimatymą – taip pat“, – Vilė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"