Merginų išpažintys: jo elgesys lovoje išmuša mane iš vėžių

 (30)
Kai kurie vaikinai dieną būna tylūs kaip žuvys, o štai naktį tenka taikstytis su keistais jų įpročiais.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Seksualus dusulys. Pasitaikė mano gyvenime vyrų, kurie prieš pat orgazmą skleisdavo įvairiausių garsų. Bet vienas vaikinas labai gąsdino. Iš malonumo pradėdavo makaluoti galvą ir gaudyti orą. Pirmą kartą pamaniau, kad jį ištiko mikroinfarktas arba kokia ūmi alergija užpuolė. Tačiau orą gaudydavo jis kiekvieną kartą - iš malonumo. O man vis būdavo baisu, kad jautrusis džentelmenas gaus galą mano lovoje.

Lyg vėjo malūnas. Mūsų draugystės vasarą vaikinas dirbo statybose. Po darbo jausdavosi labai pavargęs ir miegodavo kaip užmuštas. Tačiau vyrukas turėjo šiokią tokią problemą - jo rankų judesiai buvo nevalingi. Versdamasis ant šono užmesdavo ranką ant manęs. Na, su tuo dar galėjau taikstytis. Blogiausia būdavo kai per miegus rankomis numušdavo ant spintelės stovintį telefoną, mineralinio vandens butelius, naktinę lempą. Kaskart iš netikėtumo šokdavau iš sapnų, o jis toliau miegodavo saldžiai čepsėdamas.... Prižadindavau jį, mergiotiškai pasiskųsdavau, bet niekas nesikeitė. Po mėnesio pajutau: imu nervingai naktimis pabusti net tada, jei niekas ant žemės nekrinta. Stengiausi draugo namuose nenakvoti. Gerai, kad jis buvo supratingas. Pradėjo nebedėti daiktų ant naktinio staliuko - vakare viską išdėliodavo ant grindų.

Šeško giminaitis. Mano vaikinas užmigęs dažnai labai garsiai pagadindavo orą. Kenčiau, kol problema iškilo viešumon. Kartą mane aplankė draugė. Vaikinas tuo metu snaudė svetainėje ant sofos, greta - alaus butelis. Vaizdelis nekoks. Lyg to būtų maža, pasmardino orą lyg šeškas. Siaubas, kokia gėda.

Oro pilių statytojas. Vyras naktimis mane varo iš proto. Vos padėjęs galvą ant pagalvės maždaug 15 minučių krenkščia man į ausį. Apsižodžiuojame, kad trukdo užmigti, bet viskas tuo nesibaigia. Naktį jis nervingai trūkčioja kojomis, sulenkia jas taip, tarsi iš jų pilį statytų. Kai kojų pilis sugriūva, ateina rankų eilė. Vėl tie patys nervingi trūkčiojimai. Rytinę miego fazę vainikuoja knarkimas. O atsibudęs žvaliai pasiteirauja, kaip miegojau...

Asilo daina. Jis asistavo kelis mėnesius. O tą vakarą - ypač: restoranas, žvakės, šampanas, gėlės. Buvo aišku, kaip viskas baigsis. Tačiau pirmomis sekso minutėmis buvau lengvai šokiruota. Kiekvieną vaikino judesį lydėjo garsas: „ia, ia ia“. Tikėjausi, kad jis liausis, deja... Artėjant finalui garsas tik dažnėjo: „iaiaiaia“. O kulminacijos momentą sustugo: „iiiiiia“. Turbūt suprantate, kad tokio zoologijos sodo savo miegamajame negalėjau pakęsti.

Jausmų perviršis. Studijuodama universitete susipažinau su inteligentišku vaikinu. Lovoje jis buvo itin išradingas, tačiau prieš pat finalą... apsiverkdavo. Ne kelias ašarėles išspausdavo, kaip įsivaizduojate, bet pagautas emocijų bliaudavo iš širdies. Iš pradžių tai mane linksmino: štai kaip manęs nori. Vėliau pradėjo nervinti, todėl ir išsiskyrėme.

Skardžiabalsis džentelmenas. Mylėjosi jis standartiškai, tačiau artėjant orgazmui pradėdavo garsiai šaukti: „Myliu tave!“ Klystate, jeigu manote, kad tai šaunu. Mūsų namo sienos lyg kartoninės, visi kaimynai girdėdavo jo riksmą. O spiegdavo jis keistai pakeltu tonu. Kartą išeidama iš buto pastebėjau, kad kaimynų vaikai ant buto durų kreida užrašė Myliu tave ir dešimt šauktukų padėjo. Supratau, ką jie nori pasakyti, ir liepiau vaikinui valdytis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.