Merginų išpažintys: diena, kai pirmą kartą sulaužiau ištikimybę

 (38)
Ne visada ta lemtingoji akimirka sugriauna gyvenimą – kartais priverčia praregėti arba pradėti viską iš naujo.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tais metais mes pirmą kartą ryžomės atostogauti atskirai. Vyras su draugais išvažiavo į Kroatiją, o aš su bičiule – į Lietuvos pajūrį. Iš pradžių ilgėjausi, tačiau po truputį kurorto gyvenimas mane įsuko. Vieną vakarą mudvi susipažinome su fantastiškai gražiais irkluotojais iš Trakų. Vakarėlį pratęsėm jų poilsio namelyje. Pajutusi, kur link viskas krypsta, susiruošiau namo, bet draugė mane kvailino: „Tu ką, manai, tavasis vakarais knygas skaito?“ Ir aš, kvailė, pasidaviau. Vyras niekada manęs neklausė, ar tada buvau jam ištikima. Neklausinėjau ir aš, bet sprendžiant iš jo sauso pasakojimo ir šalin nusuktų akių, jis vakarais tikrai ne knygas skaitė. Nekalbėti apie tą vasarą buvo mūsų nebyli sutartis. Tačiau atskirai daugiau niekada neatostogaujame, - Monika, 32 metų.

Sužinojus, kad vyras permiegojo su kita moterimi, iš po kojų pradėjo slysti žemė. Jaučiausi tokia nevisavertė ir pažeminta. Tą pat vakarą nuėjau į barą ir mirtinai prisigėriau. Troškau tik viena: kuo skaudžiau jam atkeršyti. Vyrai greičiausiai juto šį mano troškimą, nes sukosi aplink kaip unguriai. Pasimylėti su vienu iš tipelių atrodė pernelyg paprasta. Gal permiegoti iš karto su dviem? Nelabai prisimenu, ką kalbėjau ir dariau. Menu tik, kad paskutinė frazė prieš „nutrūkstant juostai“ buvo: „Grupinis seksas – jėga!“ Atsibudau kažkokiam bendrabučio kambarėlyje. Gretimose lovose miegojo trys vaikinai. Nežinau, ar su visais permiegojau. Jaučiausi taip šlykščiai, jog iškart moviau lauk. Dėkojau Dievui, kad atėmė man atmintį. Supratau: vienintelis žmogus, kurį iš tiesų tokiu elgesiu pažeminau, esu aš pati. Ir koks kvailys sakė, kad kerštas saldus? - Kristina, 25 metų.

Tomas buvo geriausias mano vyro draugas, man – lyg brolis. Mes kartu atostogavom, iškylaudavom, jis pas mus dažnai nakvodavo. Kartais net tada, kai maniškis būdavo išvykęs. Tačiau mudu net negalėjom įsivaizduoti savęs vienoje lovoje. Vieną vakarą susipykau su vyru, ir jis trenkęs durimis kažkur išėjo. Aš likau su 5 mėnesių kūdikiu. Jaučiausi pažeminta, įkalinta ir nelaiminga. Kaip tik tada užsuko Tomas. Jis mane guodė, sakė, kad tik visiškas kvailys gali taip nevertinti tokios moters... Turbūt norėjau įrodyti esanti patraukli, todėl pradėjau akivaizdžiai rodyti jam dėmesį, kalbėdama vis dažniau prisiliesdavau, kol galiausiai pradėjome bučiuotis. Tomas bučiavosi fantastiškai ir aš neišlaikiau. Atitokę nedrįsom pažvelgti vienas kitam į akis. Po to Tomas nesirodė pas mus dvi savaitės ir maniškis negalėjo suprasti, kodėl. Galop vieną dieną atėjo, kai buvau viena. Sutarėm, kad tai, kas įvyko, buvo klaida, kuri daugiau nepasikartos. Tačiau mūsų draugystė iširo, - Dalia, 29 metų.

Mudu su vyru mylėjom vienas kitą, auginom 4 metų sūnų. Ir štai viename vakarėlyje sutikau savo buvusį, kuris mane paliko prieš 6 metus. Musu nemažai išgėrėme, paplepėjome. Galop išdrįsau jo paklausti, kodėl mane metė. Jis ilgai mykė, galo išlemeno, kad esu... eee... buvau visiškai neseksuali. Štai čia mano kraujas ir užvirė. Juk mudu su vyru lovoje išdarinėjame tokius triukus, kad pornožvaigždės apsiverktų iš pavydo! Žūtbūt norėjau įrodyti, kaip jis klysta. Taip atsidūrėme ant jo automobilio sėdynės. Viskas įvyko žaibiškai – nespėjau nė susijaudinti. „Na štai. Aš juk sakiau, kad tu frigidiška“ - susiraukė buvęs. Maniau, užmušiu jį, - Ilona, 30 metų.

Pamažu nusivyliau santuoka, ypač seksualiniu gyvenimu. Maniškis buvo labai vyriškas, tačiau šiurkštus ir neišradingas lovoje, jam nerūpėjo mane patenkinti. Jis buvo pirmas vyras mano gyvenime – nelabai turėjau su kuo lyginti. Vieną dieną susipažinau su 5 metais vyresniu brolio draugu. Tik jį išvydusi pajutau: plykstelėjo kibirkštėlė, bet neketinau pasiduoti pirmajam impulsui. Vis dėlto šeima man buvo šventas dalykas. Tačiau jis buvo atkaklus, skambino man, kvietė susitikti. Leidau sau trumpam ištrūkti iš šeimyninio gyvenimo, tačiau permiegoti nesiryžau pusę metų. Vieną dieną, darsyk vyro pažeminta, pagaliau atsidaviau. Jis buvo dėmesingas ir švelnus, o aš patyriau neapsakomą, tiesiog fantastišką malonumą! Supratau: esu verta kitokio gyvenimo. Netrukus išsiskyriau su vyru ir iki šiol manau, jog pirmoji neištikimybė – vienas geriausių mano gyvenimo įvykių, - Roberta, 29 metų.

Mano draugas labai nenorėjo, kad važiuočiau į klasės susitikimą, bet galiausiai jį įtikinau, jog neketinu grįžti praeitin. Tačiau manasis buvo teisus: išvydusi savo pirmąją meilę ir vėl praskydau. Dalydamiesi prisiminimais pasijutom artimi kaip ir prieš 10 metų. Pamiršau, kad jis vedęs, turi du vaikus, kad ir manęs laukia žmogus. Akimirką patikėjau, kad galiu sugrąžinti praeitį. Tačiau pasimylėję supratom, kad ne tik užkirtom sau kelius į bendrą ateitį, bet ir sugriovėm trapų romantiškos meilės prisiminimą. Vis dėlto tą akimirką pajutau galutinai išsivadavusi iš praeities šešėlių, - Laura, 28 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.