Merginų išpažintys: didesnės gėdos gyvenime nebuvau patyrusi

 (19)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mano dienos
Susitikau su savo simpatija modernaus klubo terasoje. Vilkėjau seksualius drabužius, todėl buvau įsitikinusi, kad vaikinas neteks žado. Pasvajok! Jis nesustodamas malė apie save. Norėdama subtiliai atkreipti jo dėmesį, nutariau seksualiai prisidegti cigaretę, jos galiukas kaipmat jau slidinėjo tarp mano raudonai dažytų lūpų. Tik nesupratau, kodėl visi kreivai į mane sužiuro, kai pradėjau rankinėje ieškoti žiebtuvėlio. Kodėl niekas nepuola pridegti cigaretės? Negaliu patikėti! Kur džentelmenai? Tik žybtelėjusi ugnelė man parodė, kad vietoj cigaretės tarp lūpų laikau tamponą! Net savimyla simpatija prunkštė, o aš maniau, kad jis nemato nieko, išskyrus savo atvaizdą veidrodyje... — Audra.

Vienam gale ugnelė
Pirmajame kurse buvau įsitikinusi: cigaretė merginos rankose atrodo labai kietai. Lyg įrankis vaikinams kabinti. Kartą vakare klube traukiau vieną cigaretę po kitos ir mėčiau žvilgsnius į žavų vaikiną. Įtraukiu dūmą, išpučiu, sužaibuoju akimis ir vėl traukiu dūmą, kol galop jis priėjo... prie mano draugės. Ir pasakė: “Daili tavo draugė, bet rūko kaip kaminas.” O tada nuėjo. Pasijutau bjauriai. Et, vienam gale ugnelė, kitam — kvailelė. Nuo tol neberūkau, — Neberūkalė.

Svaiginamos žemumos
Kartą klube prie manęs priėjo žavus jaunuolis. Maniau, tuojau pakvies šokti, deja, jis pakuždėjo į ausį: “Tavo liemenėlė labai labai žemai.” Skuodžiau į tualetą susitvarkyti. Pasirodo, liemenėlė atsisegusi, viena pusė nusmukusi iki juosmens, o petnešėlė styro ties užpakaliu. Kai grįžau iš tualeto, vaikinas vis dar juokėsi. Mulkis, — Julija.

Atvira simpatija
Kruopščiai ruošiausi vakarėliui, kur turėjo dalyvauti mano simpatija. Nusipirkau žavią suknelę subtilia iškirpte (na, man taip atrodė). Įspūdžiui sustiprinti pasitelkiau liemenėlę, pakeliančią krūtinę (nors manoji ir taip nemaža). Rezultatas? Vaikinas, kuriam simpatizavau, mano vulgariu įvaizdžiu nesusižavėjo. Akis badanti iškirptė tapo viso vakarėlio juokelių tema. Pamačiusi vakarėlio nuotraukas supratau, kad stipriai persistengiau. Nuo tol pamėgau kuklesnes sukneles, vyrų atvira krūtine nebegundau. Banalu, bet, deja, tiesa — vyrus labiau žavi paslaptis, — Gintarė.

Šaltos sutiktuvės
Mano vaikinas gyvena kitame mieste. Penktadienį jis paskambino ir džiugiu balsu pranešė gavęs paaukštinimą bei didesnį atlyginimą (įsivaizduojate — šiais laikais!). Žinojau, kad jis ketina mane aplankyti, todėl puoliau ruoštis sutiktuvėms. Nupirkau šampano, lovą papuošiau balionais, įgriuvau tarp jų ir laukiu šaunuolio. Praėjo pusvalandis. Vienais apatiniais darosi vėsu. Palindau po antklode, išgėriau šampano... ir užmigau. Pabudau, kai vaikinas slinko į kambarį tepaluotas ir piktas — pakeliui sugedo automobilis. Griuvo į lovą praspardęs balionus ir užmigo. Man norėjosi tik verkti! — Erika.

Ištirpusi kantrybė
Vaikinas iš darbo grįždavo pervargęs. Mylėdavomės vos kartą per savaitę, nes dėl patiriamo streso darbe mylimasis teisinosi negalintis daugiau apie nieką galvoti — tik apie finansines ataskaitas. Nusprendžiau, kad reikia pakurstyti aistras. Vakarop išsitiesiau ant sofos pasipuošusi rausvais apatiniais, apsidėliojau šaldytomis braškėmis, kai kurias kūno vietas net pagardinau purškiamąja grietinėle, o mano mieliausiasis įžengė į butą, dėbtelėjo į mane nuskriausto šuniuko žvilgsniu, kažką sumurmėjo ir užsidarė vonios kambaryje. Taip įsiutau, kad netrukus ir išsiskyrėme. Nenoriu gyventi su depresuojančiu tipu. Maža to, nuo tada nekenčiu braškių! — Evelina.

Meilės nuodų virėja
Aš galiu, — pasakiau sau ir pradėjau ruošti vaikinui romantišką vakarienę. Kitaip tariant, meilės sesiją į vyro širdį — per skrandį. Pamiršau pasakyti, kad prieš tai esu tik šildžiusi maistą mikrobangų krosnelėje. Nusprendžiau debiutuoti folijoje kepta žuvimi. Receptas pasirodė nesudėtingas. Nusipirkau turguje kažkokios žuvies ir paruošiau šedevrą. Bent jau man taip atrodė. Kišau jį draugui mažais kąsneliais, jis nesipurtė. Tačiau maždaug po valandos, kai susiglaudę burkavome, pasijuto blogai. Pradėjo vemti. Nubėgo namo vaistų, nes aš nieko neturėjau. Netrukus paskambino jo mama ir paaiškino, kad mano ruošta žuvis buvo sugedusi. Neįsivaizduoju, kaip tai galima nustatyti per atstumą, bet... romantiškas vakaras baigėsi. Vaikiną mama paguldė į lovą, girdė vaistų ir manęs nė iš tolo neprileido, — Virėja.

Užstrigę reikalai
Su draugėmis pasitariau, kaip sugundyti vaikiną. Jos tikino, kad be viliotinio skambant seksualiai muzikai neišsiversiu. Dailių apatinių mano spintos stalčiuose netrūksta, o štai muzika tapo problema. Kompiuteris sugedo, namie liko tik senas garsajuosčių magnetofonas. Aparatas pretenduoja atsidurti kokiame nors šaltojo karo laikų muziejuje, tačiau moku juo naudotis. Suradau lyriškos klasikinės muzikos ir įjungiau. Viskas gerai — groja. Įjungiau ir pradėjau nusimetinėti drabužius. Vargeli: vaizdas su garsu sutapo — velkami marškinėliai įstrigo ties viršugalviu, o magnetofonas tuo pat metu pradėjo valgyti garsajuostę. Apsikvailinau juodai. Vaikinas pamanė, kad ketinu parodyti jam monospektaklį. Irgi kvailys, — Jurgita.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...