Merginos atvirai: ką aš supratau, kai jis išėjo pas kitą

 (27)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skaudu, kai tave palieka mylimas žmogus. Dar skaudžiau, kai jis išeina pas kitą. Kas buvo ne taip? Kaip tu apskritai nepastebėjai, kad yra kita? Ką galėjai padaryti kitaip? Tokiomis akimirkomis galvoje ima suktis daugybė minčių ir dvejonių.

Psichologai pastebi, kad iširus santykiams moterys pirmiausia priežasčių ieško savyje. Su tuo sutinka ir COSMO skaitytojos, pasidalinusios savo praeities išgyvenimais. Jos visos žino, ką reiškia būti paliktai dėl kitos ir nori, kad išgirstum jų patarimus.

„Praėjus pusmečiui po skyrybų sužinojau, kad vyras jau kurį laiką buvo užmezgęs intymius santykius su kolege. Sužinojau tai visai atsitiktinai, kuomet buvusi vyro bendradarbė įsidarbino ten pat, kur dirbu aš. Susibendravome, papasakojau jai savo gyvenimo istoriją ir paaiškėjo, kad mano vyrą ji puikiai pažįsta, o slaptas jo ir kolegės romanas darbe buvo vieša paslaptis. Tą akimirką supratau, kad šis žmogus nebuvo vertas nė vienos mano ašaros. Jis susirado saugų uostą ir tik tuomet išdrįso mane palikti - ar tai galima vadinti vyriškumu? Ne. Dėkui. Tokio vyro šalia man tikrai nereikia.“ - Vaida.

„Savo skyrybas išgyvenau labai skaudžiai. Galbūt todėl, kad santykiuose jaučiausi laiminga ir net nenutuokiau, kad vieną dieną vyras susikraus savo daiktus ir išeis pas kitą. Kiekvieną vakarą užmigdavau ilgėdamasi jo juoko, prisilietimų ir mūsų bendrų keistenybių. Ilgėjausi to, kaip jaučiausi būdama šalia jo. Mano patarimas visoms merginoms - saugoti gražius prisiminimus kaip puikų savo gyvenimo etapą. Pasidžiauk tomis emocijomis, kurias patyrėte kartu ir paleisk jį - jeigu kitur jam geriau, tebūnie“ - Marija.

„Žiūrėjau į savo atvaizdą ir galvojau, kokia esu bjauri. Mačiau jo naują draugę ir galėjau mudvi palyginti. Ji tikrai gražesnė. Tiesą sakant, tai tapo man stipriu spyriu į užpakalį. Pavydo vedina sulieknėjau, pradėjau aktyviai sportuoti, negailėjau pinigų savo išvaizdai. Per kelius metus tikrai pasikeičiau - pirmiausia keičiausi dėl jo, slapta vildama kada nors jį vėl susigrinti, o vėliau tiesiog pamilau pati save ir savo naująją „aš“.

Būtent tada, kai atgavau pasitikėjimą savimi, sutikau jį. Žinojau, kad vis dar draugauja su ta pačia mergina, tačiau vakare sulaukiau iš jo nevienareikšmiškų žinučių, kuriose jis gyrė mano išvaizdą ir kvietė susitikti. Susitikome. Išklausiau komplimentų tiradą, keletą užuominų apie tai, kas būtų, jeigu vėl susieitume... O tada grįžau namo, susiradau facebooke jo merginą, viską jai papasakojau ir rekomendavau jį mesti. Gal kas nors pagalvos, kad tai buvo kerštas, tačiau aš taip nemanau. Tiesiog nė viena mergina neturėtų veltui švaistyti savo laiko asilui, kuris bėgioja paskui gražesnį sijoną. Gaila, kad taip negreit pamačiau tikrąjį jo veidą“ - Dovilė.

„Dar iki skyrybų jutau, kad kažkas mūsų santykiuose pasikeitė. Negalėjau tiksliai įvardinti kas, tačiau intuicija buvo. Vaikinas pasidarė uždaresnis, kai pasiūlydavau kur nors nueiti, jis pasikviesdavo ir bendrus draugus, išeidamas iš kambario visuomet išjungdavo kompiuterį... Kelis kartus bandžiau su juo pasikalbėti, bet kaskart išgirsdavau, kad esu paranojikė ir per daug bandau jį kontroliuoti. Niekada nesu tikrinusi savo draugo telefono, niekada nebuvau įlindusi paskaityti jo žinučių ar el. laiškų, tačiau ta nuojauta mane tiesiog varė iš proto. Taigi vieną dieną smalsumas nugalėjo - jis užmigo žiūrėdamas filmą, o aš pasinaudojau proga ir paskaičiau jo susirašinėjimus facebooke. Tą pačią dieną sukroviau jo daiktus ir išsiunčiau pas tą, kuriai jau kelis mėnesius jis prisiekinėjo amžiną meilę. Taigi mano patarimas kiekvienai: pasikliaukite savo nuojauta ir jeigu pastebite neraminančius signalus ar pasikeitusį antros pusės elgesį, netempkite gumos. Vyrai šiaip sau nieko neslepia“ - Dova.

„Kai sužinojau apie vyro neištikimybę, jis teturėjo vieną pasiteisinimą: „O tu pažiūrėk į save“. Tos vienos frazės užteko, kad įgyčiau visą kompleksų puokštę. Tik dabar suprantu, kad problema buvo ne manyje, o jame. Ne man reikėjo pažiūrėti į save, o jam. Su nauju vyru tiesiog švyčiu ir atvirai pasakius, niekada gyvenime geriau neatrodžiau. Galbūt dėl to, kad iš savo vyro girdžiu tik komplimentus, kurie skatina mane dar labiau pasitempti. Tad jeigu jūsų vyras nesugeba atskleisti jūsų moteriškumo, neskatina jūsų pasijusti seksualia ir geidžiama, galbūt jūs esate verta geresnio?“ - Ramunė.

Jei ir tau teko išgyventi kažką panašaus, papasakok savo istoriją mums. Galbūt tai padės kitoms merginoms lengviau ištverti išsiskyrimo skausmą ir kitaip pažvelgti į situaciją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.