Mergina atkeršijo neištikimam vaikinui. Dabar jis tikrai nepamirš jos 17 metų

 (17)
© Imgur.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skyrybos niekuomet nėra lengvas dalykas, tačiau kai sužinai, kad tavo buvęs dar ir apgaudinėjo tave su kitomis... Nuo keršto susilaikyti tikrai nelengva. Prieš tavo akis - Harrieta, kuri savo buvusiam sugalvojo labai neįprastą kerštą.

Po to, kai pora išsiskyrė, Harrietos buvęs vaikinas Denas paprašė jos gražinti pinigus, kuriuos jis buvo sumokėjęs už bilietą į Justino Bieberio koncertą. Mergina sutiko atiduoti pinigus, bet padarė tai kiek neįprastai.

Ji sudarė debeto sutartį, taigi nuo šiol kiekvieną dieną į Deno sąskaitą atkeliauja po 1 pensą. Kol vaikinas pilnai atgaus visą bilietui išleistą sumą, praeis... hmm... tik 17 metų. Ir kaskart prie mokėjimo paskirties bus ta pati priežastis - „neištikimam šikniui“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.