Mergina atkeršijo neištikimam vaikinui. Dabar jis tikrai nepamirš jos 17 metų

 (17)
© Imgur.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skyrybos niekuomet nėra lengvas dalykas, tačiau kai sužinai, kad tavo buvęs dar ir apgaudinėjo tave su kitomis... Nuo keršto susilaikyti tikrai nelengva. Prieš tavo akis - Harrieta, kuri savo buvusiam sugalvojo labai neįprastą kerštą.

Po to, kai pora išsiskyrė, Harrietos buvęs vaikinas Denas paprašė jos gražinti pinigus, kuriuos jis buvo sumokėjęs už bilietą į Justino Bieberio koncertą. Mergina sutiko atiduoti pinigus, bet padarė tai kiek neįprastai.

Ji sudarė debeto sutartį, taigi nuo šiol kiekvieną dieną į Deno sąskaitą atkeliauja po 1 pensą. Kol vaikinas pilnai atgaus visą bilietui išleistą sumą, praeis... hmm... tik 17 metų. Ir kaskart prie mokėjimo paskirties bus ta pati priežastis - „neištikimam šikniui“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.