Mergina atkeršijo neištikimam vaikinui. Dabar jis tikrai nepamirš jos 17 metų

 (17)
© Imgur.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skyrybos niekuomet nėra lengvas dalykas, tačiau kai sužinai, kad tavo buvęs dar ir apgaudinėjo tave su kitomis... Nuo keršto susilaikyti tikrai nelengva. Prieš tavo akis - Harrieta, kuri savo buvusiam sugalvojo labai neįprastą kerštą.

Po to, kai pora išsiskyrė, Harrietos buvęs vaikinas Denas paprašė jos gražinti pinigus, kuriuos jis buvo sumokėjęs už bilietą į Justino Bieberio koncertą. Mergina sutiko atiduoti pinigus, bet padarė tai kiek neįprastai.

Ji sudarė debeto sutartį, taigi nuo šiol kiekvieną dieną į Deno sąskaitą atkeliauja po 1 pensą. Kol vaikinas pilnai atgaus visą bilietui išleistą sumą, praeis... hmm... tik 17 metų. Ir kaskart prie mokėjimo paskirties bus ta pati priežastis - „neištikimam šikniui“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.