Meilės žaidimai neseniai susipažinus

 (3)
Jei tikėtume Holivudo filmais, pakanka vieno ilgo, nepakartojamo, beprotiškai aistringo sekso maratono, ir viskas – jau iki ausų įsimylėjai. Tik ar tikrai ypatinga meilės technika gali sužadinti vyrui tokių jausmų?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar vien dėl to, kad jis kaip nors ypatingai liečia tavo kūną, tu gali visiškai prarasti savikontrolę ir sveiką protą? Juk su nauju partneriu, kol vienas kitą imate pažinti, seksas dažnai būna palyginti nerangus.

Kaip sukurti intymią atmosferą, jei esate vos pažįstami, o vienintelis dalykas, kuris bent jau kol kas tikrai abiem patinka, – tai trilogija „Žiedų valdovas“? Ankstesniuose straipsniuose jau minėjome: intymiomis akimirkomis ir vyro, ir moters organizmas puola gaminti oksitocino. Tačiau vyro organizme tuo pat metu daugėja ir kito hormono – testosterono, kuris slopina oskitocino poveikį. Deja, gamta ir vėl kiša koją moterims: kai mylimės, mūsų organizmas ima sparčiau gaminti moterišką hormoną estrogeną, kuris, atvirkščiai, stiprina oksitocino poveikį. Kas nutinka? Nemaloniai tenka suvokti, kad į naujus santykius esame įklimpusios labiau nei vaikinai.

Kaip elgtis tau? Būk sunkiau pasiekiama – koketuok. Gal ir senamadiškai skamba, bet tai patikrinta per daugybę žmonijos gyvavimo amžių. „Kai kurių moterų manymu, vyro dėmesį garantuoja neįprastas seksas, – sako sekso terapeutė, mokslų daktarė Carole Altman. – Taip ir yra, bet... gal kokį mėnesį. Vyrai su partnerėmis nesusisaisto vien dėl beprotiško sekso. Tai – tik geidulys, kuris ilgainiui slopsta.“

Šiuo etapu vyrus valdo pagrindinis cheminis elementas – dopaminas. Tai dėl jo jie pakartotinai ieško malonumo, kurį sukelia apdovanojimo jausmas. Kuo ilgiau to apdovanojimo nėra, tuo dažniau jie mėgina tai gauti, o šie pakartojimai ir stiprina ryšį. Moterims svarbiausias lieka oksitocinas – savotiški meilės klijai, kurios tvirtina prisilietimai, pasitikėjimas, saugumas. Kuo ilgiau susilaikai nuo lytinio akto, tuo tvirtesnį pasitikėjimą gali sukurti, taigi tuo daugiau oksitocino gaminama per meilių prisilietimų sesijas.

Beje, prisilietimas. Jo galia milžiniška. Nes ne tik lieti kitą – dar gali ir stebėti, kaip jis į tai reaguoja. Todėl nebijok, pamėgink patyrinėti neįprastas (bet ne pernelyg keistas) vaikino kūno vietas. Pavyzdžiui, ausų mazgelius, plotą tarp bambos ir gaktikaulio. Tiks net vieta, kur yra inkstai. Ši glamonė atkeliavo iš Senovės Rytų: ten tikima, kad stimuliuojant šią vietą stiprėja energetinis ryšys tarp inkstų ir lytinių organų.

Kai pagaliau prieisite prie esmės, nesistenkite vienas kito sužavėti cirko triukais. Tegul viskas būna paprasta – kuo mažiau bus dėl ko sukti galvą, tuo labiau atsipalaiduosite, vadinasi, ir lengviau patirsite didįjį O. Jei nori vaikiną dar labiau supančioti, po meilės seanso lengvai paglostyk jo kūną – stebuklingojo oksitocino išsiskirs dar daugiau.

COSMOSUTRA pataria: Tepti ir slysti

1. Paguldyk vaikiną ant nugaros. Jo varpą gausiai ištepk lubrikantais ir leisk jam pačiam tavo rankoms parodyti, kaip tinkamai jį sujaudinti. Rankos ant rankų – ir be galo intymu, ir leidžia išlavinti jam tinkamiausią varpos lytėjimo techniką.

2. Permesk per jį koją ir apžergusi atsisėsk. Leisk jam įsiskverbti į tave. Bet pakelk dubenį taip, kad viduje atsidurtų tik pati varpos viršūnėlė. Suk ratus, kol abu galėsite tverti.

3. Po orgazmo atsigulk ant mylimojo – rankas uždėk ant jo rankų, skruostą priglausk prie nuogos krūtinės. Vaikinui tai ne tik patiks – kuo daugiau judviejų nuogos odos liesis, tuo daugiau jūsų organizmai gamins oksitocino.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.