Meilės testas: ką sako jūsų rankos

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žingsniuojate su mylimuoju gatve ar tiesiog lūkuriuojate parduotuvės eilėje... O kur tuo metu yra jo rankos? Toks menkniekis, o kiek daug gali atskleisti apie judviejų ryšį!

Sunerti abiejų pirštai: jūsų santykiai stabilūs iš visų pusių. Puikiai vienas kitą suprantate. Toks kontaktas rodo, jog santykiai brandūs, o veiksmai sąmoningi. Be to, jūs vienas kitą labai gerai papildote.

Delnas į delną: tarp judviejų yra visiškas abipusis pasitikėjimas bei aiškus lyderis. Paprastai dominuoja tas, kurio delnas yra viršuje.

Laikymasis už vieno pirštelio: jums labai norisi fizinio artumo. Paprastai taip būna santykių pradžioje ir būdinga įsimylėjimo fazei.

Atsitiktiniai prisilietimai: dažniausiai taip būna, kai žmonės dar nesusitikinėja, tačiau jau vyksta judėjimas link artumo. Norisi fizinio kontakto, tačiau kol kas neaišku, iš kurios pusės prieiti.

Laikotės už pirštų: štai tau ir klasikinis laisvės poroje demonstravimas. Gerbiama tiek asmeninė erdvė, tiek kiti svarbūs partnerystės faktoriai.

Laikymasis už riešo: tarp judviejų ir neslepiamas fizinis potraukis, ir vieno iš partnerių noras dominuoti. Beje, išreiškiamas gana grubia forma.

Apkabinimas už liemens: aistra, norisi dar daugiau. Paprastai tokiose porose seksualinis suderinamumas yra tikrai ne paskutinėje vietoje.

Už parankės: kiek senamadiškas meilės išraiškos būdas. Tačiau tokie santykiai grįsti pagarba ir abipusiu pasitikėjimu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?