Meilės testas: ką sako jūsų rankos

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žingsniuojate su mylimuoju gatve ar tiesiog lūkuriuojate parduotuvės eilėje... O kur tuo metu yra jo rankos? Toks menkniekis, o kiek daug gali atskleisti apie judviejų ryšį!

Sunerti abiejų pirštai: jūsų santykiai stabilūs iš visų pusių. Puikiai vienas kitą suprantate. Toks kontaktas rodo, jog santykiai brandūs, o veiksmai sąmoningi. Be to, jūs vienas kitą labai gerai papildote.

Delnas į delną: tarp judviejų yra visiškas abipusis pasitikėjimas bei aiškus lyderis. Paprastai dominuoja tas, kurio delnas yra viršuje.

Laikymasis už vieno pirštelio: jums labai norisi fizinio artumo. Paprastai taip būna santykių pradžioje ir būdinga įsimylėjimo fazei.

Atsitiktiniai prisilietimai: dažniausiai taip būna, kai žmonės dar nesusitikinėja, tačiau jau vyksta judėjimas link artumo. Norisi fizinio kontakto, tačiau kol kas neaišku, iš kurios pusės prieiti.

Laikotės už pirštų: štai tau ir klasikinis laisvės poroje demonstravimas. Gerbiama tiek asmeninė erdvė, tiek kiti svarbūs partnerystės faktoriai.

Laikymasis už riešo: tarp judviejų ir neslepiamas fizinis potraukis, ir vieno iš partnerių noras dominuoti. Beje, išreiškiamas gana grubia forma.

Apkabinimas už liemens: aistra, norisi dar daugiau. Paprastai tokiose porose seksualinis suderinamumas yra tikrai ne paskutinėje vietoje.

Už parankės: kiek senamadiškas meilės išraiškos būdas. Tačiau tokie santykiai grįsti pagarba ir abipusiu pasitikėjimu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.