Reklama

Lietuvės prisipažino, ką mano apie masturbaciją

 (6)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sena tiesa, jog kiekvienas bent retkarčiais turime atsiskirti nuo draugų ir pabūti vieni – patys su savimi. Tam yra daugybė priežasčių, kurių vieną – ir labai svarbią – atskleidžia naujausias Gossard Big Survey tyrimas. Jis byloja, jog net devynios iš dešimties moterų periodiškai randa laiko maloniam užsiėmimui iš M raidės. O ką apie tai mano lietuvaitės? Nors rasti merginų, kurios sutiktų paatvirauti, nebuvo paprasta, portalui Romantika.lt pavyko įkalbėti Justę, Olgą, Agnę ir Skirmantę pasidalinti savo pikantiškais įpročiais:

Kaip dažnai Jūs tai darote?

Justė (18 metų, turi vaikiną ): Turbūt bent jau du kartus per savaitę.

Olga (23 metai, turi vaikiną): Dažniau už seksą su savo draugu.

Austėja (27 metai, ištekėjusi): Priklauso nuo to, kiek dažnai lieku viena namuose. Galėčiau pilnai apseiti ir be to, tačiau nematau tikslo save varžyti.

Skirmantė (31 metai, neturi pastovaus partnerio): Kasdien.

Kur ir kada tai darote?

Justė: Užsidariusi savo kambaryje arba vonioje. Galbūt nuskambės kvailai, bet kartą per atostogas esu tai dariusi viešbučio baseine. Žinoma, tuo metu šalia nebuvo jokių žmonių, tačiau adrenalino buvo per akis.

Olga: Bet kur, kur galiu pabūti viena. Ne vieną kartą esu tai dariusi biuro, kuriame dirbu, tualete. Kai darbo daug ir reikia likti viršvalandžius, tai yra geras būdas pašalinti stresą.

Austėja: Tik namie ir tik tada, kai gerai žinau, kad niekas nepaskambins į duris. Kitaip neatsipalaiduočiau.

Skirmantė: Kadangi dirbu iš namų, galiu bet kada daryti pertrauką. Tada atsigulu ant lovos ir neskubėdama atsipalaiduoju. Tai jau tapo savotišku įpročiu – dovana, kurią leidžiu sau pasidovanoti.

Ar Jūsų partneris žino, jog Jūs masturbuojatės, ar slepiate tai nuo jo?

Justė: Niekada apie tai nekalbėjome, bet turbūt nujaučia. Nenustebčiau, jei jis pats tai daro dar dažniau už mane. Juk gyvename XXI amžiuje.

Olga: Kažkada leidau jam tai suprasti. Ir jam tai labai patinka – tik dar labiau užsiveda. Bet, žinoma, aš jam nesakau, apie ką fantazuoju, kai masturbuojuosi. Nesu tikra, kaip į tai sureaguotų.

Austėja: Nežino.

Skirmantė: Niekada to neslepiu nuo savo partnerių, nes nemanau, jog tai kažkoks nenatūralus ar nepriimtinas dalykas. Pavyzdžiui, buvęs draugas puikiai žinojo, kad mano spintelėje prie lovos guli du vibratoriai. Tiesą sakant, vieną vakarą esu tai dariusi prieš jo akis. Ir jam tai labai patiko.

Apie ką galvojate, kai masturbuojatės?

Justė: Dažniausiai pradedu galvoti apie savo vaikiną. Tiesa, kartais vaizduotėje pereinu ir prie kitų simpatiškų vaikinų – buvusių klasiokų, praeities simpatijų... Kartais vizualizuoju seksualias žvaigždes – Bradą Pittą, Ianą Somerhalderį.

Olga: Apie viską, kas kasdienybėje būtų neleistina. Mintyse neretai būnu su dviem vyrais iš karto. Kartais įsivaizduoju, kad tai darau su savo vaikino draugais. Tai – tik fantazijos, todėl nematau tame nieko blogo.

Austėja: Aš labai myliu savo vyrą, kuris yra pats geriausias mano vaizduotės šaltinis. Dar mėgstu skaityti erotines knygas. Dažnai perskaityti vaizdai persikelia į mano mintis ir belieka atsiduoti fantazijai.

Skirmantė: Negalvoju visiškai nieko, tiesiog stengiuosi susikoncentruoti į savo pojūčius.

Ar naudojate sekso žaislus?

Justė: Pati nesu mėginusi, tačiau turiu draugę, kuri įsigijo išmanųjį vibratorių, kurį galima įsidėti į kelnaites, nešioti visą dieną ir valdyti mobiliąja programėle. Kiek man pasakojo, šitas daikčiukas stipriai paįvairino jos santykius su tuometiniu vaikinu, kuriam labai patikdavo viešoje erdvėje perimti vibratoriaus kontrolę savo mobiliuoju...

Olga: Nenaudoju, man pilnai užtenka savo rankų. Nors pabandyti gal ir būtų įdomu.

Austėja: Mano žaislų kolekcija labai kukli – tik vienas vibratorius kiškutis, kurį įsigijau vien dėl to, kad man labai patiko serialas „Seksas ir miestas“. Tai vienas labiausiai pasiteisinusių mano pirkinių, kurį iki šiol saugoju maskuojančioje pakuotėje.

Skirmantė: Pagal nuotaiką. Kartais nenaudoju nieko. Tačiau, kaip minėjau, turiu du vibratorius. Apskritai, manau, kad sekso prekės gali padėti pažinti save. Mūsų visuomenėje yra per daug moterų, kurios nepatiria orgazmo vien todėl, kad nepažįsta savo kūno.

Kokias technikas naudojate?

Justė: Na, specialių technikų tikrai nesimokiau. Bet, kaip sakiau, turiu vieną draugę, kuri šiuose reikaluose daugiau pažengusi. Ji rekomendavo, kad net ir masturbuojantis praverčia geri lubrikantai, tad kartas nuo karto nusiperku.

Olga: Pradedu lėtai ir švelniai, neskubėdama. Kai jau jaučiu, jog tuoj baigsiu, aš sustoju. Kartoju tai keletą kartų, kol įtampa tampa nebepakeliama ir tada jau nebesustoju. Taip pasiekiu net keletą, vieną po kito sekančių orgazmų.

Austėja: Turbūt tokias pačias, kaip ir visos kitos moterys. Gal tik pridurčiau, kad didžiausią malonumą pasiekiu, kai tuo pačiu metu atlieku ir klitorinę, ir vaginalinę stimuliaciją.

Skirmantė: man patinka gulėti lovoje nuogai ant nugaros ir pradėti lėtai, bėgiojant pirštais per klitorį. Vėliau pradedu jį masažuoti, didindama intensyvumą. Jei esu labai įkaitusi ir sudrėkusi, panaudoju metalinį dildo. Naudodama dildo, kita ranka žaidžiu su savo klitoriu, kol pajuntu, jog mano visas kūnas tuoj sprogs.

Ką rinktumės – masturbaciją ar seksą?

Justė: Reikia ir to, ir to. Pastebėjau, kad kai reguliariai masturbuojuosi, lengviau atsipalaiduoju ir sekso metu.

Olga: Žinoma, seksą.

Austėja: Priklauso nuo situacijos... Seksas yra puiku, tačiau mylėdamasi su vyru orgazmą patiriu ne visada. Kartais reikia sau padėti.

Skirmantė: Nesirinkčiau. Nes masturbacija ir seksas yra visiškai skirtingi dalykai, kurių tikslai skirtingi. Seksas suteikia galimybę išreikšti jausmus ir dalintis jais su kitu žmogumi, o masturbacija leidžia sutelkti dėmesį į save, savo norus ir vaizduotę. Aš asmeniškai nenorėčiau apsiriboti nei vienu, nei kitu.

Daugiau apie aukštąsias akimirkas ir būdus joms pasiekti skaitykite sekso prekių parduotuvės Romantika.lt žurnale.

Užsakymo nr.: PT_71896150

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...