Lengviausias kelias orgazmo link: pažink save

 (7)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su problema, kad ne kiekvieni lytiniai santykiai baigiasi orgazmu, susiduria dažna moteris. Daugelį metų manyta, kad tai susiję su biologiniais vyrų ir moterų skirtumais ir „taip surėdė gamta“. Tačiau pats metas šį mitą sugriauti – kiekviena moteris turi teisę į orgazmą! O tiesiausias kelias to link – geriau pažinti save ir savo kūną.

Lytinės gerovės prekės ženklo „Durex“ atlikta apklausa* parodė, kad 81 % moterų nepatiria orgazmo kiekvienų seksualinių santykių metu ir daugiau nei pusė (56 %) moterų nesijaučia patogiai kalbėdamos su partneriu apie būdus ir priemones, kurios galėtų padėti orgazmą pasiekti kur kas dažniau. Tyrimas taip pat parodė, kad 38 % moterų mano, kad informacija apie tai, kaip pasiekti orgazmą, yra neaiški arba neveiksminga.

Moterys, lygiai taip pat, kaip ir vyrai, turi teisę į orgazmą. Kiekvieną kartą mylintis. Tyrimo rezultatai paskatino „Durex“ pradėti kampaniją prieš nelygybę miegamajame, pažymėtą #orgazmasvisiems. Jos tikslas – sugriauti miegamojo mitus ir priminti moterims, kad jos turi tokią pačią teisę į visišką pasitenkinimą, kaip ir vyrai.

Papildoma pagalba

Pirmiausia nei vienas iš partnerių – nei vyras, nei moteris – neturėtų drovėtis ieškoti papildomos pagalbos. Naudoti specialiai moterims sukurtus produktus, padedančius pasiekti orgazmą – jokia gėda! Noras pasiekti orgazmą – ne smerktinas! Orgazmas turėtų tapti kasdienio mūsų gyvenimo dalimi, o ne išimtimi ar proga. O jei papildomos priemonės padeda sulaukti didžiojo O, nėra nieko gėdingo jas naudoti.

Viena tokių priemonių – stimuliuojamieji klitorio geliai, vis labiau populiarėjantys Vakaruose. Visai neseniai stimuliuojamasis gelis „Durex Intense“ buvo pristatytas ir Lietuvos rinkai. Naujasis gelis padeda orgazmą pasiekti greičiau ir sustiprina abiejų partnerių malonius pojūčius. Gelio efektyvumas slypi jo sudedamosiose dalyse, kurios didina klitorio zonos jautrumą, sukelia šilumos, šalčio ir dilgčiojimo pojūčius bei padeda orgazmą pasiekti kur kas lengviau. „Durex“ atlikta vartotojų apklausa parodė puikius rezultatus – 8 iš 10 moterų, naudojusių šį gelį, pasiekė orgazmą. Verta pabandyti!

Kiekviena moteris gali sau padėti

Įrodyta, kad nepatiriamo orgazmo problemos dažnai yra susijusios su savo kūno nepažinimu. Kuo geriau pažinsite save ir savo kūną, tuo geriau jausitės, labiau savimi pasitikėsite ir atrasite tiesiausią kelią į visišką pasitenkinimą. Kiekviena iš mūsų turėtų žinoti, kokie prisilietimai ir kokiose kūno vietose jaudina labiausiai.

„Nors save patenkinti labai svarbu, daugelis iš mūsų niekada nebuvo mokomi pažinti savo kūno. Net jeigu jūs nuolat patiriate seksualinį pasitenkinimą, visada sveika išbandyti ką nors naujo – juk mūsų kūnas su amžiumi keičiasi“, – pataria „Durex“ sekso ir santykių ekspertė Alix Fox.
Ji taip pat pabrėžia, kad dauguma moterų pamiršta, jog smegenys – vienas svarbiausių organų, lemiančių seksualinį pasitenkinimą. „Kas vyksta galvoje turi neabejotinos įtakos ir tam, kas vyksta lovoje. Kuo labiau atsipalaiduosite, pasitikėsite savimi ir mėgausitės potyriais, tuo geriau jausis ir jūsų kūnas“, – teigia A. Fox.

Moterys turi lygiai tokią pačią teisę patirti orgazmą, kaip ir vyrai. Šiandien kiekviena moteris turi kur kas daugiau galimybių tai padaryti – tereikia naudoti stimuliuojamąjį gelį ar įsiklausyti į savo kūno poreikius. Pažindama savo kūną imsite pasitikėti savimi, o abipusis seksualinis pasitenkinimas sustiprins jūsų poros ryšį ir sutvirtins santykius.

* Apklausą 2016 m. atliko Didžiosios Britanijos tyrimų agentūra „Ginger Comms“. Joje dalyvavo 1500 seksualiai aktyvių 16–64 metų amžiaus vyrų ir moterų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.