Labai keisti sekso patarimai moterims iš prosenelių laikų

 (8)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyras turi dominuoti, o save gerbiančiai moteriai nevertėtų prieš jį apsinuoginti - tokių ir panašių patarimų galima būtų rasti mūsų prosenelių laikų knygose. Štai vienoje iš jų rašoma: „Šokio metu neplepėk. Lengvabūdės moterys niekada netraukė vyrų dėmesio. Jeigu jis pakvietė tave šokiui, vadinasi nori šokti, o ne kalbėti“. Siūlome paskaityti, kokių dar įdomybių moterims skirtose knygose pavyko atrasti mūsų kolegoms iš Cosmo.ru

Didžiausias įžeidimas vyrui - moters dominavimas lovoje

„Gyvenime nedaug kas gali taip įžeisti vyrą, kaip moters dominavimas lytinio akto metu... Pati prigimtis skatina vyrą būti dominantu, ypatingai lovoje“ - rašoma 1945 metų knygoje What Men Don't Like About Women. Ten pat galima rasti ir daugiau tikrų perliukų, kurie šiuolaikinei moteriai atrodo sunkiai suvokiami. Pavyzdžiui: „Moterys dažnai šokiruoja vyrus savo kalbomis lovoje. Neįtikėtina, kiek padorių moterų nesugeba suvaldyti savo liežuvio, atsidūrusios lovoje šalia vyro. Vyrai nori santūrumo, švelnumo, ramybės ir tiesiog užsimiršti šalia moters“. Na, ir dar vienas: „Nesirodyk vyro akyse bent 30 minučių nuo tada, kai jis prabudo. Prabudęs jis tikrai nenori nei tavęs matyti, nei girdėti bent 15 minučių. Jei daugiau moterų suvoktų šį paprastą faktą, jų santykiai būtų kur kas laimingesni“.

Tavo seksualinės problemos - tavo reikalas

Daktaras Williamas Josephusas Robinsonas savo veikaluose rašė: „Jeigu esi viena iš tų frigidiškų ar seksualiai nepasitenkinančių moterų, neskubėk apie tai pasakoti savo vyrui. Jo pasitenkinimui tai neturi jokios reikšmės ir jam to nebūtina žinoti. Juk ko nežinai, tas neskaudina“. Tuo pačiu kartais nieko nežinoti ir nematyti gydytojas pataria ir moterims: „Jei kartais vyras nuklystų į kairę... Atleisk ir pamiršk tai. Dar geriau - apsimesk, kad tu nieko apie tai nežinai“.

Knygos apie seksą - tuščių vilčių puoselėjimas

„Tokių istorijų skaitymas skatina klaidingas ir nerealistiškas idėjas, o sekso scenų aprašymai jausminguose romantiškuose epizoduose verčia moterį nenormaliai susijaudinti“ - rašoma 1899 metų knygoje What A Young Woman Ought To Know. Įdomu tai, kad šį kartą knygos autorė - moteris.

Viskas, kas yra ne misionieriaus poza, nėra normalu

„Protinga moteris vengia situacijų, kuriose pasirodytų prieš vyrą nevilkėdama jokių drabužių ir neleidžia vyrui rodytis nuogam priešais ją. Nuogumas, kalbos apie seksą, tokių istorijų skaitymas ar seksualinių nuotraukų žiūrėjimas yra žalingi įpročiai, kuriems vyrai lengvai pasiduoda, jeigu jiems tai leidžiama. Dauguma vyrų iš prigimties turi nukrypimų, todėl jeigu jiems suteikiama galimybė, jie gali peržengti ribas. Pavyzdžiui, nori lytiškai santykiauti nenormaliomis pozomis ir kankinti moters kūną“ - rašoma 1894 metų knygoje Sex Tips For Husbands and Wives.

Lubrikantams pasakyk ne

„Kartais rekomenduojama naudoti įvairius aliejus ar vazeliną lytiniams organams sudrėkinti, tačiau taip elgtis negalima. Visa tai - nenatūralu ir visai nepanašu į natūralias moters išskyras sekso metu. Naudoti tai, kas prieštarauja gamtai, yra tiesiog kvaila ir nehigieniška“ - rašoma 1919 metų knygoje Sane Sex Life and Sane Sex Living.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.