Kuriame COSMO sekso terminų žodyną!

Prisimeni Beno iš kultinės komedijos „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ reakciją, kai jo penį Endė pavadino princese Sofija? Nustebtum, kiek daug skirtingų pavadinimų žmonės sugalvoja intymiems veiksmams ar kūno vietelėms apibūdinti. Pasidalink su mumis savo intymiuoju žodynu ir laimėk „Atostogų Kamasutrą“!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viskas labai paprasta – naudokis komentarų skiltimi ir rašyk, kaip vadini penį, krūtis, makštį, kitas intymias vieteles ar sekso pozas. Tavo pastangos nenueis perniek – ne tik praturtinsi kitų žinias, bet ir gausi galimybę laimėti „Knygų klubo“ prizą – Suzie Heumann sudarytą karščiausią, erotiškiausią, labiausiai įkvepiantį atostogų vadovą „Atostogų Kamasutra. 64 meilės menai“. Daugiau informacijos apie ją rasi čia >>

Laimėtoją rinksime burtų būdu rugpjūčio 20 d. Beje, iki to laiko gali praturtinti savo žinias: apie naujausius terminus seksualiniams pomėgiams apibūdinti rašome rugpjūčio COSMO numerio 82 p.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.