Kuriame COSMO sekso terminų žodyną!

Prisimeni Beno iš kultinės komedijos „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ reakciją, kai jo penį Endė pavadino princese Sofija? Nustebtum, kiek daug skirtingų pavadinimų žmonės sugalvoja intymiems veiksmams ar kūno vietelėms apibūdinti. Pasidalink su mumis savo intymiuoju žodynu ir laimėk „Atostogų Kamasutrą“!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viskas labai paprasta – naudokis komentarų skiltimi ir rašyk, kaip vadini penį, krūtis, makštį, kitas intymias vieteles ar sekso pozas. Tavo pastangos nenueis perniek – ne tik praturtinsi kitų žinias, bet ir gausi galimybę laimėti „Knygų klubo“ prizą – Suzie Heumann sudarytą karščiausią, erotiškiausią, labiausiai įkvepiantį atostogų vadovą „Atostogų Kamasutra. 64 meilės menai“. Daugiau informacijos apie ją rasi čia >>

Laimėtoją rinksime burtų būdu rugpjūčio 20 d. Beje, iki to laiko gali praturtinti savo žinias: apie naujausius terminus seksualiniams pomėgiams apibūdinti rašome rugpjūčio COSMO numerio 82 p.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.