Kuriame COSMO sekso terminų žodyną!

Prisimeni Beno iš kultinės komedijos „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ reakciją, kai jo penį Endė pavadino princese Sofija? Nustebtum, kiek daug skirtingų pavadinimų žmonės sugalvoja intymiems veiksmams ar kūno vietelėms apibūdinti. Pasidalink su mumis savo intymiuoju žodynu ir laimėk „Atostogų Kamasutrą“!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viskas labai paprasta – naudokis komentarų skiltimi ir rašyk, kaip vadini penį, krūtis, makštį, kitas intymias vieteles ar sekso pozas. Tavo pastangos nenueis perniek – ne tik praturtinsi kitų žinias, bet ir gausi galimybę laimėti „Knygų klubo“ prizą – Suzie Heumann sudarytą karščiausią, erotiškiausią, labiausiai įkvepiantį atostogų vadovą „Atostogų Kamasutra. 64 meilės menai“. Daugiau informacijos apie ją rasi čia >>

Laimėtoją rinksime burtų būdu rugpjūčio 20 d. Beje, iki to laiko gali praturtinti savo žinias: apie naujausius terminus seksualiniams pomėgiams apibūdinti rašome rugpjūčio COSMO numerio 82 p.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.