Košmaras, o ne seksas! 6 realios istorijos apie niekam tikusius kartus

 (18)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Studijų laikais įsižiūrėjau savo kursiokę. Teko gerokai pavargti, kol pradėjome susitikinėti, mat mergina buvo tikrai labai daili ir susilaukdavo nemažai dėmesio. Bandžiau įsitempti ją į lovą visokiais būdais, bet niekaip nesisekė. Galiausiai pasitaikė puiki proga: su kursiokais išsinuomojom sodybą visam savaitgaliui, mano naujoji mergina kaip reikiant atsipalaidavo ir mes permiegojome. Ryte kursiokai laidė nevienareikšmiškas užuominas apie karštą naktį, o aš stebėjausi, iš kur visi žino, nes mes viską darėme labai jau patyliukais. Vėliau išaiškėjo, kad aš nebuvau vienintelis, su kuriuo ji tą naktį permiegojo, ir tikrai ne apie seksą su manimi visi taip garsiai kalbėjo.

Studijavau kitame mieste ir švenčių laikotarpiu atvažiavau pas savo merginą. Atrodė, kad viskas gerai, bet po sekso ji man pranešė, kad nori skirtis. Pasirodo, šios nakties jai reikėjo tam, kad įsitikintų, jog jausmai tikrai praėjo. Kalėdas atšvenčiau tiesiog puikiai.

Įsivaizduokit, klube susipažinau su žiauriai seksualiu vaikinu. Galvojau, čia tai pasisekė... Nuvažiavome pas mane namo, karštai pasimylėjome ir po orgazmo jis apsiverkė. Ne tai, kad ašarą išspaudė, o tiesiog apsiraudojo. Pasirodo, neseniai išsiskyrė su mergina ir šis vienos nakties nuotykis jam dar labiau priminė, ko jis neteko. Taigi sėdėjau nuoga lovoje šalia karšto vaikino ir klausiausi jo nelaimingos meilės istorijos. Daugiau taip ir nesusitikome.

Jei manote, kad sekso metu neįmanoma užmigti, tai labai klystate. Įsijautusi jodinėjau ant savo vyro ir supratau, kad jo draugelis kažkaip glemba. Klausiu: „Mažiukai, kas yra?“ Tyla. Užsidegiau stalinę lemputę, o mano vyras pučia sau į ūsą atsipūtęs. Geriausia, kad ryte jis net neprisiminė, jog mes mylėjomės ir nesuprato, ko aš tokia įsižeidusi.

Naktis. Miegamasis. Ji ritmingai ant manęs juda ir staiga klausia: „Rytoj mano močiutės metinės. Ateisi?“ Erekcija dingo per 5 sekundes.

Sako, ne dydis svarbiausia, bet vis dėlto... Mano naujos simpatijos penis buvo vidutinio dydžio, bet ganėtinai plonas. Jei atvirai, sekso metu nelabai ką ir jaučiau... Po visko jis patenkintas išsidrėbė ant lovos taip, tarsi būtų atlikęs didžiausią žygdarbį ir pareiškė, kad buvo „visai neblogai“. What? Kokiu asilu reikia būti, kad naujai merginai pasakytum „su tavim buvo VISAI neblogai“? Nutylėjau ir iš mandagumo nepasakiau, kad jam net tokio įvertinimo neskirčiau.

Tavo intymiame gyvenime taip pat buvo ne pačių geriausių akimirkų? Pasipasakok, kartu smagiai pasijuoksim!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.