Koks sekso partnerių skaičius, vyrų nuomone, yra „idealus“ moterims

 (4)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„O su keliais tu miegojai iki manęs?“ Nepatogus, labai asmeniškas ir nejaukus klausimas, anksčiau ar vėliau iškylantis kone visuose santykiuose. „The Journal of Sex Research“ apklausos duomenimis, dažnas iš mūsų partnerių patrauklumą matuoja pagal tai, kiek seksualinių partnerių jie yra turėję anksčiau.

Rezultatai

Štai kokius rezultatus pamatė tyrėjai, išnagrinėję gautus atsakymus: renkantis su kuo užmegzti santykius, dauguma dalyvių pasirinko partnerius, anksčiau jau turėjusius lytinių santykių, o ne tuos, kurie intymios patirties neturi visai. Tačiau buvusių seksualinių partnerių skaičiui pasiekus tam tikrą ribą, dalyvių entuziazmas susidėti su tuo žmogumi ženkliai sumažėjo. Kalbant apie trumpalaikius santykius, vyrai buvo atlaidesni seksualinių partnerių skaičiaus atžvilgiu negu moterys, tačiau skirtumas nebuvo labai didelis. Ilgalaikių santykių atveju, tiek vyrai, tiek moterys išreiškė vienodas abejones dėl noro draugauti su žmogumi, turėjusiu audringą seksualinę praeitį.

Tačiau...

Tie apklausos dalyviai, kurie turėjo didesnį seksualinių partnerių skaičių, buvo tolerantiškesni būsimiems partneriams, taip pat turėjusiems panašų praeities „nuotykių“ bagažą. Vis tik priešingai vyraujančiai nuomonei, esą vyrų „lakstymas“ yra labiau toleruojamas negu moterų, abiejų lyčių atstovai išreiškė vienodą nepasitenkinimą tų partnerių atžvilgiu, kurių seksualinių žygdarbių sąrašas itin ilgas.

Ar egzistuoja „magiškasis“ skaičius?

Nors stebuklingasis skaičius kiekvienu atveju yra individualus, „The Journal of Sex Research“ duomenimis, moteris baugina vyrai, turėję daugiau negu 6 seksualines partneres, o vyrus gąsdina daugiau negu 11 partnerių turėjusios moterys. Nors šios apklausos duomenys patvirtina vis dar egzistuojančius dvigubus standartus šiuolaikinėje visuomenėje, taikomus vyrams ir moterims, kita apklausa atskleidė prieštaringus rezultatus.

„Superdrug's Online Doctor“ atlikto tyrimo duomenimis, moterys, turėjusios 14 ar daugiau seksualinių partnerių vyrų akimis žiūrint buvo „pernelyg pasileidusios“, o moteris atgrasė vyrai, turėję 15 partnerių. Moterų nuomone, idealus, per visą gyvenimą turėtų partnerių skaičius yra 7.5, o vyrams atrodo, kad jis turėtų būti šiek tiek didesnis negu 7.6. Apklausos duomenimis, vidutinis moterų turėtų partnerių skaičius yra 7, o vyrų – 8.8.

Pasakoti ar ne?

Tik 31.2% moterų ir 33.8% vyrų prisipažino atskleidžiantys savo seksualinę praeitį naujiems partneriams per pirmąjį jų pažinties mėnesį. Didžioji dauguma apklaustųjų buvo įsitikinę, kad prieš atskleidžiant šią intymaus pobūdžio informaciją, verta palaukti nuo vieno iki keturių mėnesių. Su tokia nuomone vieningai sutiko abiejų lyčių respondentai – 36.3% moterų ir 35.3% vyrų. Galiausiai, 3.8% moterų ir 2.8% vyrų būtų linkę palaukti bent metus, kol ryžtųsi atskleisti savo intymią praeitį, o 10.9% moterų ir 11.3% vyrų šios informacijos nenorėtų atskleisti apskritai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.