Kokio amžiaus moterys dažniausiai būna neištikimos

© Unsplash/Ali Marel

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pažinčių portalo Victoria Milan atlikta apklausa atskleidė, kad tam tikrame amžiuje moterys labiau linkusios ieškoti naujų nuotykių ir kurti slaptus romanus už vyrų nugaros.

Pasirodo, vadinamoji vidurio amžiaus krizė būdinga ne tik vyrams. Ilgą laiką santuokoje pragyvenusios moterys taip pat įgauna antrąjį kvėpimą ir nusprendžia išbandyti naujus gyvenimo skonius. Minėtoji pažinčių svetainė nusprendė išsiaiškinti, kodėl moterys renkasi neištikimybę ir kas jas paskatina taip elgtis.

Galbūt dauguma mano, esą į neištikimybę labiau linkusios jaunos, dar neišsilaksčiusios merginos. Vis tik apklausa atskleidė, kad slapti romanai labiau gundo vyresniame amžiuje. Vidutinis apklausoje sudalyvavusių neištikimųjų amžius buvo 37 metai. Tyrimą užsakiusi kompanija taip pat išsiaiškino, kad dažniausiai moterys pasiduoda pagundoms praėjus maždaug 7 metams po santuokos. Tiesa, šis skaičius tėra įvairių šalių vidurkis, mat amerikietės naujų potyrių ieškoti pradeda maždaug po 8 santuokos metų, o airės naujos draugijos dairosi kur kas anksčiau - prabėgus maždaug 4 santuokos metams.

„Gali būti, kad vyrai neskiria joms tiek dėmesio, kiek norėtųsi. Tikėtina, kad tos moterys vis dar myli savo vyrus, tačiau santuokoje trūksta nuoširdumo ir aistros... Kad ir kokia būtų priežastis, slaptas romanas gali padėti moterims susigrąžinti prarastą jausmingumą ir aistrą. Tai normalus poreikis, juk viso pasaulio žmonės nori seksualinio pasitenkinimo nepriklausomai nuo to, kokie visi esame skirtingi“ - apklausos rezultatus komentavo pažinčių svetainės atstovai.

O kaip tavo nuomone reikėtų elgtis tokioje situacijoje, kuomet santuoka ir partneris nebedžiugina, bet viskas ne taip jau blogai, kad pultum skirtis?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...