Kokias moteris vyrai bijo prarasti?

 (46)
Pasakyk atvirai: kokį vyrą šalia savęs norėtum matyti? Gražų? Pasitikintį savimi? Protingą? O kaip manai, kokios moters geidžia vyrai? Gražios – taip! Pasitikinčios savimi – taip! Protingos – taip! Seksualios – be abejonės, taip!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Manai, vyrai renkasi tik kales? Nė velnio. Jos gal ir sugeba apsukti aplink pirštą, bet anksčiau ar vėliau vyrai nuo jų pabėga. Iš kitos pusės, bėga jie ir nuo pernelyg gerų bei meilių moterų. O kaip gi kitaip, juk norisi įvairovės! O kaip tau tokia svajonių moters formulė: ji – 80% angelas ir 20% velnias. Gal verta pabandyti?

Kokias moteris jie myli? Visų pirma, tai tokias, kurias reikia užkariauti, o ne tas, kurios puola po kojomis ir yra pasiruošusios padaryti viską, kad tik į jas atkreiptų dėmesį. Tokia jau ta vyrų prigimtis: jie – medžiotojai! Jeigu auka jau suvystyta ir nesipriešina, darosi nuobodoka... Ateina metas praplėsti medžioklės plotus, juk instinktai taip reikalauja.

Bet kas sakė, kad tave galima galutinai suvystyti? Neleisk savo vyrukui per daug atsipalaiduoti, galvojant, kad tu – tik jo nuosavybė. Šiek tiek pasimuistyk, leisk vyrui dėl tavęs pakovoti!

Dar vienas patarimas iš tos pačios srities: išmok mėgautis tau rodomu dėmesiu! Santykių ekspertai tvirtina, kad darydamas dėl moters malonų dalyką, vyras pradeda jausti jai stipresnę simpatiją. Tuo tarpu kai vyksta atvirkštinis variantas ir moteris stengiasi dėl vyro, jis jaučiasi pamalonintas, tačiau pasąmonė į tai reaguoja kaip į bandymą pririšti ir likti skolingu, o tai neturėtų patikti nė vienam vyrui. Vadovaujantis šia teorija galima daryti išvadą, kad geros mergaitės, pasiryžusios dėl mylimojo padaryti viską, ko tik prireiks – akivaizdžiai pralaimi prieš tas, kurios leidžia sau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis vyro rodomu dėmesiu!

Žinai, kas dar patinka vyrams? Jaustis vyriškais! O tą vyriškumą net nenorėdamos kartais gerokai prislopiname... „Aš pati, aš pati...“ – kai esi šalia vyro, šią dainelę pamiršk! Būdamas šalia silpnesnės moters, vyras turi galimybę pasireikšti ir tokiu būdu parodyti savo vyriškumą, kuris, kaip žinia, kiekvienam vyrui yra labai svarbus. Tai kam tuomet verstis per galvą? Leisk jam pabūti galva, bet niekuomet nepamiršk, kad tu esi kaklas, kuris tą galvą sukinėja.

Dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrams santykiuose svarbiausias seksas. Na, taip, jis tikrai svarbus ir ne tik vyrams! Bet vien seksu ilgai nevažiuosi. Kiekvienas vyras savo moteryje nori matyti ne tik meilužę, bet ir draugę, su kuria galima kalbėtis, kvailioti, galų gale – kartu patylėti. Kad taip ir būtų, reikia ieškoti balanso tarp bendrų interesų ir asmeninio gyvenimo. Juk gali lėkti paskui vyrą į žvejybą ir sėdėti su jo draugų kompanija bare, bet nebūsi įdomi, jeigu neturėsi savo asmeninių interesų ir tiesiog persekiosi jį kaip šešėlis.

Kad ir ką vyrai sakytų, tuščiagalvių kvailučių, kurios sugeba tik šypsotis, pritariamai linkčioti ir juoktis iš kvailų sąmojų, jie nemėgsta. Vyrams svarbu, kad jo moteris visada sugebėtų palaikyti pokalbį, o kai reikia, net ir pasiginčyti. Svajonių moteris - ta, su kuria gali eiti bet kur ir visuomet didžiuosiesi, kad šalia tavęs yra būtent ji.

Be abejonės, tu turi būti seksuali ir gundanti! O seksualumas, pasirodo, toli gražu ne tik išvaizda. Vienos apklausos metu vyrams buvo užduotas klausimas: kokie 5 moters seksualumo požymiai jiems yra svarbiausi? 55% savo balsą atidavė už gebėjimą flirtuoti, laisvai bendrauti ir koketuoti akimis. Ir tik 18% pasakė, kad seksualumas – tai išvaizda. Taigi gundyk į valias! Flirtuodama, tu parodai jam, kad mėgaujiesi tuo, jog esi moteris, o jis – vyras. Tokiu būdu tu demonstruoji moteriškumą – savo svarbiausią ginklą.

Gundanti moteris panaši į katę: vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių. Ji moka vienu metu būti ir artima, ir nepasiekiama. Seksuali moteris lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Na, ir kaip tokios moters galima nebijoti prarasti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.