Kokia sekso poza padės pasiekti vaginalinį orgazmą

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ko gero žinai, jog orgazmas gali būti skirtingas – klitorinis, vaginalinis... Deja, pastarąjį pasiekti ne taip jau paprasta.

Medikų nuomone, G taškas – tai vidinė klitorio projekcija ir būtent dėl to jo stimuliavimas suteikia tokius ypatingai malonius pojūčius. Seksologė Emili Mors teigia, kad norinčios pasiekti vaginalį orgazmą visų pirma turėtų stiprinti makšties ir dubens raumenis, atlikdamos Kegelio pratimus.

Antras žingsnis – tinkamos pozos pasirinkimas. Mylintis su partneriu, gydytoja Mors pataria išbandyti „šuniuko“ pozą. Ši padėtis idealiai tinka taško G stimuliavimui, tik labai svarbu abiems su partneriu pasirinkti teisingą įsiskverbimo kampą. Geriausiai stimuliavimo funkciją penis atlikti gali tokioje padėtyje: tu stovi ant keturių, nugara išlenkta pilvu į apačią, galvą laikai tiesiai. Orientuokis į katės pozą iš jogos užsiėmimų: rankos lygiagrečios grindims, alkūnės suvestos. Tokioje padėtyje partneris lengvai galės kilstelėti tavo klubus į viršų ir tuo pačiu metu atlikti stūmimo judesius.

Jeigu G taško stimuliavimui „šuniuko poza“ nepatinka, išbandyk „jojikės“. Būdama viršuje galėsi pati kontroliuoti judesių ritmą, įsiskverbimo gylį ir kampą. Klubais judėk aukštyn žemyn, suk ratus, atsilenk atgal ir vėl pasilenk virš partnerio, taip galėsi geriau suprasti, kas tau teikia didžiausią malonumą. Beje, partneris tuo metu neturėtų pamiršti glamonėti tavo klitorį. Kad įsiskverbimas būtų dar labiau juntamas, išbandyk atvirkštinę „jojikės“ pozą – atsisėsk ant mylimojo atsukusi nugarą į jo veidą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...