Kokia poza padės pasiekti vaginalinį orgazmą

 (4)
Ko gero žinai, jog orgazmas gali būti skirtingas – klitorinis, vaginalinis... Deja, pastarąjį pasiekti ne taip jau paprasta.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Medikų nuomone, G taškas – tai vidinė klitorio projekcija ir būtent dėl to jo stimuliavimas suteikia tokius ypatingai malonius pojūčius. Seksologė Emili Mors teigia, kad norinčios pasiekti vaginalį orgazmą visų pirma turėtų stiprinti makšties ir dubens raumenis, atlikdamos Kegelio pratimus.

Antras žingsnis – tinkamos pozos pasirinkimas. Mylintis su partneriu, gydytoja Mors pataria išbandyti „šuniuko“ pozą. Ši padėtis idealiai tinka taško G stimuliavimui, tik labai svarbu abiems su partneriu pasirinkti teisingą įsiskverbimo kampą. Geriausiai stimuliavimo funkciją penis atlikti gali tokioje padėtyje: tu stovi ant keturių, nugara išlenkta pilvu į apačią, galvą laikai tiesiai. Orientuokis į katės pozą iš jogos užsiėmimų: rankos lygiagrečios grindims, alkūnės suvestos. Tokioje padėtyje partneris lengvai galės kilstelėti tavo klubus į viršų ir tuo pačiu metu atlikti stūmimo judesius.

Jeigu G taško stimuliavimui „šuniuko poza“ nepatinka, išbandyk „jojikės“. Būdama viršuje galėsi pati kontroliuoti judesių ritmą, įsiskverbimo gylį ir kampą. Klubais judėk aukštyn žemyn, suk ratus, atsilenk atgal ir vėl pasilenk virš partnerio, taip galėsi geriau suprasti, kas tau teikia didžiausią malonumą. Beje, partneris tuo metu neturėtų pamiršti glamonėti tavo klitorį. Kad įsiskverbimas būtų dar labiau juntamas, išbandyk atvirkštinę „jojikės“ pozą – atsisėsk ant mylimojo atsukusi nugarą į jo veidą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.