Kokią meilę Venera žada tavo Zodiako ženklui

 (5)
Venera horoskope rodo jausmus, prisirišimą, simpatiją ir meilę, jos padėtis horoskope susijusi su asmeniniu gyvenimu. Būtent ši planeta atskleidžia suderinamumą meilėje ir santuokoje bei gali papasakoti, koks tavo charakteris meilės reikaluose.
pora
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Venera Avino ženkle
Tu – temperamentinga, asmeniniuose santykiuose linkusi rodyti iniciatyvą, kuri kartais virsta per dideliu atkaklumu. Tokie žmonės įprastai myli vieną žmogų ir apart savo simpatijos objekto nieko daugiau nepastebi. Tu įsimyli lengvai, greitai ir aistringai. Meilėje esi sąžininga – iš karto praneši partneriui, jei tavo aistra išblėso. Bet šiaip esi linkusi aistringai įsimylėti ilgam, iki pačios senatvės.

Venera Jaučio ženkle
Pasireiškia stabilumo asmeniniuose santykiuose siekiu. Tokiems žmonėms meilės reikaluose dažnai sekasi, tik verta atkreipti dėmesį į savo pavydumą, kuris dažnai būna be pagrindo. Santykiuose tau svarbi harmonija, artimi seksualiniai santykiai ir fizinis jausmų demonstravimas. Jei gauni viską, ko tau reikia, esi ištikima savo partneriui.

Venera Dvynių ženkle
Įneša į jausmus nepastovumo. Tu linkusi dažnai keisti aistros objektus, meilės jausmai lengvi, ne itin gilūs. Santykiuose labai vertini bendravimą ir partnerio intelektą, jei turi daug bendrų interesų su partneriu, santykiai bus ilgi ir stabilūs. Tu greitai prisiriši, bet gali lengvai nutraukti santykius. Meilėje tau svarbūs gražūs meilės žodžiai.

Venera Vėžio ženkle
Tavo meilės jausmai dažnai gilūs, tačiau nesugebi jų atskleisti partneriui. Tau sunku kalbėti apie savo jausmus, baimė, kad tavęs nesupras, trukdo iki galo atsiskleisti. Kai pasitiki partneriu, parodai savo jausmus, rūpiniesi juo, būni švelni. Tokie žmonės įsimyli greitai ir lengvai. Neigiamą patirtį meilėje išgyveni skausmingai, ilgai. Tau reikia turėti savo namus ir šeimą.

Venera Liūto ženkle
Tau patinka dėmesys, brangios dovanos. Santykiuosi nori atrodyti geresnė nei iš tiesų esi. Savo jausmus demonstruoji visiems aplinkiniams. Mėgsti rodyti dėmesio ženklus ir to paties tikiesi iš partnerio. Su mylimu žmogumi esi labai dosni ir atvira. Dažniausiai partneriui būni ištikima.

Venera Mergelės ženkle
Esi labai reikli ir kritiška partneriui. Vertinanti partnerio dalykiškumą, gyvenimo palydovą renkiesi labai atsakingai. Esi linkusi matyti ir perdėti partnerio trūkumus, tai gali trukdyti santykiams vystytis.

Venera Svarstyklių ženkle
Santykiuose kuri pusiausvyrą, lygiateisiškumą ir harmoniją. Tau labai svarbi partnerio išvaizda, ne mažiau svarbus ir vidus. Lengvai įsimyli, idealizuoji partnerį. Venera apdovanojo tave grožiu ir žavesiu.

Venera Skorpiono ženkle
Tavo gyvenimas pilnas pagundų, dažnai anksti atsiskleidžia seksualumas. Tu labai aistringa, pavydi, įtari, ūmaus charakterio. Tau reikalingas aistringas partneris.

Venera Šaulio ženkle
Tau svarbi dvasinė santykių pusė. Tau patinka išsilavinę žmonės, gali sutikti savo pusę mokymuose ar kelionėse. Meilėje nepripažįsti pavydo, apribojimų. Tau reikalingi nuotykiai, nauji įspūdžiai, taip pat ir asmeniniame gyvenime.

Venera Ožiaragio ženkle
Išoriškai atrodai santūri, rimta, tačiau tavo temperamentas aistringas. Tu ištikima savo partneriui, artimus santykius vertini labai rimtai. Tavo temperamentui atsiskleisti reikia laiko. Tau reikalingas labiau už tave patyręs partneris. Kitame žmoguje vertini užtikrintumą, gebėjimą tave palaikyti.

Venera Vandenio ženkle
Santykiuose ieškai įvairovės, tau priimtinas laisvas santykių statusas. Vertini partnerio intelektą, galimybę aptarti savo intelektualias idėjas. Tau svarbus partnerio supratimas, bet išoriškai dažnai atrodai atsiribojusi nuo santykių. Tu nepriklausoma ir nenuspėjama, idealizuoji savo santykius, todėl esi nutolusi nuo realybės.

Venera Žuvų ženkle
Gali patirti stiprius jausmus, dvasingą meilę. Dėl mylimo žmogaus esi pasirengusi didžiulėms aukoms. Tau patinka taurūs jausmai, sieki vienovės su partneriu visame kame. Dažnai, net jei partneris neatitinka aukštų tavo reikalavimų, jį idealizuoji ir gyveni idealiame ir laimingame pasaulyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.