Kokia ji – tobula žmona vyrų akimis ir kodėl tokių liko tiek nedaug

 (44)
priekabiavimas darbe, meilužiai, viliojimas, santykiai
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Už laišką dėkojame mūsų skaitytojai Deimantei. Jei ir tu nori pasidalinti savo mintimis ar išgyvenimais, rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Kodėl šiuolaikinės moterys neskuba būti ištikimos, rūpestingos, nenori vakarais stovėti prie puodų ir kurti kulinarinių šedevrų, kodėl nedovanoja vyrams nepamirštamų naktų ir nebesižavi jais kiekviename žingsnyje? Kodėl įsivaizduojamų idealių žmonų šiais laikais su žiburiu reikia ieškoti?

Matyt dėl to, kad dauguma vyrų tokių žmonų paprasčiausiai nenusipelno. Žmona – ne telefonas ar naujas kompiuteris, kurį pirkdamas iš anksto žinai, ką gausi. Programėlė „namų tvarkytoja“ – yra, programėlė „tobula meilužė“ – yra... Deja, būti visapusiškai gera žmona nėra moters pareiga, tik kažkodėl vyrai nemano turintys gerokai pasistengti, jeigu nori, kad jų moteris būtų linksma, mylinti, rūpestinga.

Sutikite – juokinga vyro alga, amžinas jo trūnojimas ant sofutės priešais televizorių, jokios pagalbos namuose, visų problemų sprendimas savarankiškai ir nuolatinis galvojimas, iš kur ištraukti pinigų bent jau būtiniausioms išlaidoms, tikrai nesukelia noro kiekvieną dieną atrodyti gundančia ar net paprasčiausiai šypsotis.

Vyrai varvina seiles dėl ilgaplaukių gražuolių, bet gavę sąskaitėlę už visas tas aptemptas seksualias sukneles, priaugintus plaukus, blakstienas ir nagus – tikriausiai pradėtų rautis plaukus nuo galvos, jei nuo streso nenupliktų. O kur dar sporto salės abonementas, kosmetikos priemonės, apsilankymai pas kosmetologus ir t.t.

Vyrai nori nuolankių namų šeimininkių, laukiančių namuose su garuojančia vakariene! Gal ir moterys nebūtų prieš paeksperimentuoti virtuvėje, jei nereikėtų prieš tai visos dienos praleisti darbe. Laimė, jei dar pavyksta grįžti iš darbo anksčiau nei vyrui...

Vyrai nori geidulingų naktų? O kuri moteris nenori būti sekso deive? Tik apšokinėjus visus keturis namų kampus, ne taip paprasta šokti į lovą ir spragtelėjus pirštais pavirsti gundytoja, kurios vienintelis tikslas – padovanoti mylimam vyrui nepamirštamą naktį.

Vyrai nori būti pastebėti, išklausyti, pagirti... Bet kartais pamiršta, kad jie namuose ne vieni, kad ne tik jiems reikia pagyrimų, ne tik jie nori išsikalbėti.

Žinoma, yra vyrų, kuriems moterys pasiruošusios gaminti skaniausias vakarienes, dovanoti nepamirštamą seksą, palaikyti, gerbti, mylėti, rūpintis ir t.t. Tokių porų santykiai paremti abipusiu supratingumu. Čia nėra riksmų ir apklausas primenančių klausimų, kai kuris nors užtrunka darbe. Čia nėra reikalavimų, kai kuris nors kažko įsigeidžia arba pykčių, kai kažkas nepadaroma. Jis gali su draugais eiti pažiūrėti futbolo bare, ji – susitikti su draugėmis... Jeigu ji gamina vakarienę, jis bent jau įpila vyno arba padaro puodelį karštos arbatos... Jis nereikalauja aistringos nakties, nes žino, kokia ji pavargusi. Vietoje to, jis žadina jos geidulį atpalaiduojančiu masažu... Jie paprasčiausiai stengiasi abu. Vienas dėl kito.

Vyrai nori ištikimų, patikimų ir mylinčių moterų? Laimingos moterys neieško paguodos ar gero laiko pas kitus, jos šypsosi ir laukia mylimo vyro, jos nori duoti viską, ką gali duoti geriausio. Klausimas tik, kiek vyrų sugeba savo moteris priversti jaustis laimingomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!