Kokia JI – moteris, traukianti vyrus kaip magnetas?

 (1)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viktoras Hugo kažkada labai teisingai pastebėjo: „Būti moteriškos lyties atstove ir būti moterimi – du skirtingi dalykai“. Iš tiesų, yra moterų, traukiančių vyrus lyg magnetas. Ir kalta šiuo atveju visai ne iškirptė iki bambos ar sijonas, labiau primenantis diržą. Vulgarios išvaizdos „gražuoles“ nustumkime į šalį ir pabandykime išsiaiškinti, kur slypi tikrojo moters seksualumo paslaptis.

Ji žino savo vertę. Jai nepriimtini smulkūs moteriško koketavimo triukai. Orumo jausmas (ne pranašumo, o būtent orumo) daro ją tikra karaliene. Galima „nusipiešti“ veidą, pasidaryti naują šukuoseną, apsirengti pagal paskutinį mados klyksmą ir vis tiek likti „prasčioke“.

Ji nebijo savo moteriškumo. Plokščios kaip lentos merginos, žengiančios madų sostinių podiumumais – tai ne jos idealas. Ji puikiai žino, kad dar nuo mamutų medžioklės laikų vyrų skonis mažai pasikeitė ir dailūs moteriški apvalumai visuomet traukė ir trauks stipriosios lyties atstovų žvilgsnius.

Ji panaši į katę. Vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių.

Ji nepainioja seksualumo su vulgarumu. “Ninon moka vaikščioti peilio ašmenimis, nesusižeisdama kojų”, - taip kalbėjo amžininkai apie žymiąją XVII amžiaus kurtizanę Ninon de Lenklo. Tarp seksualumo ir vulgarumo tėra plonytė riba ir tikra moteris jos niekada neperžengs.

Ji moka taip apsirengti, kad kiltų noras ją nurengti. Seksualiai apsirengusi moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti tiek, kad matytųsi išlindusios apatinės kelnaitės, o pro dekolte šviestųsi liemenėlės kraštai. Seksualios moters apranga žadina fantaziją, priverčia vyrą vaizduotėje matyti “savo svajonių moterį”. Ji žino savo stipriąsias puses, kurias būtinai pabrėš ir puikiai maskuoja silpnąsias.

Ji puikiai išmano vyrų psichologiją ir flirtavimo meną, todėl pasistengia, kad vyras iki paskutinės sekundės laikytų save ne pasmerkta auka, o atkakliu beginklio masalo medžiotoju. Kitaip tariant, ji leidžia vyrui žaisti žaidimą, kurio rezultatą pati puikiai žino iš anksto.

Ji išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka vienu metu būti ir artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris – ne iš tų, kurios alpsta nuo įgnybimo į užpakaliuką ar nuo bučinuko į skruostą. Ji lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Kaip sako anglai: “Jei ledi sako “ne”, vadinasi “galbūt”. Jeigu ledi sako “galbūt”, tai reiškia “taip”. Jeigu ledi sako “taip”, tai ji ne ledi”.

Ji nebijo pasakyti savo norų. Kai reikia, ji moka būti žavingai drovi, bet tikrai nebijo išsakyti vyrui savo troškimų. Meilės žaidimuose ji nevengia “stiprių” žodelių, visiškai teisingai galvodama, kad daiktus reikia įvardinti savais vardais.

Ji puikiai žino, kad praeitis ir patirtis negadina jos reputacijos, kol ji eina į priekį aukštai iškėlus galvą ir nieko nesigėdija. Be to, būtent gerbėjų apsuptis yra geriausia jos patrauklumo reklama.

Su vyrais ji bendrauja lengvai. Net turėdama kelis diplomus, pokalbio metu ji nedemonstruoja savo super intelektualių gebėjimų. Ji aiškiai parodo, kad nėra kvailelė, tačiau moka laviruoti taip, kad vyrai šalia jos niekuomet nesijaučia prastesni.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!