Kokia JI lovoje pagal Zodiako ženklą

 (33)
Apie tai, koks vyras lovoje pagal Zodiako ženklą, gali paskaityti ČIA, o šį kartą siūlome pasmalsauti, kokius pomėgius lovoje išduoda moters Zodiako ženklas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Ji ne iš tų, kuri bandys nuslėpti nuo vyro savo ketinimus, o tamsoje Avino ženklo moteris tiesiog nuostabi. Būtent tada jos slaptos seksualinės svajonės virsta erotine aistra. Ji išskirtinai jausminga, moteriška ir aistringa.

Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės. Jai tiks viskas: ar tai būtų galinė automobilio sėdynė, ar sofutė ofise, ar kambarys viešbutyje. Kai Avino ženklo moteris užvaldyta geismo, ji nekreipia dėmesio į aplinkos detales.

Jeigu suranda tinkamą seksualinį partnerį, ji būna nepasotinama ir labai išradinga. Jei moteris Avinas negaus norimo seksualinio pasitenkinimo, ji paprasčiausiai išeis. Avino ženklo moteris vadovaujasi požiūriu „nenori – nereikia“. Ji turi pernelyg daug galimybių savo seksualinio poreikio patenkinimui, kad imtų nerimauti dėl apatiško meilužio.

Jautis

Su ja reikia elgtis švelniai. Ji tikisi, kad vyras bus geras, kantrus ir mylėsi taip, kaip patariama knygose. Iš sekso ji laukia malonumo, jos nedomina netikėtos idėjos. Jei vyras nori išbandyti naujus metodus, tai turi daryti palaipsniui ir tik tada, kai pelnys jos pasitikėjimą. Nors ji sukaupusi didžiulį potencialą seksualiniams eksperimentams, tačiau išlieka ištikima savo įpročiams ir lengvai jų nekeičia. Moteris Jautė – reikli meilužė.

Miegamajame ji elgiasi labai romantiškai, todėl aplinka visada turi būti idealiai sutvarkyta. Moteris Jautis visada bus maksimaliai gundanti: įžengs į miegamąjį paskui save palikdama kvepalų šleifą, o kūną padabinusi papuošalais, nes ir sekso metu privaloma atrodyti tobulai.

Dvyniai

Ji nereikli aplinkai. Automobilio galinė sėdynė ar teatro balkonas jai patiks vienodai . Pagrindinis jos reikalavimas – patyręs meilužis, gebantis viską daryti lėtai, nes skubos ji nepakenčia.

Mylėjimosi metu jos nuotaika gali staigiai pasikeisti – ypač, jei vyras pernelyg greitai susijaudina. Ji mėgsta nustatyti savo tempą ir vargas tam, kuris bandys pagreitinti įvykius.

Ji lengvai ir greitai susijaudina. Taip, kaip ir po šiuo ženklu gimusius vyrus, tam motyvuoja ne sekso poreikis ar su juo susiję malonūs potyriai, o tiesiog smalsumas. Ji niekada nenuogastaus dėl savo elgesio, nes visada tvirtai laikosi savo taisyklių.

Dvyniai visada mėgsta vienu metu užsiiminėti keliais dalykais. Preliudijos metu ji vienu metu bučiuos ir stimuliuos kitas erogenines vyro zonas. Dvynių labai gerai išlavinta intuicija meilės žaidimuose, tad su tokia moterimi galima tikėtis įvairių malonių potyrių.

Vėžys

Jos jautri prigimtis labai priklauso nuo partnerio įtakos. Jeigu jis rodys jai dėmesį, rūpestį ir mokės atjausti, ji atsiskleis prieš jį visu grožiu kaip gėlės žiedas prieš šiltus saulės spindulius.

Tačiau ją galima labai lengvai išgąsdinti – griežtu žodžiu, staigiu judesiu ar išsireiškimu, privertusiu ją užtilti. Būdama labai jausminga, ji gali tapti nuostabia meiluže, sugebančia įgyvendinti slapčiausias vyro fantazijas.

Moterys Vėžiai lengvai pasiduoda nuotaikai ir jei joms nesinori įprastinio sekso, jos gali pademonstruoti labai didelį išradingumą.

Liūtas

Ji patraukli, geidulinga ir tingi. Susidaro įspūdis, kad ji intuityviai jaučia, kaip emocionaliai į ją reaguoja vyrai. Jie pasirengę paklusti vos jai pajudinus pirštelį. Beje, ji pati tai traktuoja kaip įsakymą, o ne prašymą, jai net į galvą neateitų tokia mintis, kad kažkoks vyras galėtų jai atsakyti.

Jai nebūtina stengtis būti originaliai lovoje. Kaip ir vyras Liūtas, ji instinktyviai linkusi tiesiogiai reikšti jausmus. Jai viskas atrodo paprasta, aišku ir priimtina. Tad kam tas persistengimas?

Lytinio akto metu ji bando dominuoti, bet paprastai sutinka su lygiateisiškumu. Preliudijos metu jai patinka, kai partneris liežuvio galiuku švelniai liečia jos veidą, kaklą, ausį. Be to ji mėgsta, kai tą patį jis atlieka ir su jos kojomis, judėdamas iš apačios į viršų. Norėdama suteikti partneriui galimybę žavėtis jos kūnu ir tai išreikšti balsu, užsiimti seksu ji mėgsta šviesoje.

Mergelė

Ji neturi iliuzijų sekso ar kitų neįtikėtinų pageidavimų atžvilgiu. Ji nemėgsta greitai užkariaujančių vyrų. Ji teikia privalumą tam, kuris yra pakankamai savarankiškas, drausmingas ir sugeba išlaukti, kol tarpusavio ryšys logiška seka peraugs į neišvengiamus seksualinius santykius.

Didžiausią seksualinį pasitenkinimą ji jaučia tuomet, kai partneris būna laimingas. Norėdamas iš jos ką nors gauti, turi jai apie tai pranešti iš anksto ir ji pasistengs padaryti viską, kas įmanoma. Seksas jai turi kažką bendro su rytinės kavos virimu ir pateikimu. Ji nebus patenkinta tol, kol neatliks visko taip, kaip priklauso.

Mergelės retai kada pasiryžta daryti kažką neįprasto, nes jaudinasi dėl to, kaip atrodys. Joms labai svarbus įvaizdis, todėl jeigu santykiuose bus nors menkiausias nepasitikėjimas partneriu - Mergelė gali nesiryžti eksperimentuoti, kad nesusigadintų savo reputacijos.

Svarstyklės

Apibūdinant vienu žodžiu, tai – dama. Ji kruopščiai pasirūpins savo išvaizda ir intymia aplinka. Moteris Svarstyklės mėgsta stebėti savo meilužio reakciją. Net ir po visko ji norės žinoti ir girdėti iš vyro kaip jam patiko su ja mylėtis.

Ji pageidauja, kad procesas vyktų lėtai. O galų gale kur gi skubėti? Juk naktis skirta meilei. Jai patinka preliudinės glamonės, įskaitant ir meilius žodelius.

Moteris Svarstyklės parodys dėmesį kiekvienam, įvertinusiam jos grožį. Ji myli savo kūną ir įsitikinusi, kad jis sukurtas tam, kad būtų matomas ir juo būtų žavimasi, todėl ji nesidrovės vaikščioti prieš vyrą apsinuoginusi ir tikėsis sulaukti pagiros žodžių. Neretai toks gėrėjimasis savimi atveda Svarstykles prie narcicizmo – būsenos, kai ją jaudina jos pačios kūnas.

Skorpionas

Ji išradinga ir linkusi eksperimentuoti. Kad ir kiek vyras būtų patyręs sekso srityje, ji tikrai ras kuo nustebinti. Ji nori, kad seksu partneris mėgautųsi taip pat kaip ir ji, o jos mėgavimasis prilygsta ekstazei. Tai pats seksualiausias zodiako ženklas. Būdama erotiška, reikli, tokio pat atsidavusio meilės atsako ji tikisi ir iš partnerio. Ji vadovaujasi tik instinktu ir niekas jos neįtikins, kad seksas – tai tik jogos pratimų sistema. Į lovą ji guls greičiau kad ir su prastu meilužiu, bet ne su gera knyga.

Moteris Skorpionė viešumoje gali atrodyti kaip tikra ledi, tačiau privačioje erdvėje – miegamajame ji tampa patvirkusia meiluže. Ją sudominusį vyrą ji atkakliai įtikinės ir niekada nesutiks su neigiamu atsakymu. Lytinio akto metu jai labai svarbi orgazmo kontrolė.

Moteris Skorpionė nenurims, kol nepasieks savo ir neretai ji nori kur kas daugiau nei vyras gali jai duoti, tačiau ji žino kaip ir moka tai pasiimti.

Šaulys

Moterys Šaulės seksu užsiiminėti mėgsta gryname ore. Ji su malonumu tai darys palapinėje, automobiliniame namelyje ar tiesiog smėlio paplūdymyje. Ji neprieštarauja glamonėms, tačiau mylėtis jai patinka pernelyg neužtempiant preliudijos. Labiausiai ją domina asmeninis pasitenkinimas.

Kartais Šaulio ženklo moteris gali būti labai nedėmesinga savo partneriui. Jai patinka erzinti tol, kol jis praranda savikontrolę. Ji žino, kada nutraukti glamones, kad mylimąjį atvestų iki ekstazės. Ji labai vertina tas kelias minutes po akto, kuomet su mylimuoju gali tiesiog atsipalaidavusi gulėti, rūkyti cigaretę, gurkšnoti vyną ir aptarinėti su juo tik ką patirtus malonumus. Seksas jai – tai tarsi draugiškumo aktas, todėl jai nepatinka meilužiai, kurie elgiasi taip, lyg pasaulis būtų apsivertęs aukštyn kojomis.

Ožiaragis

Jai nėra būtina ilga preliudija, nes ji ir be to labai greitai susijaudina. Sekse ji mėgsta prisiimti vadovaujantį vaidmenį. Mylėtis ji gali pradėti duše ar vonioje.Nereikia stengtis jos stebinti. Ji nuolat nori žinoti koks bus sekantis žingsnis.

Turėdama didelį seksualinį potencialą, ji tikisi, kad ir meilužis sugebės žaidimą tęsti pakankamai ilgai. Egzotika jos nedomina, ją jaudina tik pats procesas. Puikių rezultatų ji pasiekia tradiciniais metodais. Jai nesuprantama, kam reikalinga visa ta akrobatika, jei yra tiesesnis kelias malonumui pasiekti.

Kadangi ji linkusi dominuoti akto metu, jai labai patinka būti viršuje, nes tada ji gali kontroliuoti situaciją. Ožiaragė mėgaujasi seksu ir atvirai reiškia savo jausmus viso akto metu. Ji mėgsta ne tik ilgai trunkantį, bet ir dažną seksą.

Vandenis

Ji susijaudina negreitai. Laukinė aistra jai nesuprantama. Vandenė pripažįsta švelnumą ir idealizuoja meilę, tačiau jeigu vyrui pavyks ją užvesti, ji elgsis visiškai kitaip. Ji labai išradinga, tad su didžiuliu susidomėjimu reaguoja į naujas pramogas ir linkusi išbandyti visas sekso naujoves.

Jai patinka liesti, glamonėti vyro kūną ir daro tai labai išradingai, pradėdama nuo švelnaus glostymo, pamažu pereidama prie stipresnių veiksmų, taip sukeldama beprotišką aistrą. Vienas esminių Vandenių trūkumų ir yra jų noras suteikti malonumą pirmiausia kitam, o ne sau. Vandenė dažnai tampa vyro, nesuprantančio moters, auka. Meilę vyrui ji suvokia kaip jo kūno ir sielos mylėjimą vienu metu.

Žuvys

Ji puikiai išmano kaip elgtis miegamajame, žino sekso subtilybes ir, norėdama įtikti, retai kada ištaria „ne“. Ji atsipalaidavusi, todėl malonumą patiria nuo pačių įvairiausių sekso žaidimų. Žuvims seksas - vienas iš esminių santykių elementų, tačiau jos nepamiršta ir jausmų.

Ji greitai susijaudina, o erotinės scenos iš televizorių ekranų ar panašaus pobūdžio romanai kartais įkvepia Žuvis atkartoti visa tai realiame gyvenime. Jos aktoriniai sugebėjimai padeda įtikinamai reikšti savo erotinius jausmus ir tokiu būdu sužadina vyro seksualinį apetitą. Jeigu jo svajonės sutaps su jos – laukia nepakartojama naktis. Moterys Žuvys mėgsta pozą „iš viršaus“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.