Kokį poveikį tavo organizmui turi sekso trūkumas

 (1)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad „Milenium karta“ (gimusieji po 1990 metų) seksu užsiima mažiau nei visos prieš tai buvusios, pradedant nuo 1920-ųjų metų, kartos. Paklausi, o kas čia tokio? Visų pirma, seksas teikia malonumą ir juo verta užsiimti. Antra - įrodyta, kad reguliarus seksas teigiamai veikia sveikatą. Nieko nepadarysi, jei šiuo metu esi vieniša ir meilės malonumais pasimėgauti norėtum, tačiau neturi su kuo. Blogiau, kai realių galimybių turi, o niekas vis tiek nevyksta! Kodėl? Štai tau 5 atsakymai į šį klausimą.

1. Organizmas „pamiršta“ seksą
2008 metais amerikiečių atlikti tyrimai atskleidė ryšį tarp intymaus gyvenimo trūkumo ir erekcijos sutrikimų dažnio - kuo mažiau reguliaraus sekso, tuo prastesnė potencija. Moterų atveju galioja tos pačios taisyklės. Įdomu tai, kad ilgą laiką neturėjus intymių santykių, noras ima vis labiau slopti. O atrodo, kad turėtų būti priešingai, tiesa?

2. Šokinėja kraujo spaudimas
Naktinis seksas teigiamai veikia organizmą. Praktikuojantys reguliarų seksą turi kur kas mažiau problemų su kraujospūdžio svyravimu.

3. Sumažėja imunitetas
Orgazmas – puiki imuninės sistemos stiprinimo priemonė. Atlikus tyrimą su dviem žmonių grupėmis, paaiškėjo, kad tos grupės, kuri seksu užsiiminėjo 1–2 kartus per savaitę, žmonių seilėse buvo rastas kur kas didesnis imunoglobulino kiekis, užkertantis kelią virusų patekimui į organizmą, nei tų žmonių.

4. Sumažėja produktyvumas
Oregono valstijos universitete atliktas tyrimas parodė, kad aktyvų seksualinį gyvenimą praktikuojančios poros su didesniu malonumu ir kur kas geriau atlieka savo darbą.

5. Sutrinka ciklas
Nereguliarus lytinis gyvenimas išbalansuoja visą organizmą, o tuo pačiu sutrinka ir menstruacijų ciklas. Didžiausi pokyčiai pastebimi toms, kurios nustoja vartoti geriamuosius kontraceptikus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!