Kodėl 90% moterų neturės normalių vyrų

 (540)
Mūsų skaitytoja Monika atsiuntė štai tokį įdomų laišką. Dalinamės su tavimi ir labai laukiame tavo nuomonės šiuo klausimu. Jei ir tu turi ką papasakoti, nori pasidalinti savo istorija, išgyvenimais, mintimis - rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt
Moteris
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aš nuolatos girdžiu moterų skundus dėl vyrų. Kartais susidaro įspūdis, kad visų vyrai netikėliai. Iš principo, panašiai ir yra, tik kas dėl to kaltas?

Viena mano kolegė po 4 metų draugystės ruošiasi ištekėti. Iš pasakojimų susidariau štai tokį jų kasdienybės paveikslą: ji apsipirkinėja, tvarko namus, gamina maistą ir tt., o jis sėdi prie kompiuterio. Iš savo kolegės tikriausiai nė karto nesu girdėjusi nieko pozityvaus apie jos antrąją pusę, tik nuolatinius skundus. Bet kažkodėl jinai vis tiek planuoja ištekėti. Suprantat?

Pasakykit man, jei visą šią situaciją apverstume aukštyn kojomis – jis darytų viską, o ji žiūrėtų serialus – manote, kalbėtume apie vestuves? Esu tikra, kad jie jau seniai būtų išsiskyrę, nes statistinis vyras nesitaikstys su tuo, kas jam nepatinka. O statistinė moteris nuolatos skųsis kaip jai blogai, bet nieko nedarys, kad kažką pakeistų. Ji ištekės ir toliau viskas vyks taip, kaip vyko iki vestuvių. Ir iš tiesų, kodėl jis turi keistis, jeigu jinai iš esmės leidžia jam būti tokiu. Na, paburba kartais, bet ir toliau viską tvarko, valgyt gamina...

Kitas variantas – gera mano draugė, kuri nuolatos verkia dėl prasto seksualinio gyvenimo. Jų santykiuose seksas – kaip šventė, o šventės kaip žinia dažnai nevyksta. Ir tik tada, kai pati susiorganizuoji.

Ir vėl apverskime viską aukštyn kojomis – kiek truktų santykiai, jeigu vyras amžinai būtų seksualiniai nepasitenkinęs? Arba labai trumpai, arba jis paprasčiausiai susirastų meilužę. Ką daro mano draugė? Meilužio neieško, santykių nutraukti neketina, bet vis dar naiviai tikisi, kad kažkada kažkas pasikeis. Ta prasme... Atsimerk! Jei pastaruosius 3 metus šventė į tavo lovą ateina 2 kartus per mėnesį, tai kitais metais greičiausiai džiaugsies ir tuo vienu greituku, kurį jis teiksis tau padovanoti.

Dar viena draugė lyg ir džiaugiasi gražiais santykiais – vaikinas rūpestingas, seksualinis gyvenimas stabilus, tik yra viena problemytė... Jie kartu jau 5 metus, bet kalbos apie vaikus ir žiedelį ant piršto jų namuose – tabu. Jai 33 metai, jos ateities vizijose – šeima. Jam 35 metai, jo ateities vizijose – tas pats, kas dabar: gražūs santykiai be jokių vestuvių ir vaikų.

Ir situacija vėl kartojasi – ji tikisi, kad kažkas pasikeis, bet jis akivaizdžiai leidžia suprasti, kad taip nebus. Ir man labai įdomu, kiek metų dar turės praeiti, kad mano draugė pagaliau atsimerktų ir suprastų, kad su šiuo vyru jos ateities vizija neįmanoma. O dar įdomiau, ką ji pasirinks – prisiderinti prie vyro gyvenimo plano ar vis dėlto turėti tai, ko pati nori. Tiesą sakant, apsispręsti reikėjo jau prieš kokius 2 metus, kai paaiškėjo, kad jų ateities paveikslai kardinaliai skiriasi. Tik ir šį kartą nugalėjo naivus galvojimas, kad kažkas pasikeis...

90% moterų neturės normalių vyrų, nes tokių neieško. Nes leidžia vyrams būti liurbiais. Nes prisitaiko ir nuolaidžiauja. Nes geriau toks, negu joks. Jei visos moterys staiga imtų ir pakeltų savo kartelę – mūsų vyrai kaip mat atsitokėtų. O dabar – kam? Kam vargintis, jeigu gali nesivarginti?

Jei ir tu turi ką papasakoti, nori pasidalinti savo istorija, išgyvenimais, mintimis - rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.