Ko vyrams geriau nedaryti su moters kūnu (apklausa)

Kristinos atsiųstas prašymas įkvėpė sukurti šią temą, kurioje tikimės sulaukti tavo pagalbos!
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jau nebežinau ką daryti. Mano draugas turi siaubingą įprotį - netikėtai suima mano krūtis ir pradeda jas maskatuoti į šonus. Ta prasme, jam gal tai smagiai atrodo, bet aš jaučiuosi siaubingai nejaukiai. Kitas jo „triukas“ - sekso metu plekštelėti delnu per krūtis, kaip porno filmuose. Kas per...?!

O gal čia tik man vienai atrodo keista ir kvaila? Nesu kompleksuota davatka. Pavyzdžiui, mane jaudintų, jei vaikinas stipriau suimtų krūtis ir jas suspaustų, bet ne maskatuotų jomis į šonus! Norisi paklausti kitų merginų, ar joms taip pat tenka susidurti su panašiais dalykais. Gal reikėtų vyrams paruošti vadovą, ko geriau nedaryti lovoje?“

Perskaičiusios Kristinos laišką iš pradžių juokėmės, o paskui prisiminėm įvairiausių ne mažiau juokingų situacijų ir iš savų gyvenimų... Gal ir tu turi patarimų vyrukams, ko geriau nedaryti su moters kūnu? Rašyk drąsiai, o visų merginų ir savo pačių pasakojimus sudėsime į vieną krūvą ir jau visai greitai pasidalinsime su tavimi! Garantuojame, bus iš ko pasijuokti.

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.