Ko vyrai tikisi pirmojo pasimatymo metu

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pašnekovui reikia ne daugiau kaip dvylikos minučių, kad susidarytų apie tave nuomonę. Tokią išvadą padarė sociologinių tyrimų kompanijos CBS-AXA specialistai. 64% jų apklaustų žmonių įsitikinę, kad simpatiją sukelia atvira šypsena. 58% ne mažiau svarbiu laiko akių kontaktą, o 25% - seksualų balsą. Keista, tačiau respondentai neteikė didelės reikšmės nei ilgoms kojoms, nei iškiliai krūtinei.

Jei rimtai, įsidėmėk: pirmosios dvylika jūsų bendravimo minučių - pačios svarbiausios. Nutylėk negatyvią informaciją, nesinervink, kad baigia išsikrauti telefonas ar nesumokėjai už automobilio stovėjimą aikštelėje. Stenkis, kad pokalbis suktųsi apie jį ir tave.

Be abejonės, pokalbis - esminis pasimatymo sėkmės garantas, tačiau reikšmės turi ne tik tai, ką kalbi, bet ir kaip tai darai. Teksaso universiteto tyrimų duomenimis, žmonės, vartojantys tokių pat žodžių, kur kas labiau vienas kitam patinka. Tyrimo autorė psichologijos profesorė Molly E. Ireland drauge su kolegomis išanalizavo greituosiuose pasimatymuose dalyvavusių vyrų ir moterų leksiką. Sunku patikėti, tačiau jai pavyko nustatyti tiesioginį ryšį tarp porų per pokalbius vartotų žodžių ir tikimybės panorėti susitikti dar kartą. Stebėk, kokias frazes vartoja vaikinas, ir pamėgink jas pakartoti kalbėdama (tik, žinoma, saikingai).

Nors įprastai komplimentų tikimės sulaukti iš vyrų, reikėtų nepamiršti, kad ausimis myli ne tik moterys. Psichologė Aleksandra Volochova siūlo pažaisti vyrų pasąmone: „Kuo dažniau kartok jo vardą. Stenkis kalbėti žemesniu balsu“. Pasirodo, žemu balsu kalbanti moteris psichologiškai atrodo savimi pasitikinti, tvirta asmenybė. „Tai žadina vyrui medžiotojo instinktus, - teigia Aleksandra. - Girti taip pat svarbu. Vyrai komplimentus linkę priimti už gryną pinigą.“ Dar viena psichologinė gudrybė - pamėgink žodžius tarti šiek tiek tyliau nei įprastai. Tai priverčia pašnekovą įdėmiau sekti pokalbį, nenukreipti dėmesio kitur.

Į didžiausių pažinčių svetainių dešimtuką patenkančios svetainės OkCupid įkūrėjas matematikas Christinas Rudderis atliko tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 32 000 porų, ir išsiaiškino, kokius klausimus per pasimatymą reikia užduoti, kad suprastumėte, ar puoselėjate bendrų interesų. Nustebsi, tačiau į karštąjį trejetuką pateko: „Tau patinka siaubo filmai?, „Tau patinka keliauti vienam?“ ir „Kada nors norėjai viską mesti ir išvažiuoti?“ jei jūsų atsakymai sutampa, bendrų temų tikrai rasite. Pradėti pokalbio šiais klausimais gal ir neverta, tačiau įtraukti į įprastą sąrašą - galima.

Jeigu bijai, kad neturėsi apie ką kalbėti pasimatymo metu, sugalvok veiklos, kuri jus abu užimtų. Knygos „Kaip priversti save įsimylėti per 90 minučių ir mažiau“ autorius, neurolingvistinio programavimo ekspertas Nicholasas Boothmanas sako: „Geriausi pasimatymai būna tada, kai ką nors drauge mėginate pirmą kartą, keičiatės įspūdžiais, jausmais, idėjomis“.

O dabar siūlome tau pažvelgti į žemiau esantį paveiksliuką ir pasižiūrėti, ko pirmojo pasimatymo metu tikisi vyrai ir moterys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.