Ko geriau nedaryti išsiskyrus su mylimuoju

 (13)
Išlaikyti gražius santykius po skyrybų – ne pats lengviausias uždavinys. O kaip gi kitaip, juk išsiskyrėte tikrai ne dėl to, kad kartu buvo labai gera!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pjautis kaip šuniui su kate – bergždžias reikalas, bet ir likti geriausiais draugais – pavojingas variantas, galintis gerokai apkartinti dabartinį tavo asmeninį gyvenimą ir santykius su nauju mylimuoju.

Ieškai atsakymo į klausimą kaip su ex`u bendrauti toliau? Norėtume pasidalinti keliais patarimais, kurie padės į buvusius santykius pažvelgti iš šalies.

Būk kantri. Nutraukti visus tave ir jį siejančius ryšius tikrai sunku (ypatingai tuomet, kai draugystė trunka ne kelis mėnesius...), todėl neturėtum spausti buvusiojo kuo greičiau skirstytis savais keliais. Suteik jam (ir sau) šiek tiek erdvės ir laiko. Gal ir norisi pradėti gyvenimą iš naujo, bet juk nebūtina reikalauti šią minutę supakuoti visus tavo likusius daiktus arba aiškintis, kaip toliau bendrausite su bendrais draugais. Dabar tiek tu, tiek jis šiek tiek išsibalansavę ir bet kokie aiškinimaisi greičiausiai pasibaigtų skandalais. Kam to reikia?

Nustok viešai lieti pyktį. Pamačius tave įskaudinusį vyrą sulaikyti emocijas ir susiturėti jo neiškeikus labai sunku. Bet kaskart, kai kils nors išvadinti jį ne itin gražiais žodžiais, pagalvok apie tai, kokia iš to nauda? Jokios. Tai situacijos nepakeis, o tu atrodysi kaip isteriška kvailelė. Svarbiausia – nejuodink jo kitų žmonių akyse. Be abejonės, klausimą kodėl išsiskyrėte išgirsi ne vieną kartą, bet vietoj paatviravimo (nepamiršk, kad jo istorijos versija bus visai kitokia), geriau subtiliai parodyti, kad nesi linkusi kalbėti apie tą žmogų: „Taip jau išėjo. Kiekvienas pats renkasi kaip gyventi.“ Pakankamai mandagu, bet tuo pačiu akivaizdu, kad kažką tas vyrukas vis dėlto prisidirbo.

Nepainiok į santykius draugų ir artimųjų. Bandyti paveikti buvusįjį per artimiausius jam žmones – tiesiog žemas reikalas. Tai yra tik tavo ir jo problemos, kurias patys ir turite išsispręsti. Jeigu nori jam kažką pasakyti – būk suaugusi ir tiesiog parašyk arba paskambink, o ne manipuliuok draugais. Gal tau ir atrodo, kad niekas nesupranta ką darai, bet šiuos žaidimus visi labai greitai perpranta.

Nedemonstruok savo naujo gyvenimo. Patikėk, visas tas spektaklis, pavadinimu „Tu pažiūrėk, kaip man gerai BE TAVĘS“, iš šalies labai primena komediją. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie priešingą variantą, kai savo Facebooke staiga pradedi dalintis graudžia muzika, „protingomis“ mintimis apie santykius ir t.t. Nori išsiverkti – verk ant draugės peties, o ne internete!

Nesiveržk būti geriausiais draugais. Tokia situacija labai dažna, kuomet paliktoji esi TU, o ne jis. Pati save tikini, kad jūs galite būti draugais, bet pripažink - giliai širdyje tikiesi jog kažkada ir vėl būsite kartu. Jeigu jauti, kad tau būtų skaudu matyti jį su kita moterimi ir girdėti, koks dabar jis laimingas – vadinasi draugais jūs būti tiesiog negalite, nes tavo jausmai niekur nedingo. Palaikyk gražius santykius, bet nesiveržk draugauti, nes taip tik trukdysi sau judėti į priekį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.