Klausimai, kuriuos turi užduoti apie savo santykius

Ar tu tikrai žinai, su kuo draugauji? Ne koks jo vardas, amžius, ūgis... Tikrasis žmogaus veidas – koks jis?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai reikia, mes visos mokame vaidinti, apsimetinėti tokiomis, kokios nesame arba tiesiog slėpti tikruosius savo veidus. Vyrai – ne išimtis, taigi tavo išrinktasis gali būti visai ne toks, kokį tu jį matai. Pažvelk į žemiau esančius klausimus ir atsakyk labai trumpai: taip arba ne.

* Ar esi kada nors pagalvojus apie tai, koks jis tobulas, o tu nepakankamai jo verta?
* Ar esi fantazavusi, kad tavo partneris pagaliau susivokia, kokia tu ypatinga ir nuo tos akimirkos pasikeičia visas jūsų gyvenimas?
* Ar esi melavus kitiems apie savo mylimąjį vien tam, kad prieš kitus jis atrodytų geresnis, linksmesnis ir visoks kitoks –esnis?
* Ar esi nutylėjusi dėl jo įpročių, kurių negali suprasti/pakęsti?
* Ar esi pagalvojusi, kad turėtum džiaugtis, jog toks tobulas vyras apskritai yra su tavimi?
* Ar kada nors jautiesi nesaugi šalia savo mylimojo, nes bijai būti išduota?
* Ar kada susimąstai, jog nebeturi laiko sau?
* Ar draugams teisiniesi, jog tavo išrinktasis yra nuostabus, tik reikia jį geriau pažinti?
* Ar teko prigauti save mąstant: „Mano buvęs elgdavosi lygiai taip pat, nejaugi grįžau prie to paties?“

Jei į daugumą klausimų atsakei teigiamai, yra didelė tikimybė, jog bijai pažvelgti realybei į akis ir mintyse susikūrei visai kitokį, labiau idealizuotą savo vaikino atvaizdą. Tokio tipo draugystė skatina laviruoti tarp kraštutinumų, t.y priverčia tave jaustis arba beprotiškai gerai, arba taip blogai, kaip niekada. Bet kodėl?

„Idealizuotos“ draugystės įprastai būna gana spontaniškos ir vystosi „mažiau kalbų – daugiau darbų“ principu. Pagrindinis tikslas - kuo greičiau sužavėti vienas kitą geriausiomis savo savybėmis, tuo pačiu nuslepiant įpročius, kurie galėtų pakišti koją sėkmingiems santykiams.

Tu ignoruoji tai, kas tau nepatinka ir stengiesi pastebėti tik tai, kas geriausia. Be abejo, gyventi žiūrint kartu per „rožinius akinius“ yra lengviau, bet ar tai garantuoja pilnavertę draugystę? Kažkada vis tiek ateis laikas pažvelgti realybei į akis.

Nėra nei tobulų santykių, nei tobulų žmonių. Vien dėl to, kad užsimerksi prieš savo mylimojo trūkumus, jie niekur neišnyks, o su laiku tik dar labiau pradės erzinti. Taigi gal geriau iškart pažvelgti tiesai į akis ir negaišinti nei savo, nei jo brangaus laiko?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.