Kiekvienas tavo gyvenime buvęs žmogus - neįkainojama pamoka

 (10)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Už atsiųstą laišką dėkojame mūsų skaitytojai Ievai. Jei ir tu nori pasidalinti savo mintimis bei išgyvenimais, rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Nutrūkus artimai draugystei ar išsiskyrus visuomet sau kartodavau: „Kiekvienam gyvenimo įvykiui yra sava priežastis“. Šią išmintį man perdavė močiutė dar ankstyvoje vaikystėje, kuomet pirmą kartą susidūriau su gyvenimiška neteisybe. Ši frazė tapo galingu ginklu, padedančiu atrasti ramybę bet kurioje situacijoje. Kartais pagalvoju, kad tai puiki manipuliacija ir saviapgaulės priemonė, gelbėjusi mane sunkiausiais gyvenimo tarpsniais.

Ar šiandien aš tikiu, kad viskas vyksta dėl kažkokios priežasties? Taip, bet dabar tai įvardinčiau kiek kitaip: visi žmonės ateina į tavo gyvenimą dėl tam tikrų priežasčių ir jie palieka savo pėdsaką nepriklausomai nuo to, kokį vaidmenį atliko, kiek laiko užtruko ar kuo baigėsi jūsų santykiai.

Deja, įprastai vaidmuo, kurį tie žmonės suvaidino, dažniausiai paaiškėja tik tuomet, kai jie išeina. Kuomet pernelyg vėlu padėkoti už tai, kad jie davė tau vertingas gyvenimo pamokas.

- Aš dėkinga klasiokui, kuris mokykloje su manimi elgėsi tiesiog baisiai. Jo dėka supratau, kokia nenoriu būti ir kaip gyvenime svarbu gerbti kitus.

- Aš dėkinga savo vaikystės draugams, kurie priėmė mane tokią, kokia esu ir leido suprasti, kad būti kitokia nėra blogai.

- Aš dėkinga mane palikusiam pirmajam vaikinui. Buvo skaudu, bet būtent jo dėka supratau, ką reiškia skraidyti.

- Aš dėkinga savo buvusiam vyrui, kuris užnuodijo mano gyvenimą. Tik jo dėka išmokau save vertinti ir supratau, kad esu verta kur kas daugiau.

- Aš dėkinga tiems, kurie sudaužė man širdį. Be tos patirties nebūčiau supratusi, kad skausmas praeina, o gyvenimas tęsiasi.

- Aš dėkinga mano dabartiniams draugams. Jūs man parodėte, kad kartu galima juoktis net ir tragiškiausiose gyvenimo situacijose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.