Keršto planas: 5 merginos papasakojo, kaip atsilygino savo buvusiems

 (4)
© Unsplash/mari lezhava

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmame kurse susitikinėjau su gerokai už mane vyresniu vyru. Kuomet išsiskyrėme, beveik iškart susiradau naują vaikiną, o buvęs supyko ir pradėjo pilti ant purvą socialiniuose tinkluose. Nupirkau sąsiuvinį storu viršeliu, užrašiau „[jo vardas] dienoraštis“, o pirmame puslapyje palikau įrašą: „Niekam neįdomios mano pagiežos pilnos žinutės“. Sąsiuvinį palikau jo pašto dėžutėje. Daugiau jokių įrašų apie save socialiniuose tinkluose nebemačiau.

Susitikinėdamas su manimi, jis turėjo dar vieną merginą. Abiems pasakojo, kokia antroji kvailė, niekaip nuo jo neatstojanti. Kartą su ta mergina pasikalbėjome ir išsiaiškinome tikrąją situaciją. Abi jį palikome. Vėliau netyčia sutikau jį viename vakarėlyje ir nesusilaikiusi šliūkštelėjau savo kokteilį jam į veidą. Jis pasakė to nusipelnęs ir bandė kažką vapėti apie tai, kaip pasikeitė ir ką suprato mane praradęs, bet makaronais jau buvau persisotinusi. Apsisukau ir išėjau. Jaučiausi labai pakylėta.

Sužinojau, kad mano vaikinas ne kartą buvo man neištikimas. Kol būdavau išvykusi, jis kviesdavosi jas į mūsų namus ir netgi leisdavo dėvėti mano drabužius rytais. Koks džentelmenas! Apie tai sužinojusi nesugalvojau nieko geresnio, nei permiegoti su jo broliu. Ant tos pačios mūsų lovos, kurioje jis linksmindavosi su kitomis. Nemanau, kad jis apie tai sužinojo, bet viduje jaučiausi triumfavusi.

Gyvenome skirtinguose miestuose, todėl anot jo, mes išsiskyrėme dėl atstumo. Po kelių mėnesių sužinojau, kad jis susitikinėja su mergina, gyvenančia dar toliau nei aš. Žinau, kad pasielgiau kaip paskutinė idiotė, bet autobusu nuvažiavau iki jo namų, pradūriau mašinos padangas ir palikau raštelį už stiklo: „Be padangų atstumas tikrai gali būti gana didelė problema“.

Tuometinis mano vaikinas su draugų kompanija keliavo kruizu. Aš turėjau vykti su jais, bet dėl šeimyninių problemų kelionės teko atsisakyti. Vieną vakarą sulaukiau iš draugės žinutės, kad vakarėlis laive per daug įsisiūbavo ir mano mylimasis naktį praleido ne savo kajutėje. Įsiutau. Atsidariau jo kompiuterį, prisijungiau prie jo Facebooko ir jo vardu parašiau trumpą skyrybų dėl neištikimybės istoriją, kurioje užtaginau ir tą merginą, po kelių mėnesių turėjusią ištekėti. Įrašas susilaukė daug komentarų, mano vaikiną tikriausiai užtvindė žinučių lavina. Bet interneto laive nebuvo, tad ištrinti įrašą jis spėjo per vėlai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...