Kelintą valandą mylėtis, norint patirti stipriausią orgazmą

 (2)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Galbūt prieš kokį šimtmetį apie seksualinį gyvenimą niekas nebūtų drįsęs garsiai prabilti, tačiau šiais laikais informacijos intymiais klausimais apstu: internetas mirguliuoja patarimais, o ir žurnaluose netrūksta straipsnių kaip, ką ir kodėl turėtum veikti lovoje.

Intymaus gyvenimo tyrinėjimų atliekama vis daugiau, tad mokslininkai jau dabar tau gali atsakyti į tokius, regis, keistokus klausimus, kaip kiek kartų per savaitę mylėtis ir kuriuo paros metu tai geriausia daryti. Ir jei manei, kad atsakymas į pastarąjį klausimą yra „bet kada“, tuomet tu ne viena - mes irgi taip manėme. Pasirodo, iš medicininės pusės atsakymas neteisingas.

Vitaminus ir maisto papildus gaminančios kompanijos Forza Supplements užsakymu buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 1000 lytiškai aktyvių žmonių. Gautus duomenis išnagrinėję ir apibendrinę mokslininkai pateikė kiek netikėtas išvadas: geriausias laikas seksui - 7.45 val. ryto! Greičiausiai būtent tuo metu tu dar vis trini užsiemiegojusias akis prieš veidrodį... O vietoje to geriau vartytumeisi lovoje su mylimuoju.

Mokslininkai tikina, kad geriausias laikas seksui - 45 minutės po to, kai prabudai. Tad jei iš lovos išsiriteni 8 valandą, mylėtis vertėtų 8.45 val. ir t.t. Būsi pakankamai energija ir gerai nusiteikusi, po nakties pailsėjęs kūnas ir protas leis labiau atsipalaiduoti ir lengviau patirti orgazmą, o sekso metu išsiskiriantis hormonas endorfinas garantuos gerą nuotaiką visai dienai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.