Karščiausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Kaip žinia, šie vaikinai atkaklūs ir net šiek tiek agresyvūs, todėl mėgsta audringą ir greitą seksą. Labiausiai jam patiks poza, kurioje jam prieš akis atsivers tavo grožybės. Pabandyk šuniuko pozą su atsirėmimu delnais, o ne alkūnėmis, taip jis galės pasirinkti tempą, o tu savo ruožtu kontroliuosi įsiskverbimo gylį ir intensyvumą.

Jaučiai dievina lėtą, jausmingą seksą ir geriausiai tai pavyksta misionieriaus pozoje. Žiūrėti jam į akis, bučiuoti ir kuždėti meilius žodelius tiesiog privaloma.

Dvyniai. Šie vaikinai – „greituko“ meistrai, tad ko gero įvertins pozą stovint. Eksperimentuok, pasisukdama į jį nugara arba veidu, o savo atrama pasirink sieną.

Vėžiai – ne vienpusiškos asmenybės. Iš vienos pusės vaikinas gali būti neryžtingas ir norėti švelnaus, romantiško sekso, o iš kitos pusės, atvirkščiai, būti linkęs į grubų, dominuojantį seksą. Jam patiks, kai tu būsi iš viršaus arba sėdėsite vienas priešais kitą apsikabinę kojomis ir judėsite vienodu ritmu.

Liūtai. Nepaisant nuolatinio kaltinimo jį egoizmu, Liūtai labai romantiškos būtybės ir skiria daug dėmesio tam, kad partnerei suteiktų kuo daugiau malonumo sekso metu. Palepink jį, sukurdama neįprastą aplinką: šilkinė patalynė, žvakės, šampanas. Labai tiks „šaukštų“ poza, kurioje partneriai gali nevaržomai išreikšti savo jausmus vienas kitam, o tuo pačiu patirti emocinį artumą.

Mergelės mėgsta „švarų“, tradicinį seksą, retai ryžtasi rizikingiems eksperimentams ir labiau linkę suteikti malonumą partneriui, nei iš jo gauti. Atsigulk ant nugaros, sulenk kojas per kelius, išlenk nugarą kaip katė – toks vaizdas jį sujaudins ir leis jam atskleisti visus savo sugebėjimus.

Svarstyklės ko gero išbandę visas įmanomas pozas ir savo partnerių paprastai nenuvilia. Nustebink jį kažkuo, kas skirta pažengusiems: jis stovi ir laiko tave pakėlęs, o tu apsivijusi jį per klubus kojomis ritmingai judi į kiekvieną jo postūmį.

Skorpionas. Vaikinas, kuris visas tavo problemas stengiasi išspręsti kokybišku seksu. Būtent tokiu būdu jis išreiškia savo jausmus. Įvairūs šuniuko pozos variantai tikrai patiks tavo aistringam partneriui.

Šauliai – patys spontaniškiausi iš visų ženklų. Taigi jei tau patinka seksas neįprastose vietose, gali būti tikra, kad radai sau idealų partnerį. Pabandyk pozą stovint, per kelį sulenkta koja ir pasisukusi į jį nugara. Tam labai tiktų vieta prie lango, nes taip sukuriama iliuzija, neva savo aistrai jūs atsiduodate tiesiog gatvėje.

Ožiaragius jaudina visi sado–mazo žaidimai ir su tuo susijusi atributika. Išbandyk šuniuko pozą, tačiau savo veido nepakelk nuo pagalvės, tai leis jam visiškai kontroliuoti procesą, o būtent to jis ir siekia.

Vandeniai – eksperimentuotojai, su malonumu sekse naudojantys įvairius sekso žaisliukus. Būdama viršuje paimk į ranką vibratorių ir glamonėk juo klitorį. Tau tai suteiks naujų pojūčių, o jį dar labiau įkaitins.

Žuvys kaip niekas kitas sugeba skaityti kūno kalbą. Jis žino kur ir kaip tave glamonėti, todėl seksas su juo visada nuostabus. Taip pat jis mėgsta vaidmenų žaidimus. Pabandyk „apverstos jojikės“ pozą, kuri vizualiai audrina vaizduotę ir sustiprina pojūčius.

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.