Karščiausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Kaip žinia, šie vaikinai atkaklūs ir net šiek tiek agresyvūs, todėl mėgsta audringą ir greitą seksą. Labiausiai jam patiks poza, kurioje jam prieš akis atsivers tavo grožybės. Pabandyk šuniuko pozą su atsirėmimu delnais, o ne alkūnėmis, taip jis galės pasirinkti tempą, o tu savo ruožtu kontroliuosi įsiskverbimo gylį ir intensyvumą.

Jaučiai dievina lėtą, jausmingą seksą ir geriausiai tai pavyksta misionieriaus pozoje. Žiūrėti jam į akis, bučiuoti ir kuždėti meilius žodelius tiesiog privaloma.

Dvyniai. Šie vaikinai – „greituko“ meistrai, tad ko gero įvertins pozą stovint. Eksperimentuok, pasisukdama į jį nugara arba veidu, o savo atrama pasirink sieną.

Vėžiai – ne vienpusiškos asmenybės. Iš vienos pusės vaikinas gali būti neryžtingas ir norėti švelnaus, romantiško sekso, o iš kitos pusės, atvirkščiai, būti linkęs į grubų, dominuojantį seksą. Jam patiks, kai tu būsi iš viršaus arba sėdėsite vienas priešais kitą apsikabinę kojomis ir judėsite vienodu ritmu.

Liūtai. Nepaisant nuolatinio kaltinimo jį egoizmu, Liūtai labai romantiškos būtybės ir skiria daug dėmesio tam, kad partnerei suteiktų kuo daugiau malonumo sekso metu. Palepink jį, sukurdama neįprastą aplinką: šilkinė patalynė, žvakės, šampanas. Labai tiks „šaukštų“ poza, kurioje partneriai gali nevaržomai išreikšti savo jausmus vienas kitam, o tuo pačiu patirti emocinį artumą.

Mergelės mėgsta „švarų“, tradicinį seksą, retai ryžtasi rizikingiems eksperimentams ir labiau linkę suteikti malonumą partneriui, nei iš jo gauti. Atsigulk ant nugaros, sulenk kojas per kelius, išlenk nugarą kaip katė – toks vaizdas jį sujaudins ir leis jam atskleisti visus savo sugebėjimus.

Svarstyklės ko gero išbandę visas įmanomas pozas ir savo partnerių paprastai nenuvilia. Nustebink jį kažkuo, kas skirta pažengusiems: jis stovi ir laiko tave pakėlęs, o tu apsivijusi jį per klubus kojomis ritmingai judi į kiekvieną jo postūmį.

Skorpionas. Vaikinas, kuris visas tavo problemas stengiasi išspręsti kokybišku seksu. Būtent tokiu būdu jis išreiškia savo jausmus. Įvairūs šuniuko pozos variantai tikrai patiks tavo aistringam partneriui.

Šauliai – patys spontaniškiausi iš visų ženklų. Taigi jei tau patinka seksas neįprastose vietose, gali būti tikra, kad radai sau idealų partnerį. Pabandyk pozą stovint, per kelį sulenkta koja ir pasisukusi į jį nugara. Tam labai tiktų vieta prie lango, nes taip sukuriama iliuzija, neva savo aistrai jūs atsiduodate tiesiog gatvėje.

Ožiaragius jaudina visi sado–mazo žaidimai ir su tuo susijusi atributika. Išbandyk šuniuko pozą, tačiau savo veido nepakelk nuo pagalvės, tai leis jam visiškai kontroliuoti procesą, o būtent to jis ir siekia.

Vandeniai – eksperimentuotojai, su malonumu sekse naudojantys įvairius sekso žaisliukus. Būdama viršuje paimk į ranką vibratorių ir glamonėk juo klitorį. Tau tai suteiks naujų pojūčių, o jį dar labiau įkaitins.

Žuvys kaip niekas kitas sugeba skaityti kūno kalbą. Jis žino kur ir kaip tave glamonėti, todėl seksas su juo visada nuostabus. Taip pat jis mėgsta vaidmenų žaidimus. Pabandyk „apverstos jojikės“ pozą, kuri vizualiai audrina vaizduotę ir sustiprina pojūčius.

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.