Karščiausios sekso pozos! Jei galėtum išsirinkti tik vieną...

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai pamatėme vienos lietuvių atliktos apklausos rezultatus, šiek tiek nustebome. Pasirodo, lietuviai lovoje nelabai linkę eksperimentuoti. Populiariausios tradicinės pozos – klasikinę misionieriaus renkasi 43 proc. apklaustųjų, šuniuko – 13 proc., kaubojės – 6 proc. Ir tik 18% negalėjo įvardinti vienos konkrečios sekso pozos ir nurodė, keičiantys įvairias.

Žymus amerikiečių seksokolas Erichas Segalas tvirtina, kad norint padovanoti vyrui nepamirštamą malonumą, moterims vertėtų pamėgti „Atbulos jojikės“ pozą! Kas ta „Atbula jojikė“? Iš esmės tas pats, kas jodinėtojos poza, kuomet moteris yra ant vyro, tik šiuo atveju ji atsukusi vyrui ne veidą, o nugarą! Vyras atsigula, o moteris atsiklaupia virš jo, atsukusi nugarą į jo veidą, rankomis laikosi už jo kelių ir savo kūnu atlieka judesius aukštyn – žemyn. Erichas Segalas tvirtina, kad šios pozos populiarumo paslaptis slypi ne tik fiziologiniame pasitenkinime, bet ir psichologijoje: vyras atvirai mato patį sueities procesą ir tai jį jaudina ne mažiau, nei pati sueitis, be to, jis gali pilnai atsipalaiduoti, nes niekas nestebi jo veido išraiškos, o pojūčiai dėl sueities kampo – maksimaliai jaudinantys.

O kaip gi su moterimis? Kas joms suteiktų daugiausiai malonumo? Situacija šiuo atveju kiek keblesnė, mat reikia atsižvelgti į tai, kokį orgazmą moteris geba patirti - klitorinį ar vaginalinį. Sakoma, kad tik 30% moterų patiria vaginalinį orgazmą ir tai, šis malonumas ateina su amžiumi. Vadinasi, geriausia sekso pozicija moteriai būtų ta, kurios metu būtų stimuliuojamas klitoris. Tačiau įvairios apklausos rodo, kad labiausiai merginas įaudrina šuniuko poza. Matyt, šiuolaikinės nepriklausomos moterys lovoje vis tik nori jaustis valdomos partnerio.

Šį kartą mes išrinkome tau 6 sekso pozas ir norime paklausti: jeigu reikėtų išsirinkti tik vieną (visam likusiam gyvenimui!), kuri tai būtų?

P.S. Žemiau tau sudėjome keletą nuorodų, kuriose rasi seksualių ir labai karštų idėjų šiai nakčiai!

1. Karščiausios pozos, kai moteris viršuje | Cosmopolitan

2. Sekso pozos pagal vyro Zodiako ženklą

3. N-18: dešimt būdų kaip paįvairinti jojikės pozą

4. 25 sekso idėjos, kurios išves jį iš proto

5. 57 sekso patarimai iš vyrų lūpų

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!