Karminiai santykiai arba kodėl likimas mums atsiunčia kai kuriuos žmones

 (35)
Santykiai
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Meilė iš pirmo žvilgsnio… Kaip tik nebandyta paaiškinti šį fenomeną! Žmogus įsimyli iki ausų vos pirmą kartą pamatęs kitą žmogų. Kaip tai gali įvykti? Kartais labai sveikai mąstantys žmonės tiesiog pameta galvą dėl meilės iš pirmo žvilgsnio. Taip nutinka ir jaunystėje, ir brandžiame amžiuje.

Kas gi nutinka tuo momentu, kai susitinka dviejų žmonių žvilgsniai ir tarp jų įsižiebia kibirkštis?

Iš tiesų, daugeliu atvejų tai paaiškinama, kad susitinka buvusios „puselės“, tie, kas ankstesniuose gyvenimuose buvo sutuoktiniais, meilužiais arba turėjo platoniškus santykius. Kai dviejų žmonių akys susitinka – aktyvizuojasi praeitų gyvenimų energija, kuri slypi jų energetiniuose laukuose. Nutinka „pažinimas“. Prasideda santykiai. Gali egzistuoti skonių, nuomonių, minčių sutapimai. Emocijų audra tiesiog apsuka galvą.

Šie žmonės anksčiau šiame gyvenime nebuvo pažįstami, o apie praeitus gyvenimus jie negali nieko žinoti. Jiems atrodo, kad šis susitikimas, kai jie pajuto trauką vienas prie kito, tai toks nepaaiškinamas reiškinys – likimo pirštas.

Taip, toks susitikimas neatsitiktinis. Bet jo priežastys gali būti įvairios. Gali būti, kad jiems priklauso kažką, ko jie praeitame gyvenime nespėjo, užbaigti. Gali būti, kad jiems reikia kažką suvokti. Karminė energija gali pritraukti du žmones, kurie apie tai net nenutuokia. Visiškai nebūtinai šiame įsikūnijime jų meilė bus laiminga ar įvyks ir santuoka. Labai dažnai tokie susitikimai turi karmines priežastis.

Kai susitinka du žmonės ir įvyksta „pažinimas“, jiems atrodo, kad tarp jų tiek daug bendro, kad juos suvedė likimas. Reikia atsiminti, kad pasąmonėje turėdamas praeitų gyvenimų atmintį, žmogus pradeda tikėtis iš partnerio to, kas buvo ankstesniame gyvenime. Bet dabar šis partneris – tai visai kitas asmuo, tik kažkuo panašus į praeitojo gyvenimo asmenį. Dabar asmuo yra praeitų įsikūnijimų kvintesencija su visų įsikūnijimų bruožais, o ne vieno prieš tai buvusiojo. Šios naujos asmenybės ir mąsto, ir jaučia, ir elgiasi kitaip. Praeito gyvenimo santykiai nebūtinai turi tęstis dabar, netgi jeigu tai buvo meilė iki mirties.

Susidūrus su realybe dažnai tokie santykiai užgęsta. Stipri trauka išsisklaido, įsimaišo buitis, susiduria praėjusioji ir dabartinė realybės ir konfliktuoja.

Jeigu žmonės pakankamai protingi, jeigu jausmas, kuris atsirado tarp jų, tikrai stiprus ir šviesus, jie gali rasti bendrą kalbą, sukurti santykius ir, gali būti, kažkur pasąmonės lygyje suvokti ir pajausti priežastį, kuri juos suvedė, atidirbti karmą ir tęsti santykius jau be karminės priklausomybės.

Dažniausiai nutinka priešingai – žmonės išsiskiria. Karma lieka neatidirbta ir pereina į sekantį įsikūnijimą.

Atvejai, kai vyrai brandžiame amžiuje „pameta galvą“ iš meilės ir išeina iš šeimos pas jaunas meilužes – irgi tas pats. Dažniausiai taip susitinka buvusios „puselės“.

Netgi šeimose, kur tarp sutuoktinių yra meilė, dažnai iškyla santykių problemų, kai vienas arba abu niekaip nenori suprasti, priimti savo artimojo žmogaus ir pastoviai iškyla skyrybų tema.

Labai lengva tiesiog išeiti iš probleminių santykių, išsiskirti ir užmiršti. Tai – pati paprasčiausia išeitis. Deja, bet šiuolaikiniai santykių specialistai taip ir pataria: jeigu jums kokie nors santykiai nekomfortiški, tiesiog nutraukite juos. Taip – tai lengviausias sprendimas ir daugelis taip ir elgiasi. Bet be supratimo kodėl tokie santykiai sukelia diskomfortą, be suvokimo, KĄ būtent mes su tuo žmogumi turime atidirbti, be karmos neutralizacijos ir pamokos išmokimo, toks išsiskyrimas problemos nenuims. Su tokiu žmogumi karma pasilieka neatidirbta ir persikelia į kitus įsikūnijimus.

Netolimoje ateityje bus pritrauktas jau kitas žmogus ir praėjusio gyvenimo su tokia pat misija ir tokia pat pamoka ir viskas prasidės iš pradžių. Daugelis žmonių visą gyvenimą tai ir daro – bėga nuo savo pamokų ir vis užlipa ant to paties grėblio.

Už straipsnį COSMO dėkoja ineta.link

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.