Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyro smegenys įprastai dirba viena kryptimi - arba jutimine, arba racionaliąja. Gavusios seksualinį impulsą jos persijungia į jutiminį režimą, atjungdamos racionalųjį mąstymą. Paprastais žodžiais tariant, vyrų smegenys ima dirbti sekso režimu. Šis faktas mūsų per daug nestebina, tačiau, pasirodo, vyrų elgesį gali pakeisti ne tik reali šalia esanti, bet ir įsivaizduojama moteris.

Radboudo universiteto mokslininkai nusprendė atlikti įdomų tyrimą. Jauniems heteroseksualiems vyrams ir moterims buvo duodami įvairaus pobūdžio testai. Atlikdami užduotis tyrimo dalyviai šalia gulinčio telefono ekrane pamatydavo arba išgirsdavo tariamai juos stebinčio žmogaus vardą.

Įdomu tai, kad moterų tai niekaip nepaveikė - jos pateiktus testus sprendė vienodai tiek neva stebimos vyrų, tiek moterų. Tuo tarpu vyrai, ekrane išvydę moters vardą, testus spręsdavo pastebimai blogiau, nei „stebimi“ vyriškos lyties atstovų. Kitaip tariant, vyrai sukvailėdavo vien nuo minties, kad juos stebi moteris.

Seksualiniai instinktai vyrus veikia kur kas stipriau, nei moteris, - apie tyrimo išvadas pasakojo studijos vadovas Sanne Nauts. - Tačiau mus labai nustebino faktas, kad vyrus taip stipriai paveikė vien tik mintis apie galimą moters egzistavimą, neturint jokių duomenų apie jos išvaizdą. Tai verčia pagalvoti, ar ne per daug sureikšminame moters patrauklumą, jei vyro susijaudinimą gali sukelti vien moteriškas vardas.“

Tiesa, tyrimui vadovavę mokslininkai atkreipia dėmesį į tai, kad vidutinis tiriamųjų amžius buvo 21 metai. Galbūt su branda vyrai tampa atsparesni savo instinktams?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!