Kaip vyrai ir moterys bando susigrąžinti buvusiuosius

Ką galėtum padaryti, norėdama susigrąžinti buvusį mylimąjį? Britų sociologai atliko apklausą, kurios metu bandė išsiaiškinti, kokiais metodais vyrai ir moterys stengiasi susigrąžinti tai, ką prarado.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Banalu, bet patikima: maždaug pusė apklausoje dalyvavusių vyrų prisipažino, kad pirmiausiai į pagalbą pasitelkia dovanas. 41 procentas vyrukų buvusią apipila gėlėmis ir kitomis mažomis staigmenėlėmis, padedančiomis lengviau pradėti pokalbį.

O štai moterys... Pasirodo, net trečdalis jų kelią į buvusiojo širdį bando nusitiesti per lovą! Karštas seksas atgaivins visus jausmus? Galbūt! Beje, vyrukai „sekso ginklą“ traukia rečiau – tik ketvirtadalis jų išbando tokį gana drąsų metodą. Nieko keisto, juk daugumai moterų kur kas svarbesnis emocinis ryšys.

Dar vienas įdomus dalykas: trečdalis vyrų išsiskyrę naudojosi šaltumo taktika: jie stengėsi visiškai atsiriboti ir parodyti, kad buvusioji jiems nė kiek nerūpi, nors tai tikrai nebuvo tiesa. Moterų tarpe tokią taktiką išbandė daugiau nei pusė!

Na ir įdomiausia tai, kad praktiškai niekas nebando tiesiog atsisėsti ir pasikalbėti kaip suaugę žmonės. O gal tai būtų pats lengviausias kelias?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.