Kaip vyrai ir moterys bando susigrąžinti buvusiuosius

Ką galėtum padaryti, norėdama susigrąžinti buvusį mylimąjį? Britų sociologai atliko apklausą, kurios metu bandė išsiaiškinti, kokiais metodais vyrai ir moterys stengiasi susigrąžinti tai, ką prarado.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Banalu, bet patikima: maždaug pusė apklausoje dalyvavusių vyrų prisipažino, kad pirmiausiai į pagalbą pasitelkia dovanas. 41 procentas vyrukų buvusią apipila gėlėmis ir kitomis mažomis staigmenėlėmis, padedančiomis lengviau pradėti pokalbį.

O štai moterys... Pasirodo, net trečdalis jų kelią į buvusiojo širdį bando nusitiesti per lovą! Karštas seksas atgaivins visus jausmus? Galbūt! Beje, vyrukai „sekso ginklą“ traukia rečiau – tik ketvirtadalis jų išbando tokį gana drąsų metodą. Nieko keisto, juk daugumai moterų kur kas svarbesnis emocinis ryšys.

Dar vienas įdomus dalykas: trečdalis vyrų išsiskyrę naudojosi šaltumo taktika: jie stengėsi visiškai atsiriboti ir parodyti, kad buvusioji jiems nė kiek nerūpi, nors tai tikrai nebuvo tiesa. Moterų tarpe tokią taktiką išbandė daugiau nei pusė!

Na ir įdomiausia tai, kad praktiškai niekas nebando tiesiog atsisėsti ir pasikalbėti kaip suaugę žmonės. O gal tai būtų pats lengviausias kelias?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.