Kaip vyrai ir moterys bando susigrąžinti buvusiuosius

Ką galėtum padaryti, norėdama susigrąžinti buvusį mylimąjį? Britų sociologai atliko apklausą, kurios metu bandė išsiaiškinti, kokiais metodais vyrai ir moterys stengiasi susigrąžinti tai, ką prarado.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Banalu, bet patikima: maždaug pusė apklausoje dalyvavusių vyrų prisipažino, kad pirmiausiai į pagalbą pasitelkia dovanas. 41 procentas vyrukų buvusią apipila gėlėmis ir kitomis mažomis staigmenėlėmis, padedančiomis lengviau pradėti pokalbį.

O štai moterys... Pasirodo, net trečdalis jų kelią į buvusiojo širdį bando nusitiesti per lovą! Karštas seksas atgaivins visus jausmus? Galbūt! Beje, vyrukai „sekso ginklą“ traukia rečiau – tik ketvirtadalis jų išbando tokį gana drąsų metodą. Nieko keisto, juk daugumai moterų kur kas svarbesnis emocinis ryšys.

Dar vienas įdomus dalykas: trečdalis vyrų išsiskyrę naudojosi šaltumo taktika: jie stengėsi visiškai atsiriboti ir parodyti, kad buvusioji jiems nė kiek nerūpi, nors tai tikrai nebuvo tiesa. Moterų tarpe tokią taktiką išbandė daugiau nei pusė!

Na ir įdomiausia tai, kad praktiškai niekas nebando tiesiog atsisėsti ir pasikalbėti kaip suaugę žmonės. O gal tai būtų pats lengviausias kelias?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją