Kaip suprasti, kad vyras mane vis dar myli

 (27)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su vyru esame susituokę 5 mėnesius. Susilaukėme vaiko, tačiau kartais iš jo pusės nebejaučiu pagalbos. Toks jausmas, kad jis nori kažkur eiti, važiuoti, kad tik nebūtų su manim ir vaiku, o pagalbos norisi, nes tai pirmas vaikas. Gyvename tėvų namuose. Neseniai buvome stipriai susipykę: jis norėjo, kad išeitume gyventi atskirai, tačiau kol vaikas dar mažas, neturime tam lėšų. Be to, jei vyras eis į darbą, bus sunku vaiką išmaudyti ir vienai išnešti vežimą į lauką. Anksčiau planavome remontuoti tėvų namuose antrą aukštą ir ten gyventi.

Kai pykomės, jis man sakė, kad esu nesavarankiška, jo nemyliu, jam gėda dėl tokios žmonos, norėjo, kad aš pasikeičiau. Sakė, jei jis būtų žinojęs, kad taip bus, tikrai nebūtų manęs vedęs. Bet argi tai meilė?

Jaučiuosi pavargusi po gimdymo. Visą dieną rūpiniesi vaiku ir vos viską spėji, padeda mama, tačiau vyras - ne itin. Vieno barnio metu sakė, kad aš nevažiuosiu su juo, jis išeis vienas. O dabar jau sako, kad nori remontuoti 2 aukštą. Bet nežinau ar galėsiu su juo ir toliau gyventi. Pradėjau abejoti jo jausmais man. Tėvams jis pradėjo nepatikti po to barnio. Štai tokia situacija. Ką galėtumėte patarti? Ar iš mano pasakojimo matosi, kad jis mane myli? Ko gero ne.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Kaip supratau, didžiausi jūsų nuogąstavimai dėl to, ar vyras jus myli. Bet visą tai perskaičius man iškilo klausimas ar jūs mylit jį? Kažkodėl to nesijaučia iš šio rašinėlio. Jaučiasi tik savęs sureikšminimas dėl ką tik gimusio vaiko ir tėvų nuomonės palaikymas. Įdomu, koks būtų jūsų atsakymas jei aš paklausčiau, kaip jūs jam reiškiate savo meilę? Ar moteris norėdama būti mylima, moka pati mylėti?

Vyras moterį myli tada, kai jis jaučia moters meilę, kai jam gera šalia jos ir kai nori atiduoti jai viską ką turi geriausio. Vyrai, kitaip nei moterys, savaime negeneruoja meilės jausmo, meilumo, švelnumo savybių. Jie meilūs ir švelnūs tampa tik moters arba vaiko meilės paveikti. Jei viso to negauna iš moters, jie nemoka moteriai suprantamu būdu išreikšti savo meilės jai. Tokiu atveju vyro meilę galima identifikuoti tik jo veiksmuose, jo ateities planuose. Jei jis nori su jumis remontuoti tą paminėtą antrą aukštą, vadinasi jis mato jus kaip savo gyvenimo moterį, tačiau jūsų santykius temdo ginčai, vienas kito nesupratimas, bei gyvenimas kartu su tėvais.

Gerbiamoji, supraskit, kad ne tėvams jis turi patikti, o jums. Jūs išsirinkot vyrą sau, o ne savo tėvams. Apskritai, gyvenimas vienam name su tėvais jaunai porai visada būna didelis išbandymas. Retas atvejis, kai kartu gyvenantys tėvai nesikiša į poros santykius. Dažniausiai kišasi net nesuvokdami, kad elgiasi blogai, nes jie įsitikinę, kad tokiu būdu jaunajai kartai tik padeda.

Kitas momentas: vyras gyvendamas uošvių namuose, mentaliniame lygmenyje visada jaučia kovą dėl autoriteto. Jam pastoviai tenka stengtis būti žmonai geresniu nei jos tėvas jai, stengtis išlaikyti savo autoritetingumą žmonos akyse. O jei dar žmona morališkai palaiko tėvus – vyrą tai stipriai veikia. Iš to ir kyla jo noras ištrūkti, dažniau atsipalaiduoti kitur ar pamąstyti apie gyvenimą atskirai. Pykčio metu išreikšti žodžiai, kad su jumis ar be jūsų jis iš ten ištrūks irgi sako apie tai, kad gyventi ten jam nėra nelengva.

Jei nesate psichologiškai stiprūs be dramų ir pykčių apsiginti nuo tėvų nuomonės ir spaudimo, geriau būtų gyventi atskirai, nors tai reikštų didesnius kaštus gyvenamos patalpos išlaikymui. Jaunai šeimai yra sveikiau gyventi atskirai, kai pašaliniai nesikiša į jų santykius ir šeimyninį gyvenimą. Juolab jūsų tėvai pasielgė netaktiškai pareiškę nuomonę, kad jiems jis nepatinka. To neturėtų būti. Jiems turi būti svarbūs tik dukros interesai, o ne jų asmeninės simpatijos ar antipatijos žentui.

Aš suprantu, kad nelengva ir jums. Kai pirmas vaikelis gimsta, moteriai labai reikia pagalbos, nes viskas nauja ir nepatirta. Ir ji visą dėmesį sutelkus į save ir į savo vaikelį. Bet vyras taipogi yra žmogus, kuris nori jaustis mylimu, svarbiu ir reikalingu. Vyrai niekada neatsisako padėti mylimai ir mylinčiai moteriai, jei ji moka paprašyti pagalbos, parodydama kokia svarbi ir ypatinga yra jo pagalba jai. O ką dažniausiai daro moterys? Jos mano: „Kodėl aš turiu prašinėti? Ką, jis pats nesupranta?“ Nes paprašyti pagalbos – tai toks nusižeminimas... Ir jos nesupranta, kad jie nesupranta. O kodėl jie nesupranta? Tikrai ne todėl, kad nenori padėti savo mylimai moteriai. O todėl, kad mato, kad jai nereikia pagalbos, nes ji puikiai pati susitvarko.

Pagal vyrų logiką yra taip: „Jei aš galiu pats, vadinasi pagalbos man nereikia, jei negalėsiu - paprašysiu.“ Ir jie lygiai taip pat mąsto apie moteris: „Jeigu jai prireiks mano pagalbos - ji manęs paprašys.“ Logiška ir paprasta, ar ne? O moterys tuo tarpu rodo savo nepasitenkinimą ir pasipiktinimą, nes jai vyras nepadeda. Pasipila priekaištų lavina, pykčiai, barniai ir visa kita. Moterys pyksta, kad joms nepadeda. Vyrai pyksta, kad jie kaltinami dėl to, ko jų nebuvo prašoma padaryti.

Ką aš galėčiau jums patarti? Pradėkite reikšti meilę ir palaikymą savo vyrui. Patikėkite, jam taip pat nėra lengva. Jei norite teigiamų pokyčių santykiuose, jūs turite juos inicijuoti. Viskas jūsų rankose. Kol vyras nori kurti ir statyti bendrą ateitį kartu, tol viską galite pakeisti į gerą. Jūsų meilė, sklindanti šiluma ir palaikymas išties gali padaryti stebuklus. Kai jūs savo vyre matysite gėrį ir skatinsite būti dar geresniu, turėsite tokį vyrą, už kurio stovėsite kaip už sienos. Vyrams būtina moters meilė, kad jie jaustųsi stiprūs. Kai jie jaučiasi stiprūs - padarys viską dėl šeimos gerovės ir savo mylimos moters.

Mielos moterys, jei turit probleminius santykius su žmogumi, kurį vis dar mylite ir norite teigiamų pokyčių, kreipkitės į mane, aš galėsiu jums padėti, patarti. Viską įmanoma pakeisti, kol santykiai vis dar gyvi. Dažnai pora kenčia vien dėl to, kad neteisingai interpretuoja vienas kito poelgius ir veiksmus.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...